• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Powiadomienia [128, 182, 184] [16-08-ES]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser699
  • Data rozpoczęcia

Co Wy na to?

  • Jestem za

    Głosy: 33 94,3%
  • Nie, to niepotrzebne

    Głosy: 2 5,7%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser699

Guest
Dobry wieczór wszystkim, właśnie w wyniku rozmów w Bractwie, do głowy skoczyła mi sugestia dotycząca powiadomień. Z moich obserwacji wynika, że ilość dostępnych powiadomień jest ustalona jako limit wiadomości a nie ograniczenie czasowe. Mam dużo ofert wystawionych na kupcu i większość z nich zatwierdzonych przez graczy przez co większość moich powiadomień dotyczy handlu. Ciężko jest zweryfikować pomoc rzucaną w ramach Bractwa etc. W związku z powyższym wnosiłbym o ustalenie terminu powiadomień np 48 h wstecz oraz o możliwość usuwania powiadomień - tak jak jest z wiadomościami, coby utrzymać porządek =]
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Pozwoliłam sobie dorzucić ankietę ;) Myślę, że to ciekawy pomysł i niektórym faktycznie przydałaby się ta zmiana.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry i przydatny pomysł :) Jeśli mógłbym dodać małą sugestię (o ile już gdzieś się nie pojawiła), to myślę, że przydatnym by było rozbudowanie powiadomień i podział ich na te dotyczące handlu i pozostałe dotyczące bractwa. Dzięki temu jeszcze łatwiej można by było kontrolować motywacje wewnątrz Bractwa.
 

DeletedUser363

Guest
Ach, jak mogłem sam nie wpaść na pomysł rzucenia takiego pomysłu! Jasne, że jest to dość irytujące na dłuższą metę, zwłaszcza jeśli się zarządza Bractwem. Często rzucam dużo ofert o niskich ilościach, aby nawet słabsi gracze z Bractwa mogli na tym skorzystać, więc jestem zalewany dosłownie powiadomieniami związanymi z handlem. Jak mi takie sześćdziesiąt sztuk wpadnie to tak naprawdę wyczerpię w moment cały limit powiadomień. :D

Podział również by się przydał - wprowadziłby porządek i możliwość pewnego rodzaju filtrowania tego wszystkiego.
 

DeletedUser699

Guest
Ah faktycznie widzę, że niezbyt dokładnie przeszukuję archiwum, z drugiej strony warto odświeżyć dobre pomysły =]
 

Tessi

Zwiadowca
Myślę, że powiadomienia powinny być dwojakiego rodzaju - te dotyczące ofert oraz te dotyczące motywacji.
Te drugie powiadomienia natomiast powinny być stale widoczne - zarówno we własnym mieście, jak i w miastach innych graczy, szczególnie tych w świecie, gdyż w tej chwili, podczas motywacji graczy ze świata, tych, którzy motywowali, przy przejściu do kolejnego gracza trzeba przejść do swojego miasta, otworzyć powiadomienia, kliknąć na gracza i tak w kółko. Gdyby te motywacje były widoczne ciągle, to pominięty byłby etap powrotu do swojego miasta.
 

Tessi

Zwiadowca
@Tessi zostało już zgłoszone do zmiany to aby nie wracać ciągle do miasta

Tak, tak, wiem :)
Ale w poprzednim poście przedstawiłam propozycję DWÓCH dzwonków:
- jeden dla powiadomień dotyczących motywacji (stale widoczny)
- jeden dotyczący wyłącznie ofert (widoczny tylko we własnym mieście)

Rozwiązałby to kwestię mieszania się jednych z drugimi oraz zaoszczędziłoby miejsca na liście dla ważniejszych powiadomień dotyczących motywacji.

To jest nowa "jakość", jeśli chodzi o temat Powiadomień, więc może warto go zgłosić do twórców gry?
 

DeletedUser629

Guest
Też fajny pomysł i pomocny dla wielu graczy, którzy nie odwiedzają całej mapki ... wprowadzono "fajną" aktualizację cudu latar / dzwon , to może i to wprowadzą :)
Chociaż muszę napisać, że u mnie wzrosła liczba stron powiadomień .. kiedyś było 9 teraz jest 10 .... chya że coś pokręciłam :p
 

Hassano

Łucznik
Dokładnie tak wzrosła liczba zakładek ale nawet o tym nie poinformowali w żadnej aktualce ( chyba że coś przegapiłem ) tylko co nam to generalnie daje? Pomysł z zakładkami pamiętam jeszcze z czasów gdy ja zaczynałem gre a to już troche minęło. Wystarczyło by dodać możliwość samodzielnego tworzenia zakładek ( to by było chyba najlepsze bo każdy sam by sobie dostosował wszystko pod siebie) lub zadowolimy sie nawet jeśli sami wprowadzą taki podział z tym że ja bym to widział w takiej formie
- Łapki od bractwa
- Łapki od obcych
- Handel wewnątrz bractwa
- Handel z innymi

Dlatego wspomniałem o możliwości samodzielnego tworzenia bo np arcymag i magowie dodatkowo mogli by mieć zakładkę z wiązaną z bractwem czyli kto przyszedł kto odszedł ( to taki marginalny problem ale zawsze mogło by to być ładnie w osobnej )
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser629

Guest
Fajny pomysł :) szkoda tylko że tak mało ich wprowadza IG ... a przecież lepiej by się grało i "starszyźnie" i "młodym"
szybciej graczy by przybywało i zostało w grze niż po tygodniu- miesiącu- latach rezygnacja ehhh :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry