• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgadnijcie, kto zawita do miasta....

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser727

Guest
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale to chyba będą trolle :)
 

DeletedUser

Guest
Hehe od kiedy trolle kwiatów używają??Może elficcy i ludzcy bogowie??
 

DeletedUser

Guest
Coś na kształt grzyba jest może to król KOOPA jak w mario bros:)
 

DeletedUser

Guest
oby tylko się nie okazało że ten kwiatek na obrazku to kolejny poziom ratusza...
 

DeletedUser

Guest
Faeries, czyli Wróżki. Nawet widać jedną na portalu jak zbiera beczki nektaru. Oczywiście na gifie...
4ddcc7d1-2abd-4e36-a522-11dd6e6b3fc2
 

DeletedUser580

Guest
Rusałki. ;)

Ciekawe jest to: "Wygląda na to, że zostawili nam wystarczająco materiałów do budowy nowego portalu."
Brzmi jak: napchajcie do pełna krasnalowy portal, to sobie zrobicie rusałkowy. Czy tak należy to czytać? Czy nadal nikt nic nie wie? ;)


Edit: po tym gifie od @thek wygląda, że Elvenar będzie potrzebował dezynsekcji... Nie mówiąc o podejrzanej zbieżności awatarów...
 

DeletedUser

Guest
Skojarzyłem tak sobie.Pamiętacie gre super mario??Tam biegał taki grzybek a w filmie zły KOOPA miał wielkiego grzyba.Na obrazku też jest acet z grzybem.Równie dobrz może to być azjata siłą oderwany z pola ryżowego:)Mało nam imigrantów??
 

DeletedUser

Guest
Miło, że chętnie wypowiadacie się na forum ale akurat te posty nie mają nic wspólnego z tematem.
 

DeletedUser

Guest
@ag123 Lubię ser :) Ale raczej żółty. W pułapkę nie wpadłem, bo ja oślizgły gad jestem i się wywinąłem :)

A co do drugiego obrazka, to mi to przypomina bardziej jakąś modliszkę :)
 

DeletedUser

Guest
Pszczółka:)spekulować można,ja nawet do krasnali nie doszedłem jeszcze.Będzie co będzie,pewnie coś magicznego,mityczne jednostki,ulepszenia
 

kasiaczb

Zwiadowca
Czekamy na Wasze pomysły związane z naszą małą zapowiedzią : )
Witam:)
Zdecydowanie jestem za tym aby do miasta zawitały po prostu Skrzaty ale Trolle to tez dobra myśl. Niech to bedzie ktokolwiek byle nie namieszał tak jak Krasnoludy. Niech da graczom trochę wytchnienia i humoru,bo gra robi się stresująca,operacje wszelki trwaja zbyt długo.Mnie osobiście zaczyna nudzić CZEKANIE,zawsze i na wszystko czeka sie zamiast grać :))
 

kasiaczb

Zwiadowca
Faeries, czyli Wróżki. Nawet widać jedną na portalu jak zbiera beczki nektaru. Oczywiście na gifie...
4ddcc7d1-2abd-4e36-a522-11dd6e6b3fc2
Ja dla mnie jest OK. Nawet jeśli taki byłby kolejny poziom ratusza! Lepiej wygląda ten kwiatek ni z krasnoludzki czerwony ratusz u elfów ,bo ni ewiadomo czy to Kreml miał być czy co?
 
Status
Zamknięty.
Do góry