• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Zyski portalu jako nagrody za Iglicę dla miasta w niskim rozdziale

Serengeti

Szef kuchni
Oba miasta mam jeszcze w niskich rozdziałach (3 i 4) i w obu jako nagrodę za wczoraj zakończoną Iglicę dostałam zyski portalu zamiast instantów na młotki.
 
Patrzac na cala historie Iglicy, u graczy we wczesnych rozdzialach portalowki zostaly zastapione instantami na mlotki stosunkowo pozno. Kiedys wszyscy dostawali portalowki, niezaleznie od epoki. Poniewaz IG <ekhem> przypadkowo wypuscilo w tym tygodniu stara wersje Iglicy (np. z Bibliotekami), mozna spokojnie zalozyc, ze to byla wersja wlasnie z portalowkami i wlasnie dlatego je dostalas. Zmierzam do tego, ze od nastepnej Iglicy wszystko powinno wrocic do normy i powinnas znow dostawac instanty na mlotki :)
 

Serengeti

Szef kuchni
Dzięki za wyjaśnienie :)
Czyli ten smętny Kauczukowiec co to go dodatkowo "wygrałam" kosztował mnie tak naprawdę kilkaset tysięcy młotków? o_O
Nie powiem, żeby to brzmiało jak fair deal... ;)
 

Deleted User - 198835

Guest
Ten Przycisk "Świetnie" ma w Twoim przypadku znaczenie ironiczne biorąc pod uwagę niektóre elementy wygranej :)
 

Deleted User - 198835

Guest
W sumie ja będąc w ostatnim rozdziale badań też wolałbym Strumienie zasobów , albo monet , bo zysków raczej nie musiałbym używać - wystarczy postawić 3 małe (jak na ten rozdział) budynki i za darmo się dostaje to samo , co z zysków
 

xEasyRiderx

Rycerz
Dostałam 2 zyski portalu 10% zamiast kilkunastu instantów na 50% młotków.
Czuję się oszukana (delikatnie mówiąc).
Oj tam już nie przesadzajmy przecież z tego powodu nie rozpadnie się świat jaki znamy.
@chris07070707 zresztą już to wyjaśnił kilka postów wyżej a dodam tylko że właśnie w takiej formie jak ta obecnie kiedyś wyglądała iglica pod względem nagród dlatego trochę historii nikogo chyba nie zabije, toć to nie tragedija jakaś tylko gra :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Te zyski portalu w pierwszych rasach gościnnych są naprawdę przydatne , ale czym dalej w rozdziałach tym bardziej tracą na wartości aż do ostatniego (w tym momencie) rozdziału , ale znając życie , to mogą się jeszcze przydać - tak , jak ścieżki pomiędzy budynkami ras gościnnych - w pierwszych rasach były , potem na kilka ras zniknęły a teraz znowu się pojawiły
Same zyski portali można zdobyć z tworzenia w akademii magii
Myślę , że mogliby dawać część tego i część tamtego wszystkim - młode konta mogą je trzymać aż do pierwszej rasy gościnnej , gdzie się przydadzą , a i młotków na początku gry ciągle brakuje
 

Serengeti

Szef kuchni
Oj tam już nie przesadzajmy przecież z tego powodu nie rozpadnie się świat jaki znamy.

To nie jest koniec świata, oczywiście, bywają większe tragedie :p

Ewidentne jest za to niedotrzymanie warunków umowy.
Idę całą Iglicę, gdzie jako nagroda za tryb multi wyświetlają się instanty na młotki, a na koniec dostaję portalówki, o daleko niższej wartości, na dodatek nieadekwatne do rozdziału, w którym jestem.
I miło ze strony Chrisa, że wyjaśnił co się mogło wydarzyć, zawsze to lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć :)
Ale oczekuję reakcji od IG na zgłoszenie błędu.
@jarq można prosić? :)
 

xEasyRiderx

Rycerz
Ewidentne jest za to niedotrzymanie warunków umowy.
Proponuję czytać ze zrozumieniem treści ogłoszeń, dla ułatwienia pogrubiłem ten fragment:

"Drodzy Ludzie i Elfy,

Poczynając od 11 lipca przez kolejne 6 tygodni pula nagród w Iglicy Wieczności będzie zmieniona.

Zmiany:


  • Artefakty Niedźwiedzia zostaną wycofane z puli nagród Iglicy
  • W to miejsce jako jedne z możliwych nagród wejdzie piernikowy artefakt
  • Artefakty syreny również zostaną wprowadzone

Pozdrawiamy,
Wasz Elvenar Team"


a żeby nie było że sam sobie to napisałem to TUTAJ jest to samo ogłoszenie na forum :)
 

Serengeti

Szef kuchni
Proponuję czytać ze zrozumieniem treści ogłoszeń, dla ułatwienia pogrubiłem ten fragment:


  • Artefakty Niedźwiedzia zostaną wycofane z puli nagród Iglicy
  • W to miejsce jako jedne z możliwych nagród wejdzie piernikowy artefakt
  • Artefakty syreny również zostaną wprowadzone

Proponuję czytać ze zrozumieniem temat wątku ;)

Hint: nie jest o artefaktach :p
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
Owszem jednak jest napisane jasno i wyraźnie w języku polskim: jako jedne z możliwych nagród czyli zmiana dotyczy nagród jako takich a czy są tam artefakty czy instanty na młotki lub portalówki to właśnie są te jedne z możliwych nagród które to mogą być lub zostaną zastąpione innymi.

Zresztą w pełni zgodziłaś się z poprzednią wypowiedzią kolegi
wypuscilo w tym tygodniu stara wersje Iglicy (np. z Bibliotekami), mozna spokojnie zalozyc, ze to byla wersja wlasnie z portalowkami i wlasnie dlatego je dostalas.
co przecież na jedno wychodzi
 

Serengeti

Szef kuchni
Owszem jednak jest napisane jasno i wyraźnie w języku polskim: jako jedne z możliwych nagród czyli zmiana dotyczy nagród jako takich a czy są tam artefakty czy instanty na młotki lub portalówki to właśnie są te jedne z możliwych nagród które to mogą być lub zostaną zastąpione innymi.

Ale odróżniasz losowe nagrody ze skrzynek od gwarantowanych nagród z trybu multi?
 

xEasyRiderx

Rycerz
A rozróżniasz słowo pisane: możliwe od gwarantowane ?
Iglica Wieczności od chwili swego istnienia miała wiele zmian w nagrodach oraz była w różnych wersjach a że akurat trafiła się taka nie inna to nie rozumiem po co ta cała afera że zamiast instantów (które też są w różnej formie nie tylko 50%) dostałaś portalówki. Za tydzień lub raczej od następnej iglicy zapewne to się zmieni. Równie dobrze mogłabyś przejść cała iglicę i nic nie dostać ciekawego jako nagrodę ponieważ one są losowe nie gwarantowane lub jakieś tam fragmenty czy inne nagrody które też z pewnością by ciebie nie satysfakcjonowały.

Załóżmy teoretycznie że nagrody w iglicy byłyby zgodne z zapowiedzianymi a ty akurat nie wylosowałaś żadnej z nich czy w tym przypadku też byś to zgłosiła jako błąd gry ponieważ nie dostałaś tego czego oczekiwałaś ? A przecież takich pustych przebiegów iglicy jest sporo w grze.
 
Ostatnia edycja:

Serengeti

Szef kuchni
A rozróżniasz słowo pisane: możliwe od gwarantowane ?
Iglica Wieczności od chwili swego istnienia miała wiele zmian w nagrodach oraz była w różnych wersjach a że akurat trafiła się taka nie inna to nie rozumiem po co ta cała afera że zamiast instantów (które też są w różnej formie nie tylko 50%) dostałaś portalówki. Za tydzień lub raczej od następnej iglicy zapewne to się zmieni. Równie dobrze mogłabyś przejść cała iglicę i nic nie dostać ciekawego jako nagrodę ponieważ one są losowe nie gwarantowane lub jakieś tam fragmenty czy inne nagrody które też z pewnością by ciebie nie satysfakcjonowały.

Załóżmy teoretycznie że nagrody w iglicy byłyby zgodne z zapowiedzianymi a ty akurat nie wylosowałaś żadnej z nich czy w tym przypadku też byś to zgłosiła jako błąd gry ?

Odróżniam.
Nagrody z trybu multi są gwarantowane.
I nie zostały przyznane w tej edycji.

Jeśli nadal nie rozumiesz o czym piszę, to już nie umiem jaśniej.
 

xEasyRiderx

Rycerz
W takim razie napisz do supportu tam może ci to wyjaśnią w bardziej finezyjny lub łopatologiczny sposób z którym się zgodzisz lub nie ale nie zgłaszaj tego jako błędu gry bo nim nie jest :)
Ta wersja iglicy została wypuszczona w takiej nie innej formie z takimi nagrodami jakie otrzymałaś o czym już pisałem w poprzednich postach.
 
Do góry