• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.40

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1470

Guest
a moze by tak "zróznicowac" ilosc oddzialow tez u nas a nie tylko u przeciwnika... zeby mozna bylo wystawic wiecej niz 5 oddzialow.
 

DeletedUser2446

Guest
Witam Kiedy zostana cofniete zmiany z Antycznych Cudów Wielkiej Dzwonnicy i Kryształowej Latarni ? Obecny system nagradzania jest do bani i ten kto na to wpadl powinien wpierw skonsultowac sie z graczami.
Pozdrawiam
 

Osteres

Zwiadowca
Da się walczyć ale przy tej ilości wojska jaka jest potrzebna do walki strata 2-3 oddziałów baaardzo boli :(
 

DeletedUser1470

Guest
a kto dzisiaj walczy na prowincjach? To jakie znaczenie ma ile i jakie wojsko jest w obronie?
Ja ostatnio walczylam:p ale ze mnie masochistka:D fakt da sie ale strasznie sie trzeba nakombinowac zeby wygac.... To teraz pytanie: czy ta zmiana dotyczy tez turnieju czy tylko prowincji??
 

DeletedUser449

Guest
Wprowadzamy większe zróżnicowanie w konfliktach. Poziom trudności pozostanie bez zmian, ale liczba wrogich oddziałów będzie bardziej zróżnicowana sięgając od 1 do 8, nawet w późnym etapie gry.
Tylko że zmiana liczby wrogich oddziałów zmienia poziom trudności. Czasem jest łatwiej, czasem trudniej, ale przy zmienionych parametrach praktycznie nigdy poziom trudności nie jest bez zmian.
 

DeletedUser1496

Guest
Aż strach drążyć temat, po ostatnich doświadczeniach :(
Obawiam się, że to nam się jednak nie spodoba.
Za dużo bractw zdobywało schemat czy co ?!
 

DeletedUser629

Guest
hmm mam nadzieję, że bardziej tego wojaczkowania nie zepsują :confused:
Można było i w prowincjach powojować .. ale bardzo duże były straty :(
aż jestem ciekawa o co chodzi z tym zróżnicowaniem ...

Za dużo bractw zdobywało schemat czy co ?!
wiesz Bell wydaje mi się .. że za głośno ostatnio pisaliśmy o użyciu schematu do czegoś innego albo zamienniku... a jak IG rzeczywiście szuka "kasy" więc może zrobić tak żebyśmy nie bardzo mogli ten schemat wygrać .. :confused:
ehhh i nawet ten nowy bonus tak nie cieszy przy tym zróżnicowaniu ...:(
no cóż ,,, czekamy do czwartku :) wóz albo przewóz ;)
 

DeletedUser1496

Guest
Tylko wydaje mi się, że poza naszymi Adminami, to nikt z IG tego nie czyta. Mają tylko informacje "z drugiej ręki".
Ale oby to nie była rewolucja wojskowa nr 2 !
 

DeletedUser629

Guest
Mam cichą nadzieję że nie :)
chociaż teraz to już wszystkiego można się spodziewać ...
dziwie się że jeszcze nie wstydzą się występować w tych filmikach ... raczej powinni schować " głowy w piasek " ;)
podejrzewam, że nie tylko na Naszym forum "wrze" ... :p
 

DeletedUser1445

Guest
a kto dzisiaj walczy na prowincjach? To jakie znaczenie ma ile i jakie wojsko jest w obronie?

ja walcze, i nie narzekam, we wszystkich prowincjach ze średnim poziomem trudnosci całkiem spokojnie, na turku tez sie da ,10 prowincji do 3lvl sie da, a straty muszą być, takie reguły wojenne,
zresztą tzw. ucztowanie, to tez strata ;)
 

DeletedUser110

Guest
a kto dzisiaj walczy na prowincjach?
Ja.
Nie powiem, że permanentnie, tylko w minimalnym stopniu. Powiedzmy, jedna walka na prowincję. Czasem dwie. Albo też jedna walka na dwie prowincje. Ale zdarza się, że trzy walki na prowincję, choć rzadko, bo okazje do walk na prowincjach w ogóle są rzadkie - co 3 dni mniej więcej (raczej więcej). Ale jednak. Zaoszczędzenie kilkudziesięciu k surowców to nie jest byle co.
 

DeletedUser626

Guest
Zmiana w konfliktach dotyczy tylko mapy świata. W tej chwili możecie spotkać 4 do 8 oddziałów, zostały więc dodane opcje 1,2,3, przy zachowaniu sił wroga. Tzn. mogliście spotkać przeciwnika który ma 6 oddziałów po 100 jednostek, a teraz będziecie mogli też spotkać 1 oddział = 600 jednostek. Oznacza to również że w tych prowincjach będzie mniejsze zróżnicowanie typów, no bo oddziałów będzie mniej. Owszem, oddział zaatakuje mocniej bo będzie większy, ale zaatakuje raz, a nie 6. Testowałam już takie walki, o wiele przyjemniej się je robi.
 

blazius1

Paladyn
Wyjdzie w praniu ale pewnie będzie tak że niektóre walki będą łatwiejsze a inne trudniejsze niż gdyby zmiany nie było. Czyli generalnie większe zróżnicowanie trudności.
 

DeletedUser1470

Guest
na pewno bedzie łatwiej przy jednym oddziale przeciwnika niz przy 6, szczególnie kiedy to bedzie np ciezka chodzaca bo ma aly zasieg:D przy strzelajacych tez bedzie latwiej bo strzeli raz (zabije ci 1 oddzial) i zostana pelne 4 zeby zaatakowac. Ja jestem dobrej mysli:) i nawet jesli to bedzie jeden konflikt na cala prowincje to i tak lepiej niz jest teraz
 

Osteres

Zwiadowca
No cóż, może i był aktualizacja ale grą nacieszyłem się ledwie kilka minut bo padł serwer pl1 :(

edit.
Już jest ok...
 

DeletedUser1174

Guest
Według mnie redukcja liczby oddziałów wroga jest ułatwieniem, chyba że są szybsze od naszego najszybszego :p Jak zdążę taki jeden wielki oddział walnąć 5 razy, to już go może prawie nie być :) Może, bo jeszcze na taką sytuację nie trafiłem, wiecie ... te zwiady po 70 godzin .... :D

EDIT:

No ale w takim przypadku to będzie ciężko - wróg ma bonusy przeciwko każdemu typowi naszej jednostki, i jest szybki, oraz ma prawie 3 razy większy oddział :D Jedyne co nas może uratować, to dobre ukształtowanie terenu ... :)

armia_wroga.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1470

Guest
A u mnie w prowincjach nic sie nie zmienilo...:cool: Czy ta zmiana obowiązuje dopiero zwiad który zapuszcze po aktualizacji??
 
Status
Zamknięty.
Do góry