• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sytuacja Winyandor

• Rozpoczynający wątek Atrewian
  • Data rozpoczęcia

Atrewian

Guest
W tym temacie zapraszam do wymiany poglądów, na temat gry na serwerze Winyandor.

Lord Kacper31

Guest
Poza paroma błędami jest oki gra się fajnie,fajne bractwo jest,budowa idzie chociaż przydałoby się więcej pieniedzy za motywacje zwłaszcza na mapie:)Nie zgłaszam większych zastrzeżeń.Te ceerbery zamiast czarek do wystawienia do walki fajny pomysł,szkoda że nierealny:)

Lord Kacper31

Guest
Na Arendyll wczoraj zniknęło mi 4 sąsiadów a dziś w to miejsce mam nowych a na Winyadorze od grudnia tylko znikają i nic w zamian.Jeszcze 3 tyg.wcześniej mialem 20 teraz może 12-13:/Co się dzieje z programistami że nie ogarniają Winyadoru??Świat umiera,pusta mapa.Na Arendyl można dodać sąsiadów na Feryndall też(też trwa wymiana sąsiadów)A co z Winyadorem??

Djablica

Wędrowiec
Gram na Winyandor. Kiedyś miałam 2 sąsiadów- żyjących.. teraz na motywki poświęcam minimum godzinę, klikając tylko tych aktywnych, czyli dających motywki. Nieaktywnych, a raczej grających, ale niedających motywek jest na drugą godzinę klikania, także nie narzekam. Poszło w dobrym kierunku :)

hassano

Rycerz
Może troche odkurzył ale prawda jest taka że od ponad roku nic sie na lepsze nie zmieniło a wręcz przeciwnie jest gorzej :) i teraz tylko sie zastanawiać dokąd zmierza ta gra.. :D

Cruella

Rozbójnik
Może troche odkurzył ale prawda jest taka że od ponad roku nic sie na lepsze nie zmieniło a wręcz przeciwnie jest gorzej :) i teraz tylko sie zastanawiać dokąd zmierza ta gra.. :D
Spieszmy się kochać gry, tak szybko odchodzą ... :D To samo się tyczy graczy, przypadek? Nie sądzę :D

Promyk

Wędrowiec
Zmiana rangi w Bractwie którą chce wykonać jest niemożliwa napisałam do suportu i odpowiedz wygląda tak :
Witaj Promyk,
dziękujemy za kontakt z supportem!

W grze występuje błąd związany ze zmianą Arcymaga w Bractwie. Nasi programiści pracują nad jego usunięciem. Być może uda się go naprawić w czasie najbliższej aktualizacji, jednak testy jeszcze się nie skończyły. Bardzo przepraszamy za tą niedogodność.

W razie pojawienia się nowych pytań zapraszam do kontaktu z obsługą gry.

Pozdrawiam
MuShu
Elvenar Team
To już są kpiny z Graczy , ja mam czekać na aktualizacje ??? to są sprawy pilne i Bractwo możne zostać bez Arcymaga bo macie problem...

//Sprawa została wyjaśniona i Arcymag w Bractwie zmieniony//Drago

Ostatnio edytowane przez moderatora: