• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Wzrost Eldrasilów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
Cały poniedziałek, gdy nagroda była do wylosowania, oraz do południa następnego dnia wisiało w grze ogłoszenie informujące o błędzie w statystykach i planowanej zmianie w tym właśnie budynku. Niewłaściwe statystyki były naszym błędem, za który przeprosiliśmy, niestety poprawka nie była gotowa na czas i dlatego wszyscy zostali o tym poinformowani za pomocą trąbki, do tego trąbki wyświetlającej się obowiązkowo, aby nikt jej nie przegapił przed losowaniem nagrody.
... a ponieważ wszyscy z uwagą śledzimy ogłoszenia na trąbce dowodzi to az nadto dobitnie jak bardzo jest ona użyteczna i jak bardzo spełnia swoje zadanie.

Naprawdę warto się chwalić trąbka na która wszyscy leją? Może gdyby ogłoszenia były redagowane "po polskiemu" to by coś zmieniło... może...

Swoją drogą ja nie pamiętam takiego info. Pytanie dlaczego? Uciekło w spamie o sadzonkach i zapowiedziach końca eventu oraz promocjach na diaxy/sadzonki albo wuj wie co jeszcze? A może dlatego że go nie było...

edit: a gdzie jest oficjalna informacja na forum o błędzie w grze ze statystyką budynku?
 

DeletedUser174

Guest
omg armia "gamoni" nam sie powiększa :confused: słuchajcie, a może my mamy inna grę niz Ig i Drago? Na pewno klikamy w to samo?
 

DeletedUser

Guest
Może na becie daliście to info, ale u nas go nie było, ew. trąbka nie zadziałała i nie było powiadomienia.
 

DeletedUser1470

Guest
no wlasnie zadnej trąbki na ten temat nie bylo... i na forum tez nic dopiero dzisiaj po aktualizacji
 

DeletedUser626

Guest
Powiadomienie wyświetliło się każdemu przy logowaniu, więc co najwyżej mogliście nie mieć czerwonej ikonki z powiadomieniem o nowej wiadomości, bo była od razu przeczytana. Sprawdzałam w poniedziałek wszystkie serwery i wszędzie wiadomość wyświetliła się poprawnie, miała grafikę goblinka w tle i tytuł "Wkradł nam się chochlik.... albo goblin?"
 

Azulena

Rozbójnik
NIESAMOWITE.....

Moje "Kuszące Jaskinie Orzechów" dają Manę!!!!

Zebrałam natychmiast, jeśli to błąd, to chyba mi ta mana zostanie... ;)

Oczywiście ilość kultury to też nie 2200 a tylko 700 - ale mnie chodziło o tę Manę i jest, znalazła się! :D :D

***
Oczywiście w beczce miodu musi być łyżka dziegciu.. teraz potrzebują drogi, jedna ma, a dwie nie i nie mam za bardzo gdzie przestawić...
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
NIESAMOWITE.....

Moje "Kuszące Jaskinie Orzechów" dają Manę!!!!

Zebrałam natychmiast, jeśli to błąd, to chyba mi ta mana zostanie... ;)

Oczywiście ilość kultury to też nie 2200 a tylko 700 - ale mnie chodziło o tę Manę i jest, znalazła się! :D :D

***
Oczywiście w beczce miodu musi być łyżka dziegciu.. teraz potrzebują drogi, jedna ma, a dwie nie i nie mam za bardzo gdzie przestawić...
to juz teraz zrozumialem dlaczego budynek ktory postawilem z daleka od drogi nagle mi wyprodukowal mane i chcial do prawidlowego dzialania polaczenia z droga, ale dopiero na forum wyczytalem o tym, i o tym ze ta informacja miala byc w trąbie.... jakos tam jej nie widzialem ale starosc nie radosc, oczy juz nie te
 

DeletedUser2188

Guest
Super, po prostu świetnie, z tego co widzę wprowadzanie zmian w nagrodach już po ich zgarnięciu jest tutaj częstą praktyką. :/ I fajnie się dowiedzieć, że niektórych rzeczy nie da się zdobyć bez diamentów... jupii....
 

DeletedUser629

Guest
to z jednego przysłowia wyrwane " ślepy w gry nie gra " :p
jasne że było ogłoszenie .. najpierw Azulena pisała że czekała na ten budynek z losowaniem a tu manę zabrali i większą kulturę dali ... potem było powiadomienie Dragomira napisała że to błąd i przepraszają i będzie naprawiony ... więc nie rozumiem tego Waszego krzyku :confused:
a teraz pytanie :
co tak Was zaabsorbowało że nic nie widzieliście ? przecież powiadomienia to drugie imię gry ;) chyba ciut nie czytacie :)
 

DeletedUser1852

Guest
Sposób wprowadzania zmian w innogames jest niczym zamach na konstytucję. Człowiek jest przekonany że za kilka dni (w ostatni dzień kiedy można coś z orzechów wylosować!!!) będzie do wylosowania budynek, na który jest już zaplanowane miejsce, a tam ktoś sobie zamieszcza jakieś niewidoczne powiadomienie o diametralnej zmianie tego budynku.
Wyobraźcie sobie że ktoś bierze udział w płatnym turnieju gdzie jest do wygrania Mercedes, inwestuje pieniądze, a gdzieś w finale przychodzi organizator i oznajmia, że bardzo przeprasza, ale stwierdził że Maluch zwycięzcy wystarczy. Jest to oficjalnie nazywane OSZUSTWO! Ja się czuję oszukany.

Jako pewniak przyjąłem że wylosowałem taki budynek, jaki był na liście nagród dziennych kilka dni poprzedzających losowanie. Dzisiaj (tj. kilka dni po zakończeniu eventu) miałem zamiar robić przebudowę w związku ze zmianą gabarytów zbrojowni. I co? I DUPA! Siedzenie z kalkulatorem i przeliczanie ile z Kuszącej Jaskini Orzechów będę miał kultury i jak to ulokować pękło jak bańka mydlana wraz z orzeszkami zbieranymi przez tygodnie.

Zmiany które innogames wprowadza sobie kiedy chce są karygodne.

P.S. Żadnej informacji nie widziałem - nie wiem - może przeoczyłem, ale takich zmian się nie wprowadza na "pniu". Jest to kompletna żenada. Nawet posiadając taką wiedzę w ostatni dzień, nic już nie można zrobić bo jest koniec eventu i i tak trzeba losować do wyczerpania orzeszków.

Nie polecę żadnej produkcji innogames nikomu, a działalność tego producenta powinna być opisana w jakimś obszernym artykule na temat: jak można wprowadzać poprawki pogarszając grę z aktualizacji na aktualizację, wprowadzać nie działające eventy (Przygody Bractw), zmieniać umowę kiedy jest już podpisana przez obie strony.
innogames sięga dna.

Pozdro.
 

DeletedUser2054

Guest
Podsumowując:
Myślę, że większości nie chodzi o statystyki ostatniego budynku jako takie, a sam fakt ich zmiany w TRAKCIE eventu.
Jak dla mnie to do włączenia eventu IG niech zmienia jak chce (... zawsze można powiedzieć, że po analizie wersji z Bety taka zmiana jest podyktowana balansem gry ...) ale jak już event ruszył - to koniec, kropeczka.
I @Dragomira to prześlij do IG.
 
Status
Zamknięty.
Do góry