• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Orzechy za polubienie elvenara na fb

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2340
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2340

Guest
Dziś pojawił się komunikat, że za polubienie elvenara na fb są dodatkowe orzechy. Kliknąłem, przeniosło mnie na fb, zalogowałem się, polubiłem. orzechów brak.
 

lenka222

Wędrowiec
Z tego co pamiętam to w ogłoszeniu napisane jest o losowaniu. Pewnie z nowych polubień będą wylosowane osoby, które otrzymają orzeszki.
 

DeletedUser1256

Guest
Nie doczytałeś. Samo polubienie nie wystarczy. Będzie jeszcze losowanie.
 

DeletedUser2483

Guest
Przy okazji - który profil na FB jest tym właściwym?
Odklikałam ekran zachęcający do lajkowania na FB i teraz nie mogę znaleźć, a jest tych profili sporo. Jest utworzone jakieś wydarzenie jest? Czy po prostu któryś profil?
 

DeletedUser174

Guest
a mnie nawet wizja darmowych orzechów nie skłoni do "polubienia" na fejsie. Po pierwsze go nie mam, ale to inna rzecz :D Po drugie nawet gdybym miała to sory, ale gra mi tak zalazła za skórę że w życiu nawet za 1k diaxów bym nie klikła "lubię" Nie! Fałszywego obrazu "ulubionej" gdy moją łapką nie osiągną!

swoją drogą chyba muszą mieć już lekkie kłopoty wizerunkowe, ze na takie chwyty marketingowe się połasili o_O
 

DeletedUser80

Guest
Wszystko cudownie... nie wnikam w propagandę gry... natomiast ZERO alternatywy dla graczy nie posiadających konta na FB... o_O
Nagroda jest dla osób spełniających 3 warunki:
1. Ma konto na fejsie
2. Ma chęć klepnąć polubienie (co jak słusznie napisała Kikimora, nie jest takie oczywiste)
3. Ma szczęście w losowaniu.
Mimo twojej niechęci do propagandy to o nią własnie chodzi i za nią zostaną nagrodzeni niektórzy szczęśliwcy.
 

Vernixen

Wędrowiec
Przy okazji - który profil na FB jest tym właściwym?
Odklikałam ekran zachęcający do lajkowania na FB i teraz nie mogę znaleźć, a jest tych profili sporo. Jest utworzone jakieś wydarzenie jest? Czy po prostu któryś profil?

mam podobnie, okienko zniknęło a nie pamiętam który profil jest właściwy
 

DeletedUser626

Guest
Wczoraj było. Osoba prowadząca stronę na Facebooku napisała wiadomości do zwycięzców.
 

DeletedUser626

Guest
Nie wiem, czy dam radę teraz te posty znaleźć, ale z tego co pamiętam osoby wygrywające otrzymywały również publiczny komentarz, więc wszystko było jawne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry