• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nowa Linia Zadań: Konkurs

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser37

Guest
A można listę zadań opublikować czy nie bardzo? :rolleyes:
 

DeletedUser79

Guest
Z tego co mi wiadomo to na serwerze beta gracze narzekają na brak możliwości wykonania niektórych zadań, bo już są daleko w rozwoju miasta lub przeciwnie. Dużym utrudnieniem jest po prostu brak czasu na wykonanie niektórych zadań - zobaczymy jak to wygląda, ciekawe urozmaicenie.
 

DeletedUser37

Guest
Czy ja wiem, na becie dopiero co rozpocząłem IV rozdział, wszystkie zadania da się zrobić ;) Tylko na niektóre potrzeba sporo czasu żeby je wykonać.
 

DeletedUser626

Guest
Jeśli chcecie porozmawiać o dalszych zadaniach to proszę wszelkie informacje umieszczać w tagach [.spoiler][/spoiler], dzięki!: )
 

DeletedUser174

Guest
będę wdzięczna za podpowiedź jak mam wykonać zadanie
"poślij zwiad 1 prowincji"

konkurs trwa 10h
zwiad wysłałam rano
nie mogę go anulować i wysłać ponownie
zwiadowca zwolni się dopiero pojutrze
jakiś pomysł?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser79

Guest
Niema na to rady, anulować nie można jak napisałaś, jedynie diamenty ratują sytuację:eek:
Zadanie być może zaliczy, jak się skończy aktualny zwiad, chociaż okaże się dopiero za kilkanaście godzin.

Konkurs trwa 10dni, a nie 10h :p
 

DeletedUser79

Guest
Diamenty raczej nie, chociaż kto wie. W zadaniu podsumowującym nagrody to 8 odłamków run i 10 PW.
 

DeletedUser37

Guest
a już miałam na innym serwerze miasto zakładać
Oj to nie wiem czy byś zdążyła wykonać wszystkie zadania, jakbyś dopiero co miasto założyła. Aby wykonać wszystkie zadania musimy mieć I rozdział zakończony i postawiony jeden specjalny budynek, który nie wszystkim się podoba ;)
 

DeletedUser79

Guest
Tak się zastanawiam, nad tym co napisała kikimora -
Jeśli zadanie wymaga posłanie zwiadu, to czy tu się liczy WYSŁANIE, czy ukończenie zwiadu? Bo jeśli to pierwsze to trochę czasu to niestety zajmie :(
 

DeletedUser832

Guest
Dobrze że zwiad puściłem 2 dni temu - mój zwiadowca za 16h dotrze na miejsce ;)
 

DeletedUser272

Guest
Bądź co bądź wielkie brawo za urozmaicanie gry w postaci takich konkursów,coraz bardziej podoba mi się ta gra :)
A z tym zadaniem myślę,że zaliczy :)
 

DeletedUser79

Guest
I tutaj niestety po raz kolejny osoby, które nie są zwolennikami akademii magii są na gorszej pozycji, bo bez niej nie da rady wykonać wszystkich konkursowych zadań. Ja wybudowałem ją tylko dlatego, że miałem tyły z młotkami i gdyby nie to, to pewnie nie mógłbym się "cieszyć" z tego urozmaicenia, bo w ratuszu zaklęć nie dałoby rady spleść, a szkoda :confused:
 

DeletedUser580

Guest
Super, że pojawiła się u nas ta opcja!
Dla niecierpliwców załączam poniżej listę zadań. ;) To chyba nie jest nielegalne, nie? ;)

Zadanie 1: Wyprodukuj Trunki 10 razy (warsztat - 5m). Nagroda: 1 relikt marmuru (u mnie towar bonusowy).
Zadanie 2: Wykorzystaj 3 PW. Nagroda: 1 relikt stali.
Zadanie 3: Wyszkól 30 jednostek. Nagroda: 1 PW.
Zadanie 4: Kup 3 PW. Nagroda: 1 relikt kryształów (u mnie towar bonusowy).
Zadanie 5: Odkryj 1 prowincję (zakończenie zwiadu). Nagroda: 1 relikt zwojów.
Zadanie 6: Wyprodukuj 1 zaklęcie Moc Zasobów. Nagroda: 1 relikt jedwabiu.
Zadanie 7: Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 10 razy (warsztat - 3h). Nagroda: 2 PW.
Zadanie 8: Ukończ 2 prowincje lub wykorzystaj 20 PW. Nagroda: 1 zaklęcie Moc Zasobów.
Zadanie 9: Wyprodukuj Marmurową Mozaikę 6 razy (manufaktura - 3h). Nagroda: 1 zaklęcie Inspirująca Medytacja.
Zadanie 10: Wykorzystaj 20 PW. Nagroda: 2 relikty magicznego pyłu.
Zadanie 11: Wyprodukuj 2 zaklęcia Moc Zasobów. Nagroda: 2 relikty klejnotów (u mnie towar bonusowy).
Zadanie 12: Odkryj 3 prowincje lub wyprodukuj 3 zaklęcia Moc Zasobów. Nagroda: 2 relikty eliksirów.
Zadanie 13: Wyprodukuj Proste Narzędzia 40 razy (warsztat - 15m). Nagroda: 1 zaklęcie Magiczna Produkcja.
Zadanie 14: Wyprodukuj Zachwycający Ołtarz 6 razy (manufaktura - 1d) oraz Zaawansowane Narzędzia 6 razy (warsztat - 3h). Nagroda: 1 zaklęcie Inspirująca Medytacja i 3 PW.
Zadanie 15: Wyprodukuj Trunki 100 razy (warsztat - 5m). Nagroda: 2 zaklęcia Magiczna Produkcja.
Zadanie 16: Rozbuduj 4 budynki do co najmniej 5 poziomu. Nagroda: 3 relikty marmuru, 3 relikty desek, 3 relikty stali.
Zadanie 17: Wytrenuj 700 jednostek lub ukończ 4 prowincje. Nagroda: 3 zaklęcia Czarujący Podarunek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry