• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Wzrost Eldrasilów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser626

Guest
Druga nagroda jest nieznacznie, ale jednak słabsza od trzeciej. Statystyki są celowo zbliżone, ponieważ niewielkie są szanse na zdobycie trzeciej nagrody i to pierwsze dwie trafią do większości Graczy.

Co jest planowane? - event jesienny (obecny), pewnie zimowy, po drodze jakaś linia zadań i przygody, parę zmian w grze. Dobicie do końca drzewka zajmuje z rozdziału na rozdział coraz więcej czasu, dlatego kolejny rozdział nie jest aż tak pilny, jak było wydawanie wcześniejszych - tak czy inaczej będzie dodany. Gra ma się bardzo dobrze, nie ma potrzeby jej "ratować" i nikt się z niej nie wycofuje.
 

Christo

Rozbójnik
Druga nagroda jest nieznacznie, ale jednak słabsza od trzeciej. Statystyki są celowo zbliżone, ponieważ niewielkie są szanse na zdobycie trzeciej nagrody i to pierwsze dwie trafią do większości Graczy.
Nie lubię jak ktoś mi wmawia, że czarne jest białe, a białe jest czarne.

Druga nagroda 3900 ludka i 7800 kultury - rozmiary 4x6 czyli 24 kratek/pól (jak Wam wygodniej). Na kratkę wychodzi 162.5 ludka i 325 kultury.
Trzecia nagroda 4000 ludka i 8100 kultury - rozmiary 5x5 czyli 25 kratek/pól (jak Wam wygodniej). Na kratkę wychodzi 160 ludka i 324 kultury.

Jeszcze masz jakieś argumenty? Może powinno być odwrotnie?

Nagle twórcom zachciało się zbliżyć wartości 2 i 3 nagrody? Jaki jest tego sens? W tym przypadku 3 nagroda nie ma sensu bytu. Argument, bo dwie pierwsze nagrody trafią do większości graczy, a niewielkie szanse na zdobycie trzeciej? Te dwie pierwsze i tak trafią i tak.. jest to zwykłe lanie wody.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser629

Guest
Chris... może to rekompensata za stratę tych surowców z cudu przy motywacji ;)
ale ale diamentowcy ... przeliczyliście tak tą trzecią nagrodę ? .. bo jakoś "kota w worku" dostaniecie :D
teraz czekamy na Wasze ... dziamanie :p
 

Christo

Rozbójnik
HAHAHAHAHA dobry joke :D

Diamentowcy nawet nie spojrzą na tą trzecią nagrodę.. chyba, że chcą do kolekcji jak to w zwyczaju robią aby tylko ją mieć :D
 

visit0r

Paladyn
Nagle twórcom zachciało się zbliżyć wartości 2 i 3 nagrody? Jaki jest tego sens? W tym przypadku 3 nagroda nie ma sensu bytu. Argument, bo dwie pierwsze nagrody trafią do większości graczy, a niewielkie szanse na zdobycie trzeciej? Te dwie pierwsze i tak trafią i tak.. jest to zwykłe lanie wody.
tym razem 3 nagroda jest jak najbardziej w zasiegu graczy nie wydajacych diamentów, wystarczy ostatniego dnia zrobic promocje taka jak dzis i pod warunkiem zrobienia wszystkich mozliwych zadan oraz trzymania punktow do dnia podwojenia zyskow z rozlupywania skorupek bez problemu mamy komplet glownych nagrod
 

Christo

Rozbójnik
@visit0r , nie obraź się, ale wiem o tym co napisałeś. Przytoczyłem argument Dragomiry, więc Twoja wypowiedź to bezsensowne nabicie posta. Przeczytaj ze zrozumieniem. Ot co. Dziękuję.
 

visit0r

Paladyn
@visit0r , nie obraź się, ale wiem o tym co napisałeś. Przytoczyłem argument Dragomiry, więc Twoja wypowiedź to bezsensowne nabicie posta. Przeczytaj ze zrozumieniem. Ot co. Dziękuję.
nie wiedzialem ze posty trzeba nabijac, odnioslem sie tylko do mozliwosci osiagniecia 3 nagrody glownej bez wydawania realnej kasy
 

Christo

Rozbójnik
nie wiedzialem ze posty trzeba nabijac, odnioslem sie tylko do mozliwosci osiagniecia 3 nagrody glownej bez wydawania realnej kasy
A czy ja wspomniałem, że nie da się osiągnąć trzeciej nagrody? Dobre pytanie... Cytujesz mnie, a o pewnym temacie nawet nie wspominam. Dalsze Twoje wypowiedzi będę zlewał. Dziękuję, narka.
 

DeletedUser1496

Guest
No i zobaczcie sami !!!
IG nas wkurzyło, a zaczynamy wyżywać się na sobie nawzajem :(
Dajmy temu spokój, szkoda nerwów i czasu.
Pozdrawiam ;)
 

visit0r

Paladyn
A czy ja wspomniałem, że nie da się osiągnąć trzeciej nagrody? Dobre pytanie... Cytujesz mnie, a o pewnym temacie nawet nie wspominam. Dalsze Twoje wypowiedzi będę zlewał. Dziękuję, narka.
bym napisal ze mozesz zlewac moje wypowiedzi, ja pojde krok dalej poza twoimi zlewam rowniez i ciebie
 

DeletedUser629

Guest
ano Bell .. nerwy puszczają :(
a mówią że ... Polak zły jak .. głodny !!
Więc na dynie faszerowaną zapraszam :) mniam :p
 

DeletedUser1174

Guest
Żaden rozsądny gracz będący w rozdziałach z maną i dbający o miejsce w rankingu ogólnym, nie zmarnuje miejsca w mieście ani na drugą, ani na trzecia nagrodę. Te nagrody są przydatne w ograniczonym zakresie dla graczy mało zaawansowanych (nie używających jeszcze many). Gracze, którzy skończyli Niziołki nie mają nic do roboty.

Sytuacja wygląda tak, że gra trochę zdycha i potrzebuje świeżej krwi. Świeżaki zakładające konta patrzą na topkę i załamują się, wiedząc że nigdy jej nie dogonią, więc rezygnują z gry. Pora więc osłabić starszych stażem graczy, aby nowi mieli większe szanse. Stąd takie cuda-wianki jak osłabienie Latarni, zmiana systemu walk, nagrody bez many w eventach itp. Stary gracz swoje wpłacił, stary może odejść. Ważny jest napływ nowych-naiwnych, których zwabi dobra idea gry i jej ładna grafika, chcących kupić diamenty, orzeszki i takie tam inne.... Bo stary tak się już sparzył na aktualizacjach, że raczej już nic nie kupi ...
 

DeletedUser80

Guest
Ósmego dnia jest fantastyczna nagroda - 100% pojemności ratusza w monetach.
Ładnie, pięknie tylko żeby bez strat skorzystać z tej nagrody trzeba do zera wyczyścić ratusz.
W przeciwnym przypadku to co jest w ratuszu przepadnie.
A można było zamiast 100% dać 2 x50% i tego problemu by nie było.
 

Deleted User - 172852

Guest
Co jest planowane? - event jesienny (obecny), pewnie zimowy, po drodze jakaś linia zadań i przygody, parę zmian w grze.

A te "zmiany w grze"... Aż się boję spytać :) Ale jeśli to nie jest jakaś wielka tajemnica - czy możesz nam je nieco przybliżyć? :)
 

DeletedUser2455

Guest
zdobądź 2 dowolne zaklęcia - hmm jak je zdobyć nie posiadając akademii magii ??? stanąłem na zadaniu i wielkie g.. nie mam jak jego wykonać
 

visit0r

Paladyn
zdobądź 2 dowolne zaklęcia - hmm jak je zdobyć nie posiadając akademii magii ??? stanąłem na zadaniu i wielkie g.. nie mam jak jego wykonać
przed aktualizacja zaklecia bywaly w skrzynkach otrzymywanych za motywacje, teraz nie wiem jakie sa tam nagrody :(
 

DeletedUser2005

Guest
upload_2017-10-1_9-54-52.png


mam pytanie co do tego budynku, czym później go postawię ( w wyższym rozdziale) tym większy będzie profit?
W tej chwili nie pokazuje jaka jest produkcja na godzinę.
 

DeletedUser1174

Guest
Wydaje mi się, że jeśli już odebrałeś nagrodę i otworzyłeś zakładkę Budynki, to rozdział w którym zdobyłeś budynek został zapamiętany i już zawsze ten budynek będzie dawał ilości surowców właściwe dla tego własnie rozdziału. Jeśli jednak odbierzesz nagrodę i nie zajrzysz do zakładki budynki, a następnie ukończysz rozdział(y), to budynek przyjmie poziom właściwy dla rozdziału, w którym właśnie jesteś. Dlatego będąc blisko końca rozdziału nie warto zaglądać do zakładki Budynki.
 

Christo

Rozbójnik
View attachment 246


mam pytanie co do tego budynku, czym później go postawię ( w wyższym rozdziale) tym większy będzie profit?
W tej chwili nie pokazuje jaka jest produkcja na godzinę.
Nie. Ilość produkowanego towaru zależy od wylosowania w danym rozdziale. To nie działa tak, że jak go wylosujesz w rozdziale np 'wróżki' i potem postawisz w 'orkach i goblinach' to będziesz miał większą ilość produkowanego towaru. Nic z tych rzeczy. Jak wylosujesz w rozdziale wróżki to takie będą statystyki budynku już na zawsze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry