• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

System Zastępowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser227
  • Data rozpoczęcia

Czy przydałby się system Zastępstw ?

  • TAK

    Głosy: 6 60,0%
  • NIE

    Głosy: 4 40,0%
  • Wczoraj !!!

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser227

Guest
Mamy sezon urlopowy , niektórzy wczęśniej zaczynają , niektórzy później . Czekamy z niecierpliwością na aktualizacje która doda bractwa.

Na czas nieobecności gracza w grze z powodu urlopu przydałby się system zastępowania gracza . Mogłby go tylko zastępować członek bractwa na przykład który zaakceptowałby prośbę o zastępstwo .Maxymalnie 1-2 osoby zastępujące . Oczywiscie miałyby ograniczone funkcje gry . NP :

Mógłby :
- rekturacja wojsk
- zbierać zasoby i produkować nowe ( przy małym ratuszu kiepsko by się spisywał ten system )
- korzystać z pomocy sąsiedzkiej

Nie Mógłby :
- przenosić budynków
- toczyć walk za gracza
- burzyć budynków i budować nowych
- handlować zasobami gracza


Tylko co z punktami wiedzy ? Czy pozowolić rozdawać ? Czy zostawic cały czas naładowane aż do powrotu gracza .


Ja rozumiem że w grze jest opcja produkcji zasobów aż na 2 dni , ale przydałoby się czasem na dłużej odskoczyć i mieć pewność że nie odskoczyło się evolucyjnie za daleko w tył.
Z mojego punktu widzenia jesteśmy na wcześnej becie i tak naprawde nie wiemy co dev szykują dla nas i co dostaniemy na końcowym efekcie .

Wypowiedzcie się co wy o tym myślicie ..
 

DeletedUser13

Guest
Raczej to nie przejdzie. Jakkolwiek byś tego nie opisał, wszystkie gry IG mają zasady:
"Każde konto może mieć tylko jednego użytkownika i może się do niego logować i korzystać z niego tylko jeden gracz."
"Przekazanie danych logowania innym osobom jest zabronione."

I wątpię aby Elvenar był wyjątkiem :)
 

DeletedUser

Guest
Poza tym wróci gracz i to ju z nie będzie jego miasto- poprzestawia się budynki, rozwinie nie w ta stronę co trzeba i to raczej będzie zniechęcać.
 

DeletedUser227

Guest
Może i masz racje , ale nie trzeba byłoby się przelogowywać . Chodzi o to żeby gracz mógł nadać jakiemuś przyjacielowi z bractwa specjalne prawa lub range żeby mógł bo zastępować . Jak by to wyglądało :

- osoba mająca pozwolenie gracza który poszedł na urlop mogłaby w menu bractwa kliknac przycisk specjalny który przeniesie go do miasta gracza który poszedł na urlop .
- miałby tylko pare funkcji do użycia w jego mieście

No i w tej sytuacji nie miałoby miejsce naruszenie regulaminu podania jakichkolwiek danych . Jakby nie patrzeć nie miałby pełnych funkcji a raczej tylko okrojone tak aby wyzbierać to co się wyprodukowało .
 

DeletedUser192

Guest
po co ? w grach pvp zastępstwo jest logiczne bo można bardzo dużo stracić. a tutaj tylko nadwyżka produkcji się zmarnuje.
 

DeletedUser227

Guest
Poza tym wróci gracz i to ju z nie będzie jego miasto- poprzestawia się budynki, rozwinie nie w ta stronę co trzeba i to raczej będzie zniechęcać.

Właśnie że nie mógłby niczego zmieniać , a tylko zbierać surowce . Ograniczone funkcje zastępcy
 

DeletedUser13

Guest
Nie zrozum mnie źle, nie jestem przeciwny... Po prostu mam masę gier Inno za sobą i zawsze padają takie (lub podobne) propozycje i każdy jest odsyłany z kwitkiem :)
 

DeletedUser227

Guest
Nie zrozum mnie źle, nie jestem przeciwny... Po prostu mam masę gier Inno za sobą i zawsze padają takie (lub podobne) propozycje i każdy jest odsyłany z kwitkiem :)

Rozumiem , przecież to tylko propozycje :) . Nie wiemy co nas czeka w dalszych aktualizacjach , może wprowadzą coś że nie będzie wgl mowy o tym systemie . Pożyjemy zobaczymy :)
 

DeletedUser13

Guest
Uaktywnienie przycisku "zastępstwo", wejście (jak u sąsiadów) do miasta Gracza, kliknięcie "zbierz wszystko", które jednocześnie pokazywałoby okno z wariantem ustawienia produkcji jest interesujące...
 

DeletedUser

Guest
To nie jest taki głupi pomysł, podam przykład z innej gry :)

11iejh4.jpg
 

DeletedUser192

Guest
To nie jest taki głupi pomysł, podam przykład z innej gry :)

to jest gra ze ściśle ograniczonym czasem + oparta na rywalizacji - cały server trwa kiklanaście tygodni i potem się restartuje od nowa. tutaj nie ma żadnych czasowych ograniczeń. nie zarobisz surowców w tym tygodniu przez urlop to zarobisz z następnym.
 

DeletedUser

Guest
Wiem, że gra trwa kilka tygodni, nie reklamuję gry bo nie dodałem jej nazwy :) Ale myślę, że po pewnych modernizacjach dałoby się wymyślić coś odnośnie gry Elvenar :)
 

DeletedUser14

Guest
Ciekawa ranga ^^

Byłbym na tak, jeżeli wyglądałoby to podobnie do tego, co zaprezentował Feragas :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł może i ciekawy ale wątpię, że zostanie wprowadzone do Elvenara :)
 

DeletedUser145

Guest
Pomysł jak najbardziej dobry. W każdej grze powinna być taka opcja, ja sama wiele razy nie mam czasu żeby wejść na grę i wszystko się marnuje.
W innych grach to działa i jak widać nikogo nie zniechęca, a tylko pomaga :)
 

DeletedUser

Guest
na dodatek na pokazanym przeze mnie przykladzie, nie działa to na zasadzie udostępniania hasła, tylko opcji w grze :) i możemy zaznaczyć co nasz zastępca może, a czego nie może robić :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry