• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Nowa Linia Zadań: Konkurs

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser740

Guest
Mi nie zaliczyło przedostatniego zadania z rozbudową 4 budynków na 5 poziom. Rozbudowałem 4 rezydencje na 5 - nic, potem je rozbudowałem na 6 też nic. Support nie odpisuje od kilku godzin, a kolejne - ostatnie zadanie bym mógł skończyć jednym kliknięciem. Więc jest fajnie, bo przez błąd który wielokrotnie zgłaszałem do podobnego zadania, nie ukończę "konkursu"...
 

DeletedUser79

Guest
Koniec konkursu, ciekawe ile osób ukończyło wszystkie zadania - moim zdaniem przydałoby się tu jakieś podsumowanie dla każdego z osobna; czas wykonywania zadań, itp.
 

DeletedUser997

Guest
Konkurs pomimo kilku dość czasochłonnych zadań trochę urozmaicił grę.
Ale NAGRODA - oszukaństwo !!!!!!
Jeśli twórcy piszą , że otrzymam 4 RUNY to spodziewam się 4 run a nie 4 odłamków run. A tak właśnie otrzymałam do jednego cudu 4 ODŁAMKI run a do drugiego cudu 2 odłamki i 2 runy.
Uważam , że w takim przypadku - Nagroda z 10 dniowego Konkursu - POWINNY być RUNY - całe a nie odłamki. A to przecież tylko kwestia odpowiedniego ustawienia kodu.
Osobiście czuje się mocno oszukana :(
 

DeletedUser836

Guest
Czy ktoś mi odpowie czy rozbudowując 3 kopalnie granitu/odlewnie miedzi do 4 poziomu zaliczy mi to zadanie konkursowe ????
 

DeletedUser

Guest
to temat starego konkursu, ale tak, zalicza wszystko co wejdzie na 4 poziom
 
Status
Zamknięty.
Do góry