• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co dalej? [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser352
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To do końca stała rasa co owa dodatkowa, którą zapowiadano jako jedną z tych do wprowadzenia w InnoTv, i która po jakimś czasie nas opuści. Pooglądaj jeszcze raz film.
 

DeletedUser192

Guest
Wkrótce ;) usłyszymy śpiew krasnoludzkiej drużyny, dzielnie zmierzającej do ponownego zasiedlenia zakątków Elvenara

bez urazy, ale Elvnear Team tak samo pomocny jak zawsze... pozostało założyć konto na angielskim forum i tak się pytać :p
 

DeletedUser

Guest
Ale po co pytać czy konto zakładać? Wystarczy jako Gość czytać forum bety i to w zupełności wystarczy :) Ja mam konto na becie gry i sobie zerkam na forum tamtejsze. To starczy by wiedzieć dużo więcej niż Administracja tutaj mówi :)

images
 

DeletedUser192

Guest
Ale po co pytać czy konto zakładać? Wystarczy jako Gość czytać forum bety i to w zupełności wystarczy :) Ja mam konto na becie gry i sobie zerkam na forum tamtejsze. To starczy by wiedzieć dużo więcej niż Administracja tutaj mówi :)

czytać czytam, ale jak spytam to może ktoś odpowie - kto wie :D
 

DeletedUser

Guest
Administracja mówi to co może, niestety nie wolno nam za bardzo wybiegać w przyszłość.
 

DeletedUser

Guest
@Avilon To, że nie mogą mówić co by chcieli... to ja wiem. W końcu podpisali NDA jak mniemam. Inaczej by ich nie dopuszczono do informacji o tym co jest planowane. Klasyka w tej branży dla testerów, CM-ów i każdego bardzo blisko związanego ze znajomością przedpremierowych informacji. Jedynie zwolnienie z NDA w określonym zakresie daje szersze możliwości. To czego brakuje to faktyczny kontakt z graczami. Może nie znam ustaleń umowy jaką podpisał @Reynevan , ale z reguły jest w niej zapis o poświęcaniu iluś godzin tygodniowo na określone obowiązki. A zobacz na forum tutaj... Kilka osób się odzywa non-stop i nikt więcej. Nawet jeśli zadają pytania, formułują wypowiedzi, wątki, to rzadko kiedy widać jego obecność. A jego rola jako CM to w przypadku ciszy próba jej przełamania. Nikt nie gada? To powinien graczy do dialogu skłonić poprzez jakiś temat związany z grą, by opinie zbierać o wybranych przez siebie aspektach gry, by je przekazać dalej. Nie powinien biernie siedzieć i czekać, bo w efekcie będzie zbierał tylko negatywne opinie, gdy się coś wywali i przez forum się przetoczy tak zwana "gównoburza". Niech sobie weźmie za przykład CM-a z beta serwera... Koleś rzadko coś o grze więcej powie, bo go też zapewne NDA obowiązuje, ale aktywnie bierze udział w wielu tematach. W efekcie cieszy się zasłużenie poważaniem u graczy. Może nie każdy go lubi (nie pamiętam jednak takiej sytuacji) ale koleś pracuje na swoją pozycję, jest aktywny. A jak Reyva się nie szturchnie lub nie sprowokuje, to go praktycznie nie widać. Czasem mam wrażenie, że on tę rolę traktuje jako karę ;)
 

DeletedUser

Guest
Nowa "rasa" w grze zostanie wprowadzona w ciągu najbliższych 2 miesięcy.Dodatkowo trwają prace nad innymi ciekawymi aktualizacjami.
 

DeletedUser352

Guest
Elvenar Team - nie śpimy tylko działamy :)
Napiszcie kiedy, konkretnie wchodzi ta wersja?
 

DeletedUser

Guest
To, że działa, nie znaczy, że działa bezbłędnie. Jako developer nieraz znajdowałem takie kwiatki głęboko zaszyte, że dopiero w określonych sytuacjach ujawniały swoje, mniej lub bardziej, destrukcyjne działanie. Wczoraj przykładowo w projekcie, do którego mnie przydzielono, zauważyłem implementację żądań ajaksowych, które w określonej sytuacji mogłyby zDDoS'ować serwer :D Gdy to oznajmiłem innym dev'om to nie chcieli mi początkowo uwierzyć, ale gdy pokazałem problematyczne miejsce i wyjaśniłem jak do tego można doprowadzić, to się sami zdziwili. Tutaj też funkcjonalność musi przejść poważniejsze testy przez naprawdę wiele osób zanim można będzie powiedzieć: "Ok, wygląda w porządku. Pchamy to na produkcję." :)
 

DeletedUser

Guest
Wcale nie śpimy, czuwamy w ciszy ;) Nie chcemy nikomu narobić nadziei na konkretną datę ale to bardziej kwestia tygodni niż miesięcy ;) Jeśli chodzi błędy to takie kwiatki są poukrywane że na pierwszy rzut oka wszystko gra a później można by z tego wiązankę zrobić ;)
Mam nadzieję, że nie znajdą nic strasznego na becie i będzie można niedługo powitać naszych włochatych przyjaciół w świecie Elvenara :)

Też się nie mogę doczekać :)

Ps. Kto jeszcze nie dobił do końca drzewka ma mało czasu- portal krasnoludzki znajduje się w jego ostatnich segmentach.
 

DeletedUser

Guest
A to ciekawe, bo na becie dopiero za ostatnim budynkiem jest w drzewku, więc to znaczy, że całe trzeba zrobić ;)
 

DeletedUser192

Guest
Administracja mówi to co może

no i to jest sensowna odpowiedź którą szanuje i rozumiem.

Nowa "rasa" w grze zostanie wprowadzona w ciągu najbliższych 2 miesięcy.Dodatkowo trwają prace nad innymi ciekawymi aktualizacjami.

aż tyle ? o_O obstawiałem kilka tygodni... szczególnie że nie mamy patcha który zlicza punkty z walki ponad limit (0.25) bez niego nie ma w grze nic do roboty (walka się nie opłaca, PW z niej będą potrzebny na krasie)
 

Deleted User - 34008

Guest
Ps. Kto jeszcze nie dobił do końca drzewka ma mało czasu- portal krasnoludzki znajduje się w jego ostatnich segmentach.
Ale to chyba nie oznacza, że ich pobyt będzie ograniczony czasowo ? Bo ja informację z filmu zrozumiałem tak, że jest to jak gdyby kontynuacja drzewka technologii.
 

DeletedUser

Guest
I tak też wygląda, ale mam wrażenie, że dokładanie kolejnych ras bez "usuwania" starych nie da rady. Jak niby zmieścisz wszystkie kolejne rasy na swoim terenie ograniczonym? Jak dla mnie z każdą kolejną, będą one "usuwać" część dotychczasowych budynków lub je pomniejszać, by się jakoś zmieścić. Ewentualnie sprawią w inny sposób, że dokładanie kolejnej rasy będzie możliwe.
 

DeletedUser

Guest
Chyba nie można będzie mieć dwóch ras jednocześnie, pierwsza rasa będzie musiała się wyprowadzić.
 

Deleted User - 34008

Guest
To nie ma znaczenia. Chodzi mi tylko o to, czy ta rasa pojawi się gdy osiągnę odpowiedni poziom badań i zniknie kiedy osiągnę następny, czy pojawi się wraz z jedną aktualizacją a zniknie z którąś kolejną ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry