• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przebudowa systemu pomocy sąsiedzkiej.

DeletedUser1061

Guest
Obecny system pomocy sąsiedzkiej według mnie czasami jest trochę przytłaczający. Wymienię kilka jego wad:
1. Jeśli jednego dnia zaczniemy motywować o godzinie 18 a następnego o 20, to przez 2 godziny (między 18 a 20 dnia następnego) osoby odwdzięczające pomoc nie dostaną bonusu w postaci młotków.
2. Jeśli jednego dnia udzielamy pomocy o godzinie 18, a drugiego o tej porze np. musimy być w pracy, nie jesteśmy w stanie w tym dniu nikogo zmotywować.
3. W późniejszych etapach gry zmotywowanie wszystkich sąsiadów i członków bractwa jest bardzo czasochłonne. Czasami nie da się zrobić tego przy jednym podejściu.

Z tego powodu opracowałem nowy system pomocy sąsiedzkiej:
1. Pomocy można udzielić każdemu sąsiadowi lub członkowi bractwa raz między godziną 12 w nocy jednego dnia a 12 w nocy drugiego dnia, czyli w ciągu jednej doby.
2. Wszystkie osoby, których my zmotywowaliśmy w jednej dobie i którzy klikną nam w budynek w następnej dobie, otrzymają wtedy bonus w postaci młotków.
3. Niezależnie od tego, o której godzinie zmotywujemy daną osobę w jeden dzień, w drugi będziemy mogli udzielić jej pomocy o każdej porze.

Pewnie i ten system ma pewne wady. Może gracze będę go wykorzystywać... Tego nie wiem. Piszcie, co o tym sądzicie. Przepraszam, jeśli trudno jest zrozumieć moją wypowiedź lub za ewentualne błędy. Wszystkie godziny podałem przykładowo.
 

DeletedUser964

Guest
W zasadzie ten pomysł nie jest wcale zły, przedłużenie czasu na rewanż za zmotywowanie wygląda całkiem nieźle, jednak pewnie okaże się, że to za duże ułatwienie. Ogólnie pójście graczom na rękę i ułatwienie czegoś, choćby czysto mechanicznie, nie jest priorytetem podczas zmian, więc szczerze wątpię, aby coś takiego weszło.
 
Do góry