• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Vendral Straszliwy (Ven)

  • Rozpoczynający wątek Vendral Straszliwy
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Szczupak nie ukryłby zwłok w swoim miejscu zamieszkania. To by zbyt śmierdziało dla policji i innych służb...
 

DeletedUser14

Guest
Szczupak, zbrodniarz i jeszcze w myślach czyta... Czy to X-Men? :eek: :eek:
 

DeletedUser

Guest
Czy tylko ja jestem taki mądry, że zamiast dodać sobie napis do sygnaturki, skomentowałem mój profil :p?
 

DeletedUser

Guest
Dziękuję. Wiedziałem, że mogę zawsze liczyć na Twoje wsparcie :confused:
 

DeletedUser

Guest
Jak się nie witałem to właśnie to robię :D

Nie grasz już w FoE?
 

DeletedUser145

Guest
Ej... Czy mi się wydaję, czy jakieś posty zostały usunięte? Gdzieś mi się nasza rozmowa urywa...
 

DeletedUser14

Guest
Tak, usuwają, nic nie mówią, coś tam komuś usuną tu i tam, a później nie wiadomo, co usunięto ^^
 

DeletedUser145

Guest
A jaki jest ten niby powód usunięcia postów? Z tego co wiem nie było tutaj nic obraźliwego, wulgarnego i tak dalej. Zwykła rozmowa w temacie do tego przeznaczonym.
 

DeletedUser

Guest
Z cenzurą to mogliby się przystopować w tego typu tematach :p
I się pytam - kto :(
 

DeletedUser14

Guest
Kto, nikt się nie przyzna :p
A powodów nie podają, więc nie masz o co prosić ^^
 

DeletedUser

Guest
Pewnie był jakiś powód, że posty zostały usunięte.
 

DeletedUser14

Guest
Wiesz, czasami nie ma, mi też od czasu do czasu znikają, nie wiadomo gdzie, nie wiadomo dlaczego, nie wiadomo kto ;)
 

DeletedUser145

Guest
Powód pewnie był. Ważniejsze jest to żeby był sensowny i miał uzasadnienie którego tutaj raczej nie było. Więc chętnie się dowiem dlaczego część naszej rozmowy została po prostu wykasowana :)
 

DeletedUser

Guest
Posty zostały usnięte bo nie wnosiły nic do tematu, część z nich nawet nie odnosiła się do tematu. Proszę nie zapominać, że jest opcja Prywatnych wiadomości. Tam możecie pisać sobie wszystko co chcecie (bez obrażania się).
 

DeletedUser145

Guest
Serio? W luźnym temacie który jest w sumie o wszystkim i o niczym, który służy do gadania znalazły się 'nic nie wnoszące' wiadomości? Ciekawe czy sam autor uznał wiadomości z nic nie znaczące bo jakby nie było temat miał dotyczyć rozmów właśnie z nim. To nie jest jakaś wyniosła dyskusja o polityce w której trzeba się trzymać sztywnych reguł i uważać czy przypadkiem mieści się w widełkach 'wnoszenia do tematu'. To pogaduchy, rozmowy więc trochę luzu nie zaszkodzi :)
 

DeletedUser

Guest
Możemy pogadać o polityce :p:p:p

Ale fakt faktem - jakby mi to przeszkadzało sam bym się zgłosił po wyczyszczenie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry