• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rezydencje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser878
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser878

Guest
Tak się zastanawiam - ile wy macie rezydencji? Bo tak naprawdę mi stale brakuje ludzi i musze dokupywać nowe. Nie wiem skąd niektórzy biorą tylu ludzi. :/ Dodam, że na obecną chwilę mam 19 rezydencji.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Ja mam 24, dodatkowo 4 Boginie Płodności. Właśnie weszłam w erę krasnoludów i nie mogę się doczekać kolejnych poziomów rezydencji, bo ludzików brakuje a dostawiać nie chcę.

edit: gram elfami ;)
 

DeletedUser449

Guest
Podając liczbę rezydencji, warto zaznaczyć rasę. W przypadku budynków na 15 poziomie, elfia rezydencja zajmuje 9 kratek, a ludzka 12. Czyli dwadzieścia elfich rezydencji zajmuje tyle, co piętnaście ludzkich mieszkań. Liczba ludności na jedną kartkę jest dosyć podobna.
Na Felyndral gram ludźmi, przy 15k punktach mam 19 rezydencji 15 poziomu i 11 rezydencji 8 poziomu. Jak widać, w planach mam 30 rezydencji, co jest odpowiednikiem 40 elfich budowli.
Z kolei na Winyandor moje elfy mają 49 rezydencji przy 62k punktach, za to niedługo wszystkie będą na 19 poziomie.
Na Arendyll już nie gram, od kiedy wystartowało s3, które zapewniało o wiele lepsze sąsiedztwo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry