• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co dalej? [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser352
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Tak i nie - wiadomo co mniej-więcej jest planowane (kto oglądał IG TV ten wie), wiadomo że w tym roku. Konkretne informacje niestety zgodnie z polityką firmy będę mogła udostępnić dopiero po sygnale od "góry", a "góra" (wspominałam w innym temacie, sympatyczna Włoszka :) ) właśnie obgaduje to z produkcją. Jak coś ustalą albo od nich wyciągnę to Wam przekażę ; )
 

Mikekun

Rozbójnik
Właśnie widzę że macie małe opóźnienia co do wersji między testowym a serwerami narodowymi. Na testowym obecnie mamy już wersję 0.33 natomiast na polskim dalej jest wersja 0.31 czyżby jakieś problemy z aktualizacjami.
 

DeletedUser549

Guest
A gdzie się zgłasza propozycje zmian w grze? Np uproszczenia odwiedzania graczy w ich bractwach czy sąsiadów :D
 

DeletedUser626

Guest
W najbliższym odcinku InnoGames TV będzie więcej info o nowym elemencie gry, jednym z zapowiedzianych w odcinku grudniowym. Nie przegapcie tego! : )
 

DeletedUser192

Guest
W najbliższym odcinku InnoGames TV będzie więcej info o nowym elemencie gry, jednym z zapowiedzianych w odcinku grudniowym. Nie przegapcie tego! : )

nie wiem jak u innych, ale takie wpisy że kiedyśtam będzie zapowiedz czegośtam co KIEDYŚ-BARDZO-ODLEGŁE-TAM będzie wprowadzane w grze, kiedy od dość dawna nie ma co robić jest ciut słabe :confused:
 

DeletedUser580

Guest
Ja gram regularnie i jeszcze do końca drzewka się nie doczołgałam, więc bez przesady... Gra nie jest taka krótka, a jeśli nudzi i nie cieszy to chyba szkoda się tak w wolnym czasie umartwiać. Nie na tym polega rozrywka (tak myślę).

A tak w ogóle to Dragomira wygląda na osobę, która się stara, a co chwile dostaje "strzała" od kolejnego malkontenta. Kochani więcej pozytywnego nastawienia! ;)

Dragomira, mnie ucieszyło trochę to, że w kolejnym filmiku będzie można coś nowego zobaczyć. Pozdrowienia! ;)
 

DeletedUser174

Guest
@ag123 aż się zalogowałam jak przeczytałam Twój post. Nawet sprawdziłam na jakim poziomie jesteś i mi w ranku pokazało 14k pkt. Czyli podejrzewam, że grę zaczęłaś jakiś miesiąc temu??? Jak ja zaczynałam (maj/czerwiec zeszłego roku) to już czołówka się nudziła!!! Od 2 miesięcy nie mam co robić, więc proszę bez takich mądrości, ze "gra nie jest taka krótka". Ktoś kto gra aktywnie, walczy itd może skończyć drzewko w 2? w 3 miesiące? Z nudów prawie całym bractwem poszliśmy na foe, żeby jakoś dożyć aktualizacji. Czy Twoim zdaniem to jest normalne???

I miło jest jak się posiada umiejętność czytania ze zrozumieniem. Nikt!!! nie ma pretensji do aktualnego Teamu, bo oni robią co mogą i już. A że gra jest jaka jest to trudno. A jaka jest? To może taki krótki opis Ci naświetlę:

od kilku miesięcy funkcjonują następujące błędy:
- irytujący licznik powiadomień i wiadomości
- kłopoty z zaliczeniem zadania
- problemy ze skrótami klawiszowymi
- mniej lub bardziej problematyczne błędy z budową
- szaleństwo z liczbą ludności
- zawieszki na targu
- obłęd z mapą
- notoryczne wywalanie z gry przy walkach czy motywacji
- i wiele, wiele innych

a na czym się skupiają szanowni devsi? Nad tym czy ludziki biegają po miasteczku i czy są w różowych czy czerwonych kubraczkach. A no tak zapomniałabym jeszcze nad tym, żeby chociaż tekst sie mieścił w ramce! Bo to jest taki istotny błąd destabilizujący całą grę, ze się z tym grać nie da (sarkazm dla inteligentnych alternatywnie). Żebyśmy się nie nudzili to wprowadzili nam cuda. Tak wprowadzenie cudów tez zaliczam jako błąd, bo żeby określić stosunek potencjalnych korzyści do poniesionych kosztów to mi brakuje skali słów uznawanych za cenzuralne.

A dlaczego Ci ludzie tutaj jeszcze są? Jednym z głównych powodów są już ograne ekipy bractw - o ile są i dobrze funkcjonują to ludzie są dla innych. Drugim powodem, jest przeświadczenie, ze nadzieja umiera ostatnia i zgodnie z powiedzeniem, że każda studnia ma swoje dno oni (też się zaliczam do tego gremium) są przekonani, ze już osiągnęli to dno. I czekają kiedy od tego dna będą mogli się odbić. Bo dno właśnie to tego służy. Jeżeli kolejna aktualizacja nie przyniesie jakiegoś powiewu nowości to sobie pójdą, bo frustracja też ma swoje granice. I żadne! nawet najbardziej zgrane bractwo tego nie uratuje. Mam niebywałe szczęście, bo moje bractwo skupia wspaniałych ludzi, z którymi można konie kraść. Razem może jeszcze trochę przetrwamy, ale boję się, bo sił mamy coraz mniej...

Życzę Ci żebyś po pół roku klikania nadal miała pozytywne nastawienie i mogła się nim z innymi dzielić.
 

DeletedUser

Guest
@ag123 akurat @Dragomira nie jest wcale tutaj przez nikogo źle traktowana. A na pewno nie przez stałych bywalców forum. Malkontenci są, ale narzekają na konkretne aspekty gry lub rozwoju produktu. Nie na tutejszy team. Zwłaszcza Ci bardziej świadomi nie mają nic do zarzucenia, oraz widzą starania. Może nie zawsze powiemy to wprost czy dobitnie, ale cieszy nas aktywność CM obecnie. Bo właśnie na tym to polega. CM nie ma leżeć i czekać aż coś się stanie. Musi aktywnie w społeczności działać, mobilizować ją. W zeszłym roku moderatorzy głównie tym się zajmowali, a nie CM. Za co u mnie akurat miał minusa. @Dragomira pod tym względem naprawdę pozytywnie się na jego tle wyróżnia. Właśnie taka jest rola CM - ma słuchać, rozmawiać, angażować się.
Myślę, że moje uwagi w wątkach nie pasują do definicji hejtu. Są zbyt konstruktywne :) Choć oczywiście są to nadal jedynie opinie. Zgodzę się z @kikimora że należy zmienić priorytety części rzeczy, bo wiele wprowadzanych jest banalnych, za to istotne są przesuwane w czasie. Im dłużej będą nierozwiązane, tym gorzej dla projektu.
 

DeletedUser580

Guest
Nadal podtrzymuję wszystko, co napisałam. "Pro-gamerom" każda gra wydaje się być zbyt wąska. ;)
@kikimora zwróć uwagę, że są dwa światy, a nie jeden. ;)

Miło mi bardzo, że mój post obudził nieco to senne forum. ;)
A niech tam... Buziaczki dla wszystkich! ;)

Edit: doczytałam Twojego posta @thek i z przyjemnością informuję, że nie uważam Cię za hejtera. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser192

Guest
Nie na tutejszy team. Zwłaszcza Ci bardziej świadomi nie mają nic do zarzucenia, oraz widzą starania.

ja tam narzekałem wyżej właśnie na team. na zapowiedz zapowiedzi, bo dla mnie to absurd - i jeśli dobrze pamiętam to już któryś z kolei wpis kogosś z teamu tego typu ("coś nadchodzi")

na zastój w grze nie narzekam bo nie ma to sensu. będzie jak wyjdzie, ale ja po teamie spodziewam się konkretów.
 

DeletedUser363

Guest
Tylko, że team Ci konkretów nie poda, bo:

a) sam nic nie wie
b) jak wie to nie może powiedzieć

Team tak naprawdę jedzie na podobnym wózku, co my, czy się to nam podoba czy nie. Albo sami nie dostają konkretnych informacji (tylko "powiedzcie im, że kiedyś coś tam będzie), albo jak dostają to z klauzulą poufności. Nie od teamu zależy co może nam powiedzieć, a czego nie, nie od nich zależy to, jakie informacje otrzymują. Tak jest, było i będzie we wszystkich korpo. Ja wiem, że jest to idiotyczne, Ty wiesz, że jest to kretynizm, ale zapewne team również to wie. Jednak wieszanie na nich psów nic nie da, ponieważ to korpobeton wymyśla takie a nie inne pomysły i tak jest na całym świecie. Jeśli ktoś ma pomysł na to jak to zmienić, to z chęcią wysłucham.

W każdym razie konkluzja jest taka, że akurat w tym momencie team z Dragomirą na czele robi naprawdę co w ich mocy. Wcześniejszy CM był jaki był. W sumie go w ogóle nie było. Nie wiem czemu aż tyle czasu stanowisko utrzymał, ale dobrze że został zmieniony. Mimo początkowej niechęci do nowej CM sam zauważyłem, że robi co się tylko da, a na każde zarzuty (nawet te pod jej adresem bezpośrednio) odpowiada sensownie, grzecznie, ale dosadnie. A to, że nie mówi nic konkretnego to cóż - ani nasza ani tym tym bardziej jej wina. W sumie takie zażalenia to się powinno składać do osób, które są jeszcze nad nią. :)
 

DeletedUser

Guest
@ampH bardzo fajnie napisane i myślę, że większość ten tekst przeczyta.
Rozumiem, że dyskusja się rozwinęła ale polecam wrócić do tematu "Co dalej" :p
Staramy się, jak możemy ale to nie jest takie proste, jak się niektórym wydaje. Będziemy nadal starać się, więc jak będziecie mieć jakieś zarzuty to walcie śmiało na forum lub bezpośrednio do CM'a.
 

DeletedUser626

Guest
Czuję się lekko zdezorientowana tym co tu zaszło :D Bardzo mi miło, że starania naszego zespołu są przez Was dostrzegane, to dla nas ogromna satysfakcja widzieć, że ktoś docenia naszą pracę! Mój post o IG TV nie pojawił się przypadkiem. Wiem, że wiele osób czeka na nowości, a informacji otrzymujecie jak na lekarstwo, dlatego podrzuciłam info o filmiku, żebyście go nie przegapili. Oczywiście po jego publikacji pojawi się też w ogłoszeniach, ale sama nie mogę się już doczekać.... nie sądziłam jednak, że wzmianka o tym może wywołać burzę :D
Gwarantuję, że warto będzie najbliższy odcinek obejrzeć, mogę to powiedzieć ze 100% pewnością, ponieważ właśnie go tłumaczę i wiem, że nie będą to obietnice kiedyś-może-czegoś-fajnego-jak-dożyjecie ;) Tak, wiem, nie podaję daty żadnej więc to trochę słowa rzucane na wiatr, ale... poczekajcie kilka dni i sami zobaczycie ;) Nie będzie to nowa gościnna rasa, więc Ci którzy poprzednie IG TV oglądali wiedzą, że mają jeszcze dwie inne opcje do wyboru :)
 

DeletedUser62

Guest
@Dragomira - nie dostaje sie diamentow za kontynuacje gry na kolejnym swiecie :mad:
Na serwerze USA nie ma tego, choc tam juz sa 4 swiaty, wiem bo tam tez gram i sprawdzalam :) no chyba, ze ... jak zwykle InnoGame oszukuje amerykancow i ich naciaga ....... tak jak przy pakietach, gdy sie zakupuje diamenty za kaske :p
I tylko niech mi tutaj zaden pseudo ambitniak nie wyjezdza z tekstem ze "...... $ jest taki drogi do zlotowki ....." bo
po pierwsze euro stoi wyzej, po drugie za te sama cene w Europie kupuje sie max pakiet - 14K diamentow a w USA za te sama stawke tylko 11k
to spora roznica :eek::oops::(:confused: co nie?
 

DeletedUser

Guest
@Fjuczers ale tak jak napisał @ampH to rozbijamy się tu o korpobeton. Sam nieraz w niego uderzałem, więc dla mnie to norma, że czasem wyciągnąć z góry jakiekolwiek informacji to jak kopanie się z koniem lub łańcuszek. A prosi B, B musi pytać C, C konsultuje z D. Zanim to przeleci w jedną stronę z pytaniem, a potem w drugą z odpowiedzią, to mijać mogą nie tylko dni, ale i tygodnie. Wszędzie dodatkowo papierkologia stosowana ;) Dlatego zazwyczaj to sobie ułatwiać trzeba bezpośrednim kontaktem do osób decyzyjnych. I przedstawia się im tylko 2, góra 3, rozwiązania problemu. Inaczej im mózg spuchnie od nadmiaru opcji. To samo ma @Dragomira . Ludzie pracujący w korpo lub z jakąś współpracujący wiedzą jak to w środku wygląda. Uzyskanie konkretnej odpowiedzi to często prawie jak "Mission: Impossible" :D
 

Rudolf

Zwiadowca
Czyli będą jakieś czary. I super. Ja od siebie dodam, że spokojnie czekam na nowości. Mi się osobiście nigdzie nie spieszy. A jak ludzie mają więcej czasu to i forum ostatnio ożywiło się . I można wiele się dowiedzieć.
 

DeletedUser

Guest
@Rudolf z tym ożywieniem to bym nie przesadzał :) Kilka osób pojawiło, nowa CM też nie zbija bąków. Nie aż tak wielu jednak tu zakłada konta. Głównie "starzy tetrycy", czasem narybek. I jakoś to się powoli kręci.
 

DeletedUser12

Guest
Pierwsza gra online, w której wystarczyło mi wytrwałości, aby dobić do końca i nie mieć co robić. Poczekamy na nowości, oby w miarę krótko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry