• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Wyprodukuj 5 razy esencję nocy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
No więc sprawa jest słaba. Mam portal wypełniony esencjami nocy na maxa. Na czerwono. Mam wyprodukowane te esencje (szare ikonki podskakują nad Farmami Nocy). Pech polega na tym, że o ile w podobnym zadaniu z Ambrozją można było ją 'wydać' na drogi i dzięki temu zebrać, to na jakiekolwiek wydanie Esencji Nocy nie widzę opcji - drzewo skończone. Nie mam żadnej opcji rozbudowy za ten surowiec: wszystkie farmy wymaksowane. Nawet rozważałem anulowanie produkcji i włączenie produkcji Esencji jeszcze raz, ale przyszło mi do głowy (słusznie chyba), że ta zrobiona po raz kolejny esencja znów będzie szara - a więc "niezbieralna".
niby można: porozwalać farmy, podnosić je (o ile wymagają esencji - już nie pamiętam), ale to przecież jest bez sensu.
Dlatego napisałem ten wątek w dziale "błędy gry".
 

DeletedUser

Guest
Nie jesteś jedynym, który ma taki problem. Znam wiele osób, które tak utknęły. Problem znany już na becie od tygodni.
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Zgłaszajcie tę sytuację do supportu, tam Wam pomogą. Problem jest nam znany i zgłoszony do naprawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry