• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Vendral Straszliwy (Ven)

  • Rozpoczynający wątek Vendral Straszliwy
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam cię Vendralu, w tak zacnym gronie jakim są gracze z Elvenar, tylko pytanie jedno zasadnicze skąd twój przydomek? Ach i nie przejmuj się tą żelkową mafią, każdego kto nie przepada za słodyczami najchętniej by wieszali ''cenzor'' do góry. Jeżeli chcesz możemy stworzyć koalicję anty-żelkową z hasłem w tle: '' Chroń się przed żelkami już dziś! ""​
 

DeletedUser13

Guest
Pewnie był jakiś powód, że posty zostały usunięte.
Nie rozumiem... Licznik postów w tych tematach jest wyłączony, więc po co te kasacje? Rozumiem, jeżeli autor by poprosił moderatora... A tak jak to ma wyglądać?
-Cześć, jestem Paweł.
-Cześć
-Cześć.
-Cześć, Paweł
-Cześć:)
-Hej.

Miejcie litość...
 

DeletedUser

Guest
Witam cię Vendralu, w tak zacnym gronie jakim są gracze z Elvenar, tylko pytanie jedno zasadnicze skąd twój przydomek? Ach i nie przejmuj się tą żelkową mafią, każdego kto nie przepada za słodyczami najchętniej by wieszali ''cenzor'' do góry. Jeżeli chcesz możemy stworzyć koalicję anty-żelkową z hasłem w tle: '' Chroń się przed żelkami już dziś! ""​

Przydomek :p? Każdy sobie inaczej tłumaczy. Niektórzy, że jestem strasznym człowiekiem, inni że strasznym leniem. A tak naprawdę przydomek wziął się z tego, że na FoE chciałem cisnąć wszystkich... ale się nie udało :mad:

Nie rozumiem... Licznik postów w tych tematach jest wyłączony, więc po co te kasacje? Rozumiem, jeżeli autor by poprosił moderatora... A tak jak to ma wyglądać?
-Cześć, jestem Paweł.
-Cześć
-Cześć.
-Cześć, Paweł
-Cześć:)
-Hej.

Miejcie litość...

Moim zdaniem "Hej" nie miałoby prawa bytu, ponieważ wszyscy pisali "cześć" :D
 

DeletedUser145

Guest
Nie dajcie się zwieść jego nickowi. Ven nie jest straszliwy :D Ven jest jak taka milusia przytulanka :)

Szczupak o tym właśnie mówię, po to jest temat, żeby rozmawiać :)
 

DeletedUser145

Guest
Przekonamy się? Poza tym, bycie milusią przytulanką to nie kwestia wyglądu :D
 

DeletedUser

Guest
Jesteś pewna :D?
To się pochwalę moją twarzą :)

3c7d4cdf0014a2cb46ac923a
 

DeletedUser14

Guest
Mówiłem, że nie chodzą :p Poprzednio - ty dobiłeś do tej liczby, tutaj - to Twój temat przecież :p Wszystko Twoja wina :eek: :eek:
 

DeletedUser14

Guest
W tej aktualizacji skupiliśmy się na aktualizacji, by gra była jak najbardziej aktualna.

<3
Gdyby tak pisali w każdym Ogłoszeniu to nie byłoby problemów, zamiast zmian i błędów takie zdanie i już, wszyscy zadowoleni ^^
 
Do góry