• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

relokacja

Status
Zamknięty.

babaruba

Wędrowiec
Nie bywam tu zbyt często, ale... Ta gra umiera! Powód jest jeden. Martwe światy!!!
Wniosek jest prosty - chcąc utrzymać rentowność, czas ponownie przeprowadzić relokację graczy. Więcej - czas usunąć "inwestorów" z założenia nietykalnych, którzy od 2 lat mają wpisaną nazwę miasta "Koniec Gry" Kochani Admini, to Wasza kasa!!! Ruszcie głową.
 

DeletedUser3812

Guest
Wcale sie nie dziwie, ze umiera.
Odkad skonczylo sie dawanie ze strony IG czegos wartosciowego co mozna by wstawic w miasto i to procentowalo, wszystko wzielo w leb.
Czystki w kadrach i zalosny krzyk kogos tam w srodku:rozwalcie wszystko i zlamcie wszystkie zasady handlowe, moralne, obojetnie.
Nawet jak mielibycie okrasc ich ze wszystkiego.
Ma byc wiecej kasy!
To juz nie jest strategia, to jest tylko i wylacznie loteria.(jeden okrada drugiego)
A jak chca cos osiagnac to niech beda non stop przykuci jak niewolnicy do komputera.
I tak wszystko bedzie za dlugo i za drogo. Nawet jak 24/h beda w grze.
Brawo!
 

babaruba

Wędrowiec
Poszedłeś dalej niż ja. Są jeszcze ludzie, którzy wchodzą w tę grę... trafiają w martwy świat!
Efekt: martwy gracz - po przejściu 2-3 er. Zawsze pisałem, że to gra dla gospodyń domowych i bezrobotnych, ale skoro są naiwni, którzy ciągną to od kilku lat wypadałoby, aby Admini zaczęli mówić z nami jednym głosem. W końcu nie robią tego za frajer.
//
...i jeszcze straszą mnie usunięciem konta- dowcip Nowego Roku :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3812

Guest
To prawda, jest mnostwo martwych graczy i rynek towarow lezy na lopatkach.
IG to nie przeszkadza, niech kupuja diamenty.
Z ta naiwnoscia to nie jest tak do konca ,bo kiedys zasady byly inne.
Na tyle, ze z pomoca bogatego bractwa mogles miasto wzglednie szybko zbudowac.
Jezeli chodzi o efekty i przyjemnosc z gry to dopiero od 10 poziomu a wlasciwie od 12 (jeszcze przede mna)
Bedziesz mial i wojsko i surowce ,jak sobie oczywiscie zbudujesz.
No i cuda, z tym juz trudniej.
Na naprawde dobre budynki, nie ma juz co liczyc.
Z eventu same ogryzki a czasu wlozonego mnostwo.
Do przodu sa tylko gracze premium, ktorzy wszczelili sie w dobre eventy i nakupowali miskow, feniksow, etc.
Teraz juz nic nie kupisz.
Powodzenia!

ps. A grozbami sie nie przejmuj.
To tylko swiadczy o tym, ze to co napisales jest prawda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Ani to pomysł ani propozycja... Brak ankiety ale za to stek bzdur pod postem przewodnim.
Czystki w kadrach i zalosny krzyk kogos tam w srodku:rozwalcie wszystko i zlamcie wszystkie zasady handlowe, moralne, obojetnie.
Nawet jak mielibycie okrasc ich ze wszystkiego.
Skąd się biorą u Was tego typu wnioski? Same ogólniki wyssane z palca, nie poparte żadnymi sensownymi argumentami.
W końcu nie robią tego za frajer.
Następna bzdura...
Na naprawde dobre budynki, nie ma juz co liczyc.
Kolejny bełkot! W każdym evencie każdy gracz na każdym etapie gry znajdzie dla siebie budynek, który mu się do czegoś przyda.
Nie ma w evencie takiego budynku dla Ciebie?
Z eventu same ogryzki a czasu wlozonego mnostwo.
To po co bierzesz w nim udział?
Do przodu sa tylko gracze premium, ktorzy wszczelili sie w dobre eventy i nakupowali miskow, feniksow, etc.
Pokaż mi tych graczy, którzy według Ciebie tak się obłowili?
.i jeszcze straszą mnie usunięciem konta- dowcip
Pisząc takie bzdury i bezpodstawne oskarżenia trzeba się liczyć z konsekwencjami ;)
 

DeletedUser3812

Guest
Wiesz, to co prawda dla jednego moze byc zakryte dla drugiego, bo nie umie jej rozpoznac.
Fakty mowia za siebie.
Rozejrzyj sie a sam sie przekonasz.
Jesli bedziesz upieral sie, ze ktos nie ma racji ale ty ja masz, do tego nie popierajac ja niczym to jest to spamowy wpis.
Po co komentujesz cudza rozmowe w taki sposob?
Zeby robic zamieszanie.
Kazdy ma prawo wypowiadac sie na forum.
Oczywiscie nie kazdemu moze sie to spodobac.
Po to wlasnie jest forum, zeby rozmawiac a nie klocic sie ani kogos atakowac.
Nauka przyjmowania wypowiedzi jest tu podstawa.

A swoja droga te konsekwencje to ma byc jakas grozba?
Krytyka gry jest czyms dobrym, bo prowadzi do zastanowienia i ewentualnie wyciagniecia wnioskow.
Z twoich szczegolowych pytan mozna wnioskowac ze jestes stronnikiem IG.
Co ci do tego jak gram ja czy ktos inny.
Graj jak potrafisz, a jak kto gra i czy wogole to zostaw to kazdemu z osobna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry