• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Trzecie bractwo iglicowe na Winyandor

Status
Zamknięty.
Fajnie by bylo, gdyby ktos odwazny zalozyl jeszcze jedno bractwo iglicowe na s2. Na razie mamy tam dwa takie. Jako arcy jednego z nich moge powiedziec, ze tylko w tej chwili mam 5 osob na liscie oczekujacych na zwolnienie sie miejsca, wiec chetni na dolaczenie do nowego bractwa iglicowego znalezliby sie pewnie dosc szybko :)
 

Magyrna

Zwiadowca
Ja jestem jeszcze na etapie asocjalnej wioski iglicowej w budowie ale już chcę się zapisać! :D i jeszcze jeden kolega z mojego Bractwa na s3 pewnie będzie chętny, ale u niego to jeszcze dłuższa chwila :)

Edit: słuchajcie, jeśli nikt "odważny" się nie zgłosi to ja mogę założyć. Jak moja wiocha już będzie w stanie robić Iglicę i nikt nie założy Bractwa to ja zakladam i daję znać :)
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Już jest trzecie bractwo iglicowe na S2, tylko nikt się nie pochwalił, ani nikt dobrze nie poszukał - Kolejne bractwo iglicowe, mają jeszcze 3 miejsca.
 
Już jest trzecie bractwo iglicowe na S2, tylko nikt się nie pochwalił, ani nikt dobrze nie poszukał - Kolejne bractwo iglicowe, mają jeszcze 3 miejsca.
Poszukal, poszukal :) Ale... niczego im nie ujmujac, mialem na mysli bractwo iglicowe, ktore jest takie nie tylko z nazwy :)
Piszac o wielu chetnych do bractw iglicowych na s2 mialem na mysli osoby, ktorym zalezy na zlocie i ktore sa w stanie zrobic przynajmniej 2, a najczesciej wszystkie 3 poziomy Iglicy. I znowu, niczego temu bractwu nie ujmujac, ale 236 pkt. w Iglicy w 22 osoby raczej tych chetnych nie zacheca do dolaczenia. Zreszta, @skrybik, ktora jest w tamtym bractwie, juz sie w tym temacie wypowiedziala i wyrazila chec dolaczenia do nowego bractwa, gdyby takie powstalo :)
 

Charlene

Szef kuchni
Poszukal, poszukal :) Ale... niczego im nie ujmujac, mialem na mysli bractwo iglicowe, ktore jest takie nie tylko z nazwy :)
Piszac o wielu chetnych do bractw iglicowych na s2 mialem na mysli osoby, ktorym zalezy na zlocie i ktore sa w stanie zrobic przynajmniej 2, a najczesciej wszystkie 3 poziomy Iglicy. I znowu, niczego temu bractwu nie ujmujac, ale 236 pkt. w Iglicy w 22 osoby raczej tych chetnych nie zacheca do dolaczenia. Zreszta, @skrybik, ktora jest w tamtym bractwie, juz sie w tym temacie wypowiedziala i wyrazila chec dolaczenia do nowego bractwa, gdyby takie powstalo :)
Nie lubię oceniania bractw, bez wcześniejszego zapytania. Wypadałoby się dowiedzieć kiedy bractwo powstało i czy są na etapie czekania aż reszta stworzy swoje wioski, bo co z tego , że ma 22 osoby, jak może połowa jeszcze nie dotarła do 3 rozdziału? Za mało danych, Skrybik za dużo nie napisała -każdy by chciał trzaskać złoto od razu a nie czekać na rozwój bractwa ;)
 

skrybik

Rozbójnik
Nie chcę się źle wypowiadać, ale część kont to trupy, kolejna część ślimaki, w iglicy ostatnio wzięlo udział może.z 7 osób....
 
Nie lubię oceniania bractw
Jesli tak, to dlaczego ocenilas to bractwo tylko po nazwie ? ;) Nie czepiam sie, pisze to oczywiscie z przymruzeniem oka :)
Nazwa naprawde niewiele znaczy, na tej samej zasadzie wiele bractw ma w nazwie slowo "turniej", choc w praktyce wiekszosc z nich wcale nie kladzie jakiegos specjalnego nacisku na turnieje, tylko na zupelnie normalna, rekreacyjna gre. To dziala tez w druga strone, tzn. nazwy najsilniejszych bractw turniejowych najczesciej wcale tego nie sugeruja. Tak samo pierwsze bractwo iglicowe, ktore powstalo na serwerach PL, nawet nie ma w nazwie slowa "Iglica", choc bractwem iglicowym jest. Po prostu sugerowanie sie samymi nazwami czy nawet opisami to nie najlepszy wyznacznik prawdziwego profilu czy stanu bractwa.

Jak napisalem w swoim pierwszym poscie, na s2 sa obecnie tylko 2 typowe bractwa iglicowe i potrzebne jest trzecie. Takie z prawdziwego zdarzenia, a nie iglicowe tylko z nazwy. Chetnych do robienia Iglicy na s2 jest po prostu wiecej, niz miejsc w tych dwoch juz istniejacych.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Nie chcę się źle wypowiadać, ale część kont to trupy, kolejna część ślimaki, w iglicy ostatnio wzięlo udział może.z 7 osób....
To trzeba było to od razu napisać, że tam jest coś nie halo i że to fikcja.
@Magyrna najlepiej załóż to bractwo iglicowe i daj znać o naborze.
Jesli tak, to dlaczego ocenilas to bractwo tylko po nazwie ? ;) Nie czepiam sie, pisze to oczywiscie z przymruzeniem oka :)
Skrybik już uzupełniła informacje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry