• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

System Zastępowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser227
  • Data rozpoczęcia

Czy przydałby się system Zastępstw ?

  • TAK

    Głosy: 6 60,0%
  • NIE

    Głosy: 4 40,0%
  • Wczoraj !!!

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser145

Guest
Z reguły w zastępstwach nie podaje się hasła, przynajmniej ja się z tym nie spotkałam. Tak jak mówisz Feragas, zawsze była opcja w grze. Tak naprawdę nawet jeśli nie ma opcji w której zaznaczamy 'prawa' zastępcy to po prostu można się z nim dogadać. Przecież nie oddaje się konta komuś komu nie ufamy tylko znajomemu. Np. jeśli prosimy o nie przesuwanie budynków to raczej wracając z urlopu nie zastaniemy całkiem nowego miasta :)
 

DeletedUser13

Guest
Tylko pytanie brzmi, czy na tą chwilę, kiedy opcji jest niewiele (2? 3?) zastępstwo jest potrzebne?
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że zrąb można udostępnić. Po co tracić Punkty Wiedzy? Można udostępnić zakup techów i ewentualnie handel, ale tak, że nie mogą poza pewien przelicznik wyjść, by nie sprzedawali za bezcen choćby, ale by kupować towary do rozwoju techów.
 

DeletedUser13

Guest
No ja cały czas jestem na tak. Tylko mówię, że w czasach kiedy opcji jest jak na lekarstwo, nie zrobią z tego priorytetu, zaś kiedy już nim będzie, to to nie będzie trza zmieniać przyzwyczajeń :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry