• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pożegnanie

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 198835

Guest
Hejka wszyscy znajomi i nieznajomi :)
To jest mój ostatni wpis na forum
Rano skasowałem konto w grze , to i tutaj w kilka dni zniknę jako urzytkownik zarejestrowany
Obecne zmiany są tak drastyczne i zmieniające grę a zapowiedzi są takie , że nadal będą grę zmieniać z gospodarczej na militarną i to w kierunku uniemożliwiającym długoterminowe planowanie rozwoju dlatego po ośmiu latach gry (zacząłem w marcu 2016 roku) stwierdziłem , że gra już nie jest dla mnie , a twórcy zapowiadają następne zmiany na niekożyść , dlatego z żalem , ale pożegnałem się z grą
Żegnajcie
Andrzej M
 

Nusion

Kapłan
Już szykowałam wpis pożegnalny, ale jeszcze chyba nie czas :)
Co masz na myśli, że skasowałeś konto?
No bo Twoje miasta nadal są na wszystkich serwerach
 

Deleted User - 198835

Guest
Wiem , że jest jeszcze na mapie , ale ja już nie mam dostępu - weszłem w ustawienia i skasowałem konto a na mejlu potwierdziłem to i nie mam już dostępu do tego konta , chociaż wiem , że z ich kasowaniem miasta to dłużej to trwa , bo swego czasu skasowałem dodatkowe konto to było widoczne miasto jeszcze przez tydzień , tak samo jak kasowanie miasta na jednym świecie
U mnie po zalogowaniu to wygląda już tak :

Kurcze - plik nagle jest za duży

Może teraz pozwoli wrzucić skrina - jakoś wcześniej mogłem wstawiać skriny całego ekranu a teraz pokazuje , że cały ekran jest za duży

Wiem , że od jakiegoś czasu (ze 2 - 3 lata , nie dłużej) utrzymują skasowane miaste jeszcze przez kilka dni , do tygodnia na mapie
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2024-02-09 022615.png
    Zrzut ekranu 2024-02-09 022615.png
    547,7 KB · Wyświetlenia: 17

Deleted User - 198835

Guest
Już szykowałam wpis pożegnalny, ale jeszcze chyba nie czas :)
Co masz na myśli, że skasowałeś konto?
No bo Twoje miasta nadal są na wszystkich serwerach
Moje konto , czyli miasta na wszystkich naszych serwerach mogą czasem zniknąć razem z kontem tutaj na forum (tak mi się wydaje) i jedynie Wy będziecie mogli sprawdzić moje przypuszczenia

Życzę powodzenia. Znajdź sobie jakąś inną, mniej militarną grę i baw się dobrze. Pozdrawiam.
Dzięki
Coś może znajdzie się , co w tej chwili nie będzie się tak zmieniać , a co było wcześniej w nowej grze , to nie będę znał , jak nowi gracze tutaj
W najgorszy dla mnie czas wszczelili się z tak radykalnymi zmianami - nigdy nie miałem łatwo w życiu , ale teraz to już przesada , dlatego aż tak mnie zabolały te zmiany wymuszające coś czego nie oczekiwałem od tej gry (pierwsze 1,5 roku gry nawet w turkach nie uczestniczyłem , a potem w drugim moim bractwie robiliśmy po 3 - 4 skrzynie a iglice jeszcze puźniej wprowadzili i szło się rozwijać a teraz sami wiecie co się zrobi bez turków i iglicy)
Życzę dużo cierpliwości do tych zmian wszystkim , którzy jednak zdecydują się zostać i nie rozpamiętujcie tego co było w niej , bo zwariujecie
 

qp2018

Wędrowiec
Hmmm.... w militarną? To w ogóle u mnie gra stanie. :cool: Samo się zatrzyma... no ja poczekam, na razie wygląda na to, o czym już gdzieś pisałem,uzbierać na cudaka to ponad rok czasu. :D
 

Osteres

Zwiadowca
Ja co prawda aż tak drastycznie nie postąpiłem, jednak również przestałem grać. Loguję się od czasu do czasu tylko aby przeczytać wiadomości i to wszystko. Nawet mi nie szkoda tych 10 tys Diamentów, które mi zostały.
Po tych wszystkich zmianach - mam dość tej gry i jej Twórców, którzy mają gdzieś nas graczy i wręcz promują grę Multi.... A wytrzymałem do tej pory od samego początku gry. I w końcu powiedziałem dość. Gra sprawiała mi przyjemność i odstresowanie się od codzienności. Te ostatnie zmiany są tego zaprzeczeniem.
Powodzenia :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Mi też nie szkoda tych moich diamentów , tym bardziej , że były zdobyte w grze , a te za które zapłaciłem to już dawno wykożystałem i zdążyłem nacieszyć się efektami
Ale popatrzcie na ichną nieuczciwość - macie datę tego tematu a w tym samym dniu skasowałem swoje konto z miastami na trzech światach , a miasta nadal istnieją w grze - i tu nasuwa mi się pytanie - po co moje miasta im w grze ?
A drugie pytanie - ile takich miast po skasowaniu kont jest na mapach ?
Po co one straszą i wkurzają aktywnych graczy ?
 

blazius1

Paladyn
Pewno cięcia administracyjne. Nie ma komu sprzątać miast po skasowanych kontach.
Względnie mają ustalony okres probacyjny. Znaczy dla takich grzeszników jak Ty, którzy ewentualnie mogą się z grą jeszcze przeprosić i powrócić do klikania.
 

Deleted User - 198835

Guest
Ano żeczywiście - już szusty dzień , jak skasowałem konto i nie mogę na nie wejść - musiałbym być naprawde bardzo niepewny , jak nawet po sześciu dniach mogę zmienić zdanie
A to nasuwa myśl ile z tych straszących przez 5 - 6 lat miast zostało opuszczonych , a ile z nich gracze skasowali nie mogąc już wejść na konta a miasta nadal straszyły
Teraz szybciej kasują mniej aktywnych graczy , niż tych , co sami się skasowali (były wpisy , że gracze nagle zobaczyli skasowane miasto po tygodniu nieobecności na nim i się zdziwili)
Jak mają braki kadrowe , to niech przeniosą ludzi z działu głupich pomysłów do likwidowania miast graczy , którzy się skasowali , a jak uważają , że ktoś , komu nie podobają się zmiany zasad gry wruci do niej , to chyba coś nie halo z nimi (chyba dość jasno pisałem o tym na tym forum i na discordzie - na tyle , że Wy mieliście nawet uzasadniony żal do mnie o spamowanie w tym temacie)
 

qp2018

Wędrowiec
Kiedyś grałem na nie niemieckim serwerze... widziałem tam że nagle jakieś miasto zamiast budynków miało z dróg jakieś obraźliwe napisy zrobione. I one dość szybko znikały. Oczywiście nie wiem czy to wina napisów była, czy innej polityki.
 

KatieKate

Zwiadowca
U nas miasta niegrających graczy leżą miesiącami na mapie. Może będzie krócej, gdy ktoś usunął konto, zobaczymy ;)
 
Do góry