• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pytanie odnośnie cudów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2959
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2959

Guest
Witam,
mam takie pytanie czy mogę założyć bractwo, do którego dodam 25 moich własnych nowych kont, a następnie będę wpłacał w swoje cuda PW ?? :)

Pozdrawiam,
Vigo
 

DeletedUser80

Guest
Tylko 24.
Tylko po co?
Twoje multi nie muszą być w tym samym bractwie żeby podsyłać PW.
Lepiej być w bractwie z żywymi ludźmi:)
 

DeletedUser412

Guest
Zeby bractwo TOP 1 w pierwszym świecie wyprzedzić musiałbyś mieć 3 razy wiecej kont niź Oni. Porponuje minimum 3 bractwa założyć
 

DeletedUser2951

Guest
ale przecież to multikonta... nie są tutaj karane? ;)
 

jakub357

Łucznik
Jeszcze, jak gram od roku, nie słyszałem o nawet ostrzeżeniu za multikonto u kogokolwiek. Jest nieme przyzwolenie, z pozorami zakazu.
Ale osobiście nie polecam - to zapewne żmudna robota i jaki ma wtedy sens gra? Całą przyjemnością jest grać bez oszustw i bez płacenia. Taki darmowy Dom Pań :D
 

DeletedUser110

Guest
Witam,
mam takie pytanie czy mogę założyć bractwo, do którego dodam 25 moich własnych nowych kont, a następnie będę wpłacał w swoje cuda PW ?? :)

Pozdrawiam,
Vigo
Dodasz tylko 24 konta, bo 25-tym jest to pierwsze.
Poza tym uważam, że wszystko będzie w porządku.
 

DeletedUser2959

Guest
Hola hola, a gdzie jakieś słowa że nie można? :O droga administracjo??
toż to paragraf 7 regulaminu wyraźnie mówi że nie można.
Ponadto przez to że nie przestrzegacie 7 paragrafu cierpią na tym inni gracze, gdyż gracze jak i sama administracja nie przestrzega paragrafu 8.
Obsługa gry nie przestrzega regulaminu gry, który napisała :O skandal xd

Poniżej paragrafy dla przypomnienia :)

"§7 Pushing
  • Posiadanie konta pushującego jest złamaniem zasad gry. Push to regularna przesyłka różnego rodzaju elementów gry (np. zasoby, punkty wiedzy) z jednego konta na następne konto, nawet jeżeli konta należą do różnych Graczy.
  • Zabroniony jest tworzenie ofert handlu w jakiejkolwiek formie (np. zasobami, punktami wiedzy itp.) pomiędzy różnymi światami.
  • Używanie możliwości zaproszeń do zapraszania swoich kont lub Graczy z którymi dzieli się łącze jest zabronione.


§8 Fair-play
  • Każdy Gracz zobowiązany jest do zachowania szacunku wobec innych Graczy i Obsługi Gry. Oznacza to przestrzeganie tych zasad oraz tworzenie przyjaznego i uczciwego środowiska dla Graczy.
  • Zasady mogą być dostosowane do różnych przypadków, w interesie utrzymania zasad fair-play w grze. Decyzja obsługi gry jest ostateczna. Obsługa gry Elvenar posiada prawo do wykluczania z gry kont łamiących zasady lub działających na szkodę gry. Od każdej nałożonej blokady Gracz ma prawo się odwołać."
 

DeletedUser110

Guest
Oj tam oj tam
25 adresów mejlowych = 25 kont
Różnych.
Innych.
No i co Mi Zrobicie?
 

DeletedUser62

Guest
Najwyrazniej na Elvenar jest CALKOWITE PRZYZWOLENIE na robienie sobie multikont, JAWNE zakladanie takich Bractw, ktore na "zywca" podciagaja Cudaki :(
Zglaszanie tego do supportu ze wskazaniem zarowno Gracza oraz jego konkretnego Cudu i takiego pseudo"Bractwa" jest totalnie ignorowane przez obsluge gry :(
Paragraf zarowno 7 jak i 8 mozna sobie wsadzic w kieszen :(
Owszem zdarzaja sie sytuacje, ze jakis maly gracz jest przyblokowany na techu i chce powrzucac PW do jakiegos cudaka ale to trwa przez pewien czas tylko a nie calymi tygodniami az wszystkie cudaki osiagna max level i zeby bylo weselej do tego "dziwnym" trafem cale Bractwo to robi. :)
No ... prosze WAS nie piszcie mi tutaj o uczciwosci graczy ..... o grze Fair-Play => TE TEKSTY TUTAJ TOTALNIE NIE PASUJA !!!

Zeby bractwo TOP 1 w pierwszym świecie wyprzedzić musiałbyś mieć 3 razy wiecej kont niź Oni. Porponuje minimum 3 bractwa założyć
Dulcys - obawiam sie, ze 3 takie "Bractwa" do podnoszenia naszych wszystkich cudakow nie starcza :(

a tak przy okazji :) .... pamietam jak dawno ... dawno ..... dawno temu, w pierwszych miesiacach Elvenaru pisalam na forum, ze ja stawiam wszystkie jak leca Cudaki :). Bylam wysmiewana i krytykowana :( wyliczano mi ile trace miejsca, ile trace surowcow na podwyzszanie lvl, ile trace reliktow , jakie to moje miasto niewydajne ekonomicznie itp.... A tym czasem .... prosze, prosze jak cudaki innych graczy w piorunujacy - magiczny sposob ida w gore :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Ale kto to niby ma ogarnąć? Jaki support? My tu mamy tylko Dragomire i artura! I to chyba nawet małżeństwo, ale nie jestem pewien. Na forum czasami zaglądną, żeby coś ogarnąć, bo taka praca, ale ogółem to jest rozgardiasz - bo nikt wolontaryjnie nie chce się w to bawić.
 

DeletedUser62

Guest
czesc Rudolf-ku, Ty tez czasem tutaj witasz?
no kurcze i zacznij wystawiac ofki z Zywych Towarow, bo marny jest ten nasz ryneczek :(
a z motywka sasiadow dalej grzecznie lecimy :). wpadaj na kawusie i ciasteczka :)
 

DeletedUser1660

Guest
Aż strach rozwijać Cuda! Jak ktoś będzie miał wysoki poziom zaraz zostanie oskarżony o pushing.

Nice...
 

jakub357

Łucznik
Aż strach rozwijać Cuda! Jak ktoś będzie miał wysoki poziom zaraz zostanie oskarżony o pushing

Przestań wypaczać temat. Łatwo rozróżnić uczciwe granie od pushingu, tym bardziej administracji, która ma wgląd we wszystko - z adresami IP, kiedy i gdzie kto się logował, łącznie
 

DeletedUser174

Guest
o co tyle szumu? Tajemnica Poliszynela jest ze multi występują w przyrodzie...

czy ktoś komuś broni założyć 148 kont i klikać??? a co bardziej ambitni mogą podbić stawkę przecież... w czym problem?

swego czasu była latarnia, która dawała kosmicznego kopa w surowcach. Był jeden warunek: trzeba było klikać sąsiadów. Z lenistwa mi się nie chciało tego robić i nie postawiłam jej. Czy moje pretensje o korzyści jakie uzyskali gracze którym jednak się chciało byłyby uzasadnione? Moim zdaniem nie.

Jak ktoś sie nudzi i ma chęć to co mi ubędzie jak się naklika? Bo mi sie nie chce to się popyszczę? Czy to na pewno jest dobry kierunek?

Bo sprawiedliwość? w tej grze coś takiego nie występuje. Kupując diamenty uzyskuje się taką przewagę ze głowa mała. także bez fałszywego patosu proszę
(żeby nie było: nikomu nie bronie kupowac diamków i nie mam do nikogo pretensji ze je kupuje i tym samym ma przewagę w grze - takie są zasady tej rozgrywki, które akceptuję)

nie chciałabym sie obudzić na serwerze w którym zlikwidowano wszystkie multi. Nagle by się okazało, ze nie ma z kim grać... Ile by zostało kont? 10%? No może 20 z tymi wakacyjnymi graczami. Naprawdę byście tego chcieli?
 

DeletedUser2868

Guest
Zapytam wprost bo już widzę że bawienie się w jakieś łańcuszki czy szukanie kogoś do wymiany pw to marny pomysł, czy jak sobie zrobię z 5 kont z których codziennie będe sobie wrzucał 100PW w cuda dostanę bana na pushowane konto chodzi mi o to czy na przykład za miesiąc ktoś się nie obudzi z administracji? Po rozmowie wnioskuje że nie ma takiej możliwości bo pół serwera by bana wyłapało. Druga sprawa to czy np. w bractwie jak by 5 osób każdy miał chociaż 1 dodatkowe multikonto i zrobić z nich banki surwców (najpierw wymakswać bonus do produkcji,później olać na nich turnieje i całą reszte tylko postawić max manufaktur i zaplecze aby je utrzymać) bo takie multikonta poza PW dają mnóstwo możliwości na boostowanie nie tylko swojego głównego konta ale całego bractwa, sprawdzają się takie metody?
 
Do góry