• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nowa Linia Zadań: Konkurs

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
I tutaj niestety po raz kolejny osoby, które nie są zwolennikami akademii magii są na gorszej pozycji, bo bez niej nie da rady wykonać wszystkich konkursowych zadań. Ja wybudowałem ją tylko dlatego, że miałem tyły z młotkami i gdyby nie to, to pewnie nie mógłbym się "cieszyć" z tego urozmaicenia, bo w ratuszu zaklęć nie dałoby rady spleść, a szkoda :confused:

Nie jest to do końca prawda, da się te zadania zrobić ; )

Aczkolwiek nie rozumiem osób, które tak bardzo się przed Akademią bronią. Wiem, liczyliście i w ogóle... tylko, że AM pozwala na ELASTYCZNOŚĆ, raz mi brakuje młotków, raz towarów, bah zaklęcie. Co mi po tym, że może i faktycznie manufaktura da więcej na to miejsce, jak przy potrzebie młotków już mi nie pomoże. A zaklęcie na pasek PW jak dla mnie genialne. No ale, każdy gra jak chce : )
 

DeletedUser37

Guest
Nie jest to do końca prawda, da się te zadania zrobić ; )
Niby tak ale pod warunkiem że będziemy mieli (spore) szczęście i wpadną potrzebne nam rzeczy z motywacji (i ewentualnie z zadań, tych zwykłych). Inaczej bez AM nie da rady.

Co do samej akademii, mi tam ona nie przeszkadza ;)
 

DeletedUser79

Guest
Jakimś cudem być może da się zrobić, jednak zadania mówią o produkcji, czy tutaj też są brane pod uwagę znalezione skarby?
 

DeletedUser887

Guest
Bardzo mi się podoba takie urozmaicenie :) działam, zobaczymy czy uda się całą 17-stkę :) Moim zdaniem akademia nie jest taka zła, bo zaklęcia się przydają - szczególnie te od podwojenia paska punktów.
 

DeletedUser951

Guest
Nawet interesująca jest idea tych konkursów i jak sądzę pewnie będą one się pojawiały w takim ciągu jak turnieje, tzn. marmur, stal, drewno, kryształy, zwoje, jedwab, eliksiry, magiczny pył, klejnoty. Mam rację?;)
 

DeletedUser79

Guest
Ale tutaj konkurs nie jest oparty na danym towarze, bo niby w jaki sposób? Chyba, że nagrody, w co wątpię, bo są zróżnicowane dla każdego towaru. Poza tym niepowiedziane, że zadania konkursowe będą cykliczne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser951

Guest
Chodziło mi o to, czy zadania będą się zmieniać z każdym kolejnym konkursem (wyprodukować 6 marmurowych mozaik, to w następnym wyprodukować 6 cennych pierścieni). I skoro teraz jest potrzebna manufaktura marmuru (do żadnej innej nie ma zadania), to myślę, że co jakiś czas te konkursy powinny się pojawiać.
 

DeletedUser79

Guest
Każdy ma zadanie z produkcją zależną od swojego towaru bonusowego (podstawowego) , Ty masz mozaiki, przykładowo ja mam Drewniane Figurki. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser951

Guest
Aaa... a to nie jeszcze do tego nie doszedłem. Jak ag123 przedstawił listę zadań to myślałem, że każdy ma takie zadaniao_O. Więc wycofuję to co pisałem.:D A tak w ogóle to specjalizuję się w stali.
 

DeletedUser621

Guest
Fajnie że coś nowego się pojawia. Mam tylko pytanie bo rozumiem że nagroda dotyczy wszystkich wykonanych zadań ale czy przewidziane tą jakieś nagrody pocieszenia za np. 16/17 ? :D
 

DeletedUser951

Guest
Raczej nie, ale dostaje się nagrodę za wykonanie każdego zadania.:)
 

DeletedUser79

Guest
Za każde zadanie otrzymujesz nagrody: relikty, zaklęcia, punkty wiedzy. Jeśli nie wykonasz wszystkich 17, to nie otrzymasz nagrody za całość, lecz tylko za konkretne wykonane zadania. :p

Takie moje spostrzeżenie o czasie wykonywanych zadań:
Najbardziej czasochłonne wydaje się być zadanie, w którym możemy wybrać zadanie: odkrycie 3 prowincji lub wyprodukowania 3 zaklęć Moc zasobów. Oba zadania wymagają poświęcenia więcej czasu, chyba, że gracz jest nowy, to wtedy zwiad trwa krócej. Poza tym zadaniem, wszystkie inne można wcześniej zacząć i je bez problemów wykonać.
 

DeletedUser626

Guest
Raczej nie wprowadzimy konkursów tego typu w takim trybie jak powtarzalne Turnieje, ale na pewno rożnego rodzaju dodatkowe misje jeszcze się pojawią w grze. :)
 

DeletedUser79

Guest
Takie pytanko mam co do zadania:
Czy w zadaniu, w którym mamy odkryć 3 prowincje lub spleść 3 zaklęcia Moc zasobów, możemy przykładowo odkryć 1 prowincję i spleść 2 zaklęcia, czy należy się zdecydować na albo to albo to?
 

DeletedUser580

Guest
@Prz3mQ
Zadanie "przeskakuje" jak zdobędziesz postęp innego rodzaju, więc trzeba się na coś zdecydować, aby osiągnąć wynik 3/3.
 

DeletedUser881

Guest
A żeby dostać po te 4 runy to trzeba mieć zbadane te cuda w momencie ukończenia zadań?
 

DeletedUser79

Guest
Niema takiego zadania, które wymaga zbadania, czy zbudowania antycznego cudu - To jest tylko nagroda, która może się przydać właśnie do jego budowy.
 

DeletedUser881

Guest
Wiem, chodzi o to czy jeśli w momencie ukończenia zadań nie mam zbadanych cudów to odłamki przepadną czy będą czekać aż ukończę technologię i będzie je można wykorzystać. Chcę najpierw zebrać odłamki na klasztor.
 

Deleted User - 34008

Guest
Będą czekać.
Jeśli nie masz zbadanej technologii, to dane runy nie wypadną podczas zdobywania prowincji, czy turnieju. Jednak te z zadań jak najbardziej wpadną do schowka.
 

DeletedUser580

Guest
Aaa... a to nie jeszcze do tego nie doszedłem. Jak ag123 przedstawił listę zadań to myślałem, że każdy ma takie zadaniao_O. Więc wycofuję to co pisałem.:D A tak w ogóle to specjalizuję się w stali.
Zaznaczyłam w nawiasach przy innych zadaniach jakie są moje towary bonusowe, ale może rzeczywiście nie było to dość wyraźne. ;)

Ostatnie zadanie podobno jest inne niż napisałam, ale łatwiejsze, więc ciii... ;)
To budujące, że czasem jednak, to co do nas przypełza z Bety jest jakkolwiek zmienione. Po tych notorycznie kopiowanych, wielokrotnie zgłaszanych błędach, miałam obawy, że siedzi tam w Inno taka tylko małpka, która przerzuca paczki ze schowka Beta do schowka Live. ;)

Będą czekać.
Jeśli nie masz zbadanej technologii, to dane runy nie wypadną podczas zdobywania prowincji, czy turnieju. Jednak te z zadań jak najbardziej wpadną do schowka.
Z tego, co czytałam na Becie to konkursowe runy też są tylko z cudów już odkrytych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry