• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zmiana w Regulaminie

Czy jesteś za zmianą treści pkt 5 Regulaminu działu Pomysły i Propozycje


  • W sumie głosujących
    25

Lanariko

Szef kuchni
Ta opcja zawsze była i większość chyba nawet o niej wiedziała. W każdym razie ja wiedziałam. Po prostu regulamin działu z pomysłami wymaga, żeby ankieta była anonimowa.
to że była to wiem, tylko jakoś nigdy nie przyciągnęła mojej uwagi...
I zaje się ze poza mną sporo innych osób o tym nie wiedziało skoro było to tu dyskutowane jako wprowadzenie nowego pomysłu.
@Tajniakos czy mógłbyś wprowadzić opcje: wykreślenie z 7 punktu regulaminu o zgłaszaniu owych pomysłów słowa "anonimowa"?
Chętnie zmieniałabym swój głos na taką opcje.
Czy też uważacie ze powinno być to rozpisane jako oddzielna ankieta?


 

Tajniakos

Paladyn
Temat do zamknięcia :)
A co do upublicznienia głosujących to chyba właśnie odkryłam że mamy taką opcje :D

Ankietę w tym pomyśle celowo ustawiłem na publiczną i o dziwo dramatu nie było. Nikt nikogo nie atakował. Głosy na nie oraz odmienne zdanie każdy uszanował :) Choć miło by było o pomyśle rozmawiać aby finalnie może coś ciekawego z tego sklecić :)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Ja nie zagłosuję w ogóle. Rozumiem intencje i z jednej strony trochę do mnie przemawiają, jednak generalnie nie jestem zwolennikiem ograniczania ludziom możliwości swobodnego wypowiedzenia swojej opinii - a zmuszanie do uzasadnienia takim ograniczeniem jest - to po pierwsze. Po drugie, rozumiem i niestety, w dużej mierze podzielam obawy tych, którzy przewidują, że ujawnianie, kto jak głosował, spowoduje niechęć do głosowania w ogóle. Zbyt często widywałem tutaj, jak próba przekonania kogoś do "właściwego" zagłosowania przeradzała się w awanturę. Komu to nie przeszkadza, to zawsze może (i uważam, że powinien) napisać, dlaczego tak zagłosował. Jednak kto woli uniknąć takiej sytuacji, powinien mieć taką możliwość.
Tak więc będąc jednocześnie "za, a nawet przeciw", wstrzymam się od głosowania.
 

Deleted User - 198835

Guest
Uważam , że takie sprecyzowanie punktu jest uczciwe w stosunku do pomysłodawcy - każdy głos można w uczciwy sposób poprzeć swoją argumentacją
 
Do góry