• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nowa Linia Zadań: Konkurs

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 34008

Guest
Z tego, co czytałam na Becie to konkursowe runy też są tylko z cudów już odkrytych.
Chiba nie. Za konkurs mam w nagrodę po 4 runy do Księgi tajemnic i Złotej otchłani, których nie badałem.

Trzeba jeszcze dodać, że za pomoc w budowie cudów, których jeszcze nie odkryliśmy, też dostaniemy te runy.
 

DeletedUser621

Guest
Za konkurs mam w nagrodę po 4 runy do Księgi tajemnic i Złotej otchłani, których nie badałem.

Też mam te runy widniejące jako nagroda a Księgi tajemnic i Złotej otchłani nie mam zbadanych. Mogłyby wypadać runy do zbadanych już cudów, no ale jeśli nie przepadają to chociaż tyle dobrego może kiedyś się do czegoś przydadzą :)
 

DeletedUser79

Guest
Nawiązując do "cudów", to jak pisaliśmy trzeba mieć ogromne szczęście, żeby znaleźć skrzynię z zawartością konkretnego zaklęcia - 3 dzień z nadzieją, że znajdę w skrzyniach zaklęcie, ani razu mi się to nie udało.
Nagrody jak na kilka dni planowania są kiepskie - odłamki run, które mało kto pewnie użyje i zdawkowa ilość punktów wiedzy, które możemy sobie kupić. Już lepszym wynagrodzeniem byłyby relikty zwiększające produkcje, albo chociaż jakaś pokaźna ilość towarów.
 

DeletedUser449

Guest
Aczkolwiek nie rozumiem osób, które tak bardzo się przed Akademią bronią. Wiem, liczyliście i w ogóle... tylko, że AM pozwala na ELASTYCZNOŚĆ, raz mi brakuje młotków, raz towarów, bah zaklęcie. Co mi po tym, że może i faktycznie manufaktura da więcej na to miejsce, jak przy potrzebie młotków już mi nie pomoże. A zaklęcie na pasek PW jak dla mnie genialne. No ale, każdy gra jak chce : )
KinbBkE.png
Poddałem się i zbudowałem akademię magii. Trzeba spleść trzykrotnie moc zasobów, a trudno oczekiwać żeby w ciągu trwania konkursu dostać owe zaklęcie ze skrzynek za motywację - w trakcie danego etapu. Ponadto szybciej spleść kolejne trzy niż zrobić trzy zwiady. Będą jeszcze inne konkursy, zapewne znowu konieczna będzie AM... trudno, odżałuje się miejsce.

Jestem przeciwnikiem AM z powodu właśnie takiej postawy administracji, jaką prezentujesz. Jaka elastyczność? Popatrz na ilość monet i zasobów. Przy minimalnym wysiłku nie istnieje coś takiego, jak ich brak. Niemal codziennie przetapiam kilka milionów sztuk złota na kilka punktów badań. Młotków brakowałoby mi dopiero wtedy, kiedy dzienne zużycie przekroczyłoby co najmniej 150k.
Towarów też niemało, choć można je zmarnować na negocjacje prowincji za ponad 100k towarów/prowincja. Więc o jakiej elastyczności mowa? Raz mi nic nie brakuje, raz mi nic nie brakuje. Tylko inspirująca medytacja ratuje ten budynek - głównie z uwagi na taką głupotę, że nagroda za inwestycję w cud innego gracza przyznawana jest podczas nieobecności gracza, zamiast przy jego zalogowaniu lub w formie skrzynki do otworzenia. Lecz i nawet to zaklęcie dodano dużo później niż dodanie budynku i zablokowanie głównej linii fabularnej.

Runy za zadanie mi się podobają. Złotą otchłań na pewno kiedyś się postawi, z prowincji niewiele już run do zdobycia i event znacznie ułatwi zebranie trzech kręgów runicznych.
 

DeletedUser79

Guest
Zadania konkursowe na luzie można byłoby wykonać dwukrotnie, gdyby się dało :)
19FcAPh.jpg
Kupę czasu zostało o dziwo, a byłoby znacznie więcej, gdyby zaplanować "co do minuty" wykonywanie zadań.
 

DeletedUser626

Guest
Zaplanować można jak się zna listę zadań, a większość Graczy nie zagląda ani na forum ani na betę, więc muszą mieć realny czas na wykonanie "konkursu" : )
 

DeletedUser79

Guest
Nie uważam, że szybko, bo miałem kilka/-naście godzin spóźnienia przez przedwczesne i przypadkowe zebranie zaklęcia. :p
Bez akademii oczywiście nie dałoby rady, ale nie dlatego ją zbudowałem (tak nawiązując do wypowiedzi wyżej).

I obyło się bez rozlewu krwi :p
 

Osteres

Zwiadowca
Ja już też zrobiłem - jeszcze wczoraj wieczorem ale nie miałem jak się pochwalić, padł mi router i trzeba było nowy kupić więc poprzez smartfon trzeba było korzystać tylko z gry :(
Na szczęście już mam nowy i skonfigurowany i działa :)
Ostatnie zadanie konkursu jest inne niż to na liście: Miałem wyprodukować 4x Zaawansowane narzędzia albo ukończyć 4 prowincje.
A zadania można rzeczywiście szybko zrobić tylko trzeba odpowiednio zaplanować - a to wszystko dzięki liście :)
Te osoby co są w Bractwach a nie zaglądają na forum też pewnie wiedziały jakie są zadania - jest przecież czat i wiadomości grupowe... :rolleyes::D
 

DeletedUser580

Guest
Listę, którą Wam przekazałam zrobiłam grając na Becie.
Przynajmniej mamy dowód na to, że ktoś pracuje w czasie okienka czasowego Beta-Live. ;)

A tak w ogóle to: niewdzięcznicy... ;)
 

DeletedUser79

Guest
Pytanie:
Istnieje możliwość, że nie zaliczyło nam zadania Rozbuduj 4 budynki do co najmniej 5 poziomu? Skoro w normalnych zadaniach nie zalicza niektórych zadań, to być może tu też. Gracz do mnie napisał, że rozbudował zbrojownie i mu tego nie policzyło.
 

Osteres

Zwiadowca
W Bractwie gdzie jestem znam 2 takie przypadki gdzie nie zaliczyło zadania w przypadku rozbudowy rezydencji a raczej częściowo bo 2 rozbudowy zaliczyło a 2 nie zaliczyło...
 

Rudolf

Zwiadowca
Ja skończyłem konkurs i nie miałem takiego problemu. Do zadania użyłem rozbudowy warsztatu od 0 do 5 tylko dlatego, że nie mam miejsca na inne budynki a warsztat zajmuje 2x2 do 5 poziomu :). I w bractwie nikt nie miał takiego problemu.
 

DeletedUser

Guest
Raz mi nie zaliczyło 4x Proste Narzędzia , tu akurat te kolejne 15 min nie odgrywa wielkiej roli ale kolejne niezaliczenie było 2x Zachwycające Ołtarze i raczej przez te dodatkowe 24h produkcji niestety nie dam rady ;/
 

DeletedUser446

Guest
Z zaliczaniem dziś był problem, bo mnie nie zaliczyło zaklęcia oraz zwiadu. Jednak, że i tak nie wyrobiłabym się czasowo, to nie pisałam do administracji.
Jednak sama idea konkursów bardzo fajna, zawsze to jakaś odmiana. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry