• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wprowadzone Przesuwanie miasta i mapy strzałkami. [61]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser48
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł jest dobry czy zły?


  • W sumie głosujących
    11
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Albo u mnie gra działa inaczej jak u Was, albo czegoś nie rozumiem. Piszecie o przypadkowym zbiorze zasobów / dóbr podczas przesuwania mapy. Przecież tego nie da się zrobić zanim nie upłynie czas ich produkcji ( przynajmniej u mnie ), więc jakim cudem przedwcześnie je zbieracie? Co do monet - zgoda, bo sam nieraz tak mam, ale to chyba akurat też nie problem bo zbiór leci na nowo więc nic się nie traci. Fakt faktem, że to irytuje, że chce się zrobić jedno, a wychodzi coś zupełnie innego więc taka opcja wyeliminowałaby ten problem.
 

DeletedUser

Guest
Albo u mnie gra działa inaczej jak u Was, albo czegoś nie rozumiem. Piszecie o przypadkowym zbiorze zasobów / dóbr podczas przesuwania mapy. Przecież tego nie da się zrobić zanim nie upłynie czas ich produkcji ( przynajmniej u mnie ), więc jakim cudem przedwcześnie je zbieracie? Co do monet - zgoda, bo sam nieraz tak mam, ale to chyba akurat też nie problem bo zbiór leci na nowo więc nic się nie traci. Fakt faktem, że to irytuje, że chce się zrobić jedno, a wychodzi coś zupełnie innego więc taka opcja wyeliminowałaby ten problem.

sytuacja: produkcja się skończyła, chcesz sobie pozbierać robiąc jednocześnie zadania, klikasz żeby przesunąć mapkę do zbioru, zahaczasz sobie o manufaktury 1 poziomowe, 2 poziomowe, 3 poziomowe, warsztat i ratusz, właśnie straciłeś zadanie na zbiór 1poziomowych, 2poziomowych, 3poziomowych, młotków, monet.
chodzi o przypadkowe zebranie tego co się już wytworzyło - zanim zamierzało się to zebrać, przed ustawieniem zadania.


Mogli by wg poprawić ten kursor, bo mi po zbiorze czasem nie odznacza że puściłem LPM i zbiera dalej..
 

DeletedUser48

Guest
Szkoda tylko, że CM się nie wypowiada, czy chociaż ta propozycja poszła dalej.
 

DeletedUser626

Guest
Połączyłam oba tematy. Propozycja została zgłoszona i odłożona na później - może zostanie to kiedyś dodane na etapie dopracowywania gry i dodawania drobnych udogodnień, jednak w tej chwili jest zbyt dużo spraw wymagających pilnej uwagi, aby zajmować się tego typu usprawnieniami. Niemniej jednak pomysł został pozytywnie przyjęty i na pewno w odpowiednim czasie zostanie twórcom gry przypomniany. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry