• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

dkf385

Zwiadowca
Jak już i tak temat tak bardzo zboczył na inne wątki, możecie dać jakieś rady do iglicy? To moja pięta achillesowa, jestem na 8 rozdziale a z wielkim trudem mogę przejść pierwsze piętro. Wylosować nic nie mogę, a tylko tracę surowce, na wiec tomega zniechęcające.
Co warto pod tym kątem rozbudowywać? Cudów mam tylko kilka i to te skupione na wojsku.
 
Jak już i tak temat tak bardzo zboczył na inne wątki, możecie dać jakieś rady do iglicy? To moja pięta achillesowa, jestem na 8 rozdziale a z wielkim trudem mogę przejść pierwsze piętro. Wylosować nic nie mogę, a tylko tracę surowce, na wiec tomega zniechęcające.
Co warto pod tym kątem rozbudowywać? Cudów mam tylko kilka i to te skupione na wojsku.
Iglice da sie zrobic cala przy akceptowalnych kosztach i stosunkowo niewielkim nakladzie czasu i to niezaleznie od epoki, Od ponad pol roku planuje wrzucic tu na forum jakis poradnik do Iglicy dla poczatkujacych, ale zawsze brakowalo mi czasu. Ostatnio spedzilem nad tym pare chwil, wiec zajrzyj na forum za jakies 2-3 dni, pewnie bedzie juz cos gotowego :)
 
Haha już sie nie moge doczekać tych mądrości.. ciekawe ile ważnych wątków pominiesz.. albo oczywiście uznasz że to przecież "normalnie granie"
Wyraznie napisalem, ze poradniczek bedzie dla poczatkujacych graczy, ktorzy jeszcze nie za bardzo orientuja sie w walce, nie maja wysokich poziomow jednostek, nie wiedza co to inicjatywa itp.. Jestes poczatkujacy, ze z takim napieciem na to czekasz ?
ciekawe ile ważnych wątków pominiesz.. albo oczywiście uznasz że to przecież "normalnie granie"
Pomine baaardzo wiele watkow, To nie bedzie szkolenie i wyjasnianie zawilosci systemu walki, o tym mozna sobie poczytac w innych miejscach. To bedzie raczej po prostu w miare gotowa recepta, jak przechodzic Iglice wojskiem pomimo braku takiej glebszej wiedzy.
@Nusion dam ci pasy i pokaż mi jak robisz tą iglice.. naprawde dawaj na priv podam i pokaż..
Daj mi jutro jak sie zacznie Iglica, zaden problem.
 

BlossomValvi

Łucznik
Da się robię iglice od jej początku i przez dłuższy czas tylko negocjacjami - praktycznie dopiero od niedawna (pół roku) czyli jak zacząłem odpalać oświecone to dopiero wojem
I tak na dwa poziomy iglicy to łatwo zrobić samowystarczalne miasto, dopiero przy trzecim trzeba trochę pokombinować (albo lut szczęścia i cierpliwości w iglicy by obudować się lepszymi zasobami)
 

Nusion

Kapłan
@Nusion dam ci pasy i pokaż mi jak robisz tą iglice.. naprawde dawaj na priv podam i pokaż..
Myślisz, że to jest kwestia klikania? Tzn jak ja będę klikać w Twojej wiosce, to się da? :D
Dopóki tak będziesz myślał, to się nie da :) Z pustego karabinu nie postrzelasz... ;)
Ale niedługo będziesz miał szansę poczytać co nieco na ten temat i być może skorzystasz
 

Hassano

Łucznik
@Nusion Nie prawda.. porobie sobie screeny jak to nazywacie "normalnych rzeczy podczas grania" zobcze co dostawiłaś w mieście do tej jak to nazywacie "łatwej iglicy" a potem wrzuce screeny na forum..
 

Hassano

Łucznik
Nic.. bo wiem że jej nie przeklika.. no chyba że postawi ze 2-3 zbrojmistrzów.. do tego budynki wspomagające atak.. bramy przeleci na przyśpieszaczach.. oby mu nie wpadła choć jedna negocjacja bo żywych mam okrągłe zero i może mieć problem ale to dostawi więcej boostów i da rade.. No i oczywiście odpali feniksa a że bramy na czasówkach walnie to i jedna karma starczy..
Takk zapewne tak to będzie.. no i farcik bo akurat mam cudki do ataków na maxa to też będzie "nieco łatwiej"

Przecież ten przepis ^^ to według was normalna gra
 

Hassano

Łucznik
@Hassano a jak ty przechodzisz iglice że tak zapytam ?
Bez ironi itp. jestem ciekawski przeglądarka czy apka :)

A odpowiem Ci :) nie przechodze jej :p:p i zazwyczaj na apce bo odpowiadając na kolejne pytanie nie mam ochoty na robienie jej manualnie na kompie :) i rozwinę myśl nawet bardziej uprzedzając kolejne pytania :) zaczyna sie wchodze robie 4 walki bez problemów przecież są łatwe.. czekam całe 10 sekund i robie kolejne 4 walki, tu czasem z ostatnim mini bosem są jakieś tam problemy ( strasznie kiepski dobór jednostek wroga, na teren nie patrze bo przecież apka :) ) ale załóżmy że akurat tym razem ich niema.. no i mamy brame 3h.. tu zazwyczaj kończy sie zabawa do rana bo nawet zaczynając iglice zaraz po jej starcie robi sie późna pora i nie mam ochoty siedzieć tak długo.. no więc rano otwieramy brame robimy 3 walki i tu już zazwyczaj mini boss jest loteria 50-50% czy sie wygra czy nie.. zazwyczaj nawet go nie zaczynam tylko CZEKAM DO WTORKU aż zacznie sie turniej i ODPALAM WTEDY I DOPIERO WTEDY FENIKSA pod turniej i robie tego mini bosa i czekam bodajże 8h czyli mamy już środe rano bo przecież nie siedze po nocy.. rano otwieramy brame robimy 3 walki i jest główny boss na 1 piętrze.. i tu ku zaskoczeniu nawet z feniksem zdarza sie że nie da sie wygrać tej walki.. ale załóżmy po raz kolejny że wygrywamy.. i na tym kończe zabawe z iglicą :)

Mam nadzeje że zaspokoiłem Twoją ciekawość ale w razie pytań wal śmiało :) chętnie opowiem jak wygląda gra NORMALNEGO GRACZA
 
Ostatnia edycja:

Hassano

Łucznik
Hmmm... czy to ma oznaczac, ze wszyscy moi bracia i siostry z 3 bractw na 3 serwerach, bedacy w epokach od III do XVII, majacy najrozniejsze miasta o najrozniejszych kierunkach rozwoju, ktorzy praktycznie WSZYSCY robia wszystkie 3 poziomy Iglicy co tydzien, sa nienormalni ?? ;)

Nie, po prostu jedziecie na czasówkach i boostach w postaci budynków.. nie rób z siebie.... :) wole nie kończyć bo admini czytają :)

Ale spokojnie dam Ci jutro te pasy i chce zobaczyć jak zrobisz tą iglice.. spokojnie
 
Do góry