• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ochrona konta

ryjuwka

Rozbójnik
od Magyrna
Mojemu koledze z Bractwa na s1 ktoś się dziś włamał na konto gry i popsuł jedno miasto oraz wydał wszystkie diamenty (7k więc boli...). Kolegi hasło miało 10 znaków, duże i małe litery oraz cyfry więc nie było cienkie... Jeśli macie słabe hasła to proponuję pozmieniać.

od razon
Tak u mnie też wlazł na szczęście nie na moje . Zmoeńcie hasła i nie wchodźcie przez facebooka - bo prawdopodobnie z tamtąd je hakuje. Występuje pod różnymi niockami i jest cwany . Jeden z nicków to lolekpindolek . Miałem go na S1 i S3 tu go jeszcze nie widziałem . wchodzi do bractwa jako jeden z "nowych" a czasami jako kilku nawych - trzeba uważać bo jest dość beszczelny.

Takie oto informacje ukazały się w moim bractwie na S2
 

Rycerski

Wędrowiec
Niestety jeśli gra nie ma pewnego rodzaju zabezpieczenia, to całkiem szybko można złamać hasło niemal każde.
Sam miałem przyjemność wypróbowania aplikacji do penetracji zabezpieczeń na stronach. To daje tysiące logowań na minutę więc w końcu złamie.
Jak ktoś ma możliwość to oczywiście polecam przeprowadzanie takich ataków na swoje konta, w celu sprawdzenia poziomu zabezpieczeń.
No i regularne czyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej. Każda strona niestety takie ciasteczka zapisuje na naszym urządzeniu, i np przechowywane hasła mogą mieć wyciek.
Pozdrawiam.
 

Magyrna

Zwiadowca
Niestety jeśli gra nie ma pewnego rodzaju zabezpieczenia, to całkiem szybko można złamać hasło niemal każde.

Tutaj niestety kolega ma rację. Support nam nie pomoże, bo sama obecna konstrukcja gry nas mało chroni - kradnąc hasło można zmienić je na inne + zmienić mail rejestracyjny BEZ konieczności potwierdzenia przez mail pierwotny... Kolega o którym ja pisałam miał szczęście, bo "szkodnik" mu "tylko" napsuł rzeczy ale nie ukradł konta.

Dlatego:
1. Wszystkie hasła są do złamania ale hasło typu "Zbyszek5" jest o wieeele łatwiej brute forcem wziąć niż "1Zb@#y52eK^5"
2. Facebook jest faktycznie dość znany z niefrasobliwości w zakresie ochrony danych, dlatego lepiej unikać zbędnego przekazywania mu informacji poufnych ;)

Napiszę zaraz do supportu ale nikt nas nie ochroni, jeśli sami nie będziemy uważać.
 
Do góry