• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Wzrost Eldrasilów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2017

Guest
O co chodzi z tą jesienią że szkoda czasu na to ?
 

DeletedUser1496

Guest
post 35 w rozdziale "co w trawie piszczy - spojlery cz II" - na drugiej stronie :)
 

DeletedUser1921

Guest
Pozwolę sobie skierować prośbę do @Dragomira i Adminów,żebyście zrobili oficjalny test offline na wszystkich serwerach z graczami duchami(imitującymi normalnych graczy i standardowym obciążeniem serwerów podczas grania),żeby sprawdzić ewentualne błędy i czy event się uruchomi,żeby nie było fal startu tak jak w przypadku przygody. Co te nagrody dają jakie pozytywy?
 

DeletedUser1843

Guest
Nie powinno to ruszyć w południe? Chyba zazwyczaj tak ruszały.
 

DeletedUser2014

Guest
A orzechy to tylko z zadań czy będą sie też gdzieś poniewierać bezpańsko? :)
 

DeletedUser1783

Guest
Witam moi mili.

Ja przyznam się szczerze że moją ulubioną porą roku jest jesień, i muszę przyznać że grafika Elvenaru jest przepiękna !! Nie mogę sie napatrzyć na widoki. Jak i na centaura który mnie wita przy zadaniach!! Prześliczny. Hm.. pomyśle nad tym aby go wyrzeźbić w glinie o ile mogę :)

Chciałabym wam podziękować z całego serca za przepiękne widoki.

Co do samej gry... właśnie też mam problem z dojściem do samego podium 3. Nie wiem jak inni to robią czy mają wykupione rubiny czy inne bonusy, ale dużo spędzam czasu w tej grze , bo mam taką prace, szkołę że mogę sobie na to pozwolić to i tak nigdy nie zdążam... to ja już nie wiem co powinnam zrobić. Czy ktoś ma jakieś pomysły co mogę zrobić więcej ?

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie :)
Życzę cudownej kolorowej jesieni jak i róbcie zapasy na zimę !!! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry