• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Nowy Świat

Czy otwarcie nowego świata byłoby złym pomysłem?

  • Tak

    Głosy: 26 68,4%
  • Nie

    Głosy: 9 23,7%
  • I tak i nie - obojętnie.

    Głosy: 3 7,9%

  • W sumie głosujących
    38

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Autora wątku i pozostałe osoby poproszę o spokój, bo temat zostanie zamknięty przed upływem regulaminowych 7 dni. Z resztą jeśli dobrze się orientuję( @jarq popraw mnie, jeśli się mylę) to uruchomienie nowego serwera na pewno nie nastąpi pod wpływem wypowiedzi/głosowania 30 osób. Na taką decyzję ma wpływ wiele czynników, nie tylko chęci graczy. Ostatnim razem gdy było takie zapytanie, to IG nie miało w planach uruchamiania nowego świata i chyba nic na razie w tej kwestii się nie zmieniło.
 

Lanariko

Szef kuchni
dla mnie bez sensu...
Gra juz nie jest młoda i przyciąga znacznie mniej nowych graczy niż na początku. Trochę poprawiło się w trakcie pandemii, ale teraz...
Na tych światach jest wystarczająco miejsc - jeśli brać pod uwagę pojemność.
Natomiast jeśli chodzi o zdobycie miejsca w rankingu... No tak - nie stać mnie na sprostanie wysokim standardom to mam pomysł - obniżę standardy!
Po raz kolejny się powtórzę - osoby w topce zapracowały sobie na topke - zajęło im to dużo czasu i pracy - większość kont tam ma kilka lat - pograj kilka lat- będziesz w topce.
A nowy serwer byłby jedynie wylęgarnią mini iglicówek co z punktu widzenia twórców raczej nie działa na plus ;)
nie widzę też problemu z wymianą surowców - mały aktywny gracz bez problemu znajdzie sobie bractwo w którym mu pomogą z wymiana, trzeba wykazać jedynie odrobinę chęci.
 
Do góry