• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

nowa rasa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser836
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser836

Guest
wiadomo którego będzie nowa rasa ? bo już mam w ratuszu nowe ŻYWE TOWARY
 

DeletedUser174

Guest
pojawiają się czasami od kilku miesiecy. Żadna nowość :(

pewnie po nowym roku coś jakoś powinno im się udać wypluć. Cierpliwości :D Tylko czy na pewno jest na co czekac... up manufaktury pewnie na poziomie 3-4k ludzi za jeden lev, ratusz pewnie drugie tyle, kupiec też coś koło tego jak nie lepiej, a jeszcze koszary... Do tego prawdopodobnie rosnące budynki kontra 1 ekspansja (też zauważyliście, ze już nikt nie wspomina o odblokowaniu mapy?) . W bonusie prawdopodobnie wzrost rezydencji, bo przecież wg "szablonu" powinny zmienić rozmiar... ciekawe czy wprost proporcjonalny do zapotrzebowania na ludziki chociaż... yhy na pewno... a jako wisienka obowiązkowo mega rozbudowana infrastruktura rasowa. Jest na co czekać?
 
Zastanawiam się czy nie powinni czegoś zmienić.... bo ile może być różnych ras gościnnych....
Tak, jak dyskutowalismy na czacie bractwa, maja jeszcze sporo niewykorzystanych mozliwosci...
Pokemony, Teletubisie, Wampiry, niedzwiadki z Gwiezdnych Wojen (jak one sie tam nazywaly...;) ),
w kazdym razie pole do popisu maja spore ;)
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Na becie jeszcze nic nie ogłosili, chociaż gdzieś widziałam pogłoskę, że w okolicy lutego. Pewne jest tylko to, że kiedyś wejdzie, i może jakieś informacje, które niektórzy wyciągają z kodu. Tak jak to, że rezydencje akurat mają się zmniejszyć o 1 kratkę... chociaż to marne pocieszenie przy całej reszcie.
 

DeletedUser3575

Guest
ja myślę że będą to lamorożce
7680b15a43835acf8a3aab49f2e26098.jpg
 

Koval92

Kapłan
Ja bym chciał, żeby poprzednie rasy kiedyś wróciły, np. krasnoludy czy wróżki w wersji "ulepszonej" . Ich budynki były piękne i zajmowały mało miejsca, mogły by wrócić żeby pomniejszyć te wszystkie absurdalnie wielkie rezydencje i warsztaty jednocześnie zwiększając ich wydolność.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nowa rasa pojawi się jak to tylko będzie możliwe, na pewno przed pojawieniem się będzie na ten temat informacja.
 

DeletedUser174

Guest
Nowa rasa pojawi się jak to tylko będzie możliwe, na pewno przed pojawieniem się będzie na ten temat informacja.

na pewno to powiedza nam o tym gracze z bety!!! i to na długo przed oficjalnym ogłoszeniem

wiem że pewnie chcesz dobrze, ale nie kazdy lubi takie sapciowe zagrywki :(
 

Midi67

Rozbójnik
@kikimora podziwiam Cie za walkę na forum i trzymam kciuki, chociaż niestety od wielu miesięcy sytuacja pomiędzy Graczami a IG przywołuje mi na myśl powieść Cervantes-a... i niestety to Gracze są w tutaj Wielkim Don Kichotem :(

@jarq - nie zgadzam się, że mało graczy tu zagląda (mało osób się wypowiada - bo może już ma dość pisania po próżnicy - dlatego podziwiam Kiki i jeszcze parę osób za walkę "z systemem") - chyba że liczysz do ilości graczy tych którzy już odeszli a zostały po nich puste miasta i konta na forum, które robią IG statystykę :p
Niestety przychodząc z plemion chyba jednak nie poznałeś dobrze jeszcze problemów TEJ gry. Ja w plemiona grałem ponad 10 lat a w tą grę już grubo ponad 2 lata (dlatego mogę śmiało porozmawiać o każdej z nich). Drogi CM-ie nie problem w tym, że mało ludzi się wypowiada ale w tym, że CM-owie nie umieją lub nie chcą wspierać graczy w kontakcie z IG.

Drogi CM-ie może odpowiesz (zapytasz najpierw swych boss-ów ) jakie są plany związane z nowym rozdziałem/łami w grze - czy są? Uzasadnię dlaczego pytam, ostatni rozdział wprowadzony został 16.08.2018r. czyli prawie 5 miesięcy temu - czyli już trochę czasu upłynęło. I do sedna - pisałem to do Drago ale Ona chyba nie dała rady przekazać do IG może się Tobie uda... co chwilę dostaje SUPER propozycje zakupu czegoś (diaxy 100%, delicje, budynki, zwoje itd..) za PLN :) kiedyś kupowałem wspierałem grę ale od kiedy IG mnie olewa i np. nie chce poinformować czy będzie 14 rozdział i kiedy oraz czy gra będzie rozwijana a nie tylko usprawniana, doszedłem do wniosku.... że nie wspieram finansowo czegoś w stanie wegetatywnym.

Czy IG nie rozumie tego, że przy jasnej i otwartej polityce informacyjnej w stosunku do graczy zyskałoby więcej a gracze łatwiej sięgnęliby do kieszeni?? chyba, ze to już schyłek rozwoju gry i pozostaną tylko usprawnienia mające na celu przyciągnięcie nowych... którym gra do 13 rozdziału na tyle się znudzi, że sobie odpuszczą.

obecnie gram wg. starego chińskiego powiedzenia... miej w..ane a będzie Ci dane. Niestety to zasługa CM-ów i IG.

miłego dnia i dobrego samopoczucia i zadowolenia "z wykonanej pracy" wszystkim ze strony IG :)
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@Midi67 Drogi graczu, tak są plany związane z rozwojem gry, IG nie ma zamiaru kończyć z tą grą a wręcz przeciwnie będzie ją rozwijało i będzie nowy rozdział. Proszę mieć także na uwadze to że stworzenie nowego rozdziału to jest duże przedsięwzięcie i potrzeba na to trochę czasu.
Co do kontaktów z IG to wszelkie Wasze uwagi przekazuję do centrali i może tego nie widać, ale wspieram Was w dążeniach do ulepszania tej gry.
 

Koval92

Kapłan
To oczywiste że rozdziały będą wprowadzać coraz wolniej i będą miały 1 lub 0 ekspansji, gdyż taktyką IG jest robienie 30-dniowych eventów z mnóstwem nagród których nie ma gdzie postawić, w związku z czym gracze będą zmuszeni kupować diamenty na promocjach +100%, bo o ile studnie życzeń pomogą z kilkoma ekspansjami za diamenty, to w pewnym momencie ceny ekspansji są takie, że jedna ekspansja VIP kosztuje 12500 diamentów ( 2 x 79,99 zł + 500 diamentów przy promocji +100%, inaczej 4x 79,99 + 500 diamentów ) . Przy okazji warto zauważyć, że ceny są porównywalne dla całego Eurolandu jak i Polski bez uwzględnienia czynnika zarobków przez IG, podczas gdy ceny mikrotransakcji dla Rosji wynoszą ok 30% tego, co płacimy. Taka jest cena bycia Polski w UE, firmy nie uwzględniają, że zarabiamy 4-5x mniej, każą płacić tyle samo.
 

DeletedUser1775

Guest
To oczywiste że rozdziały będą wprowadzać coraz wolniej i będą miały 1 lub 0 ekspansji, gdyż taktyką IG jest robienie 30-dniowych eventów z mnóstwem nagród których nie ma gdzie postawić, w związku z czym gracze będą zmuszeni kupować diamenty na promocjach +100%, bo o ile studnie życzeń pomogą z kilkoma ekspansjami za diamenty, to w pewnym momencie ceny ekspansji są takie, że jedna ekspansja VIP kosztuje 12500 diamentów ( 2 x 79,99 zł + 500 diamentów przy promocji +100%, inaczej 4x 79,99 + 500 diamentów ) . Przy okazji warto zauważyć, że ceny są porównywalne dla całego Eurolandu jak i Polski bez uwzględnienia czynnika zarobków przez IG, podczas gdy ceny mikrotransakcji dla Rosji wynoszą ok 30% tego, co płacimy. Taka jest cena bycia Polski w UE, firmy nie uwzględniają, że zarabiamy 4-5x mniej, każą płacić tyle samo.
Przy coraz wolniejszym tempie wprowadzania ras, to da się je robić bez dokupowania... Do Amunów gnałam, rasa co 2 miesiące +/-, teraz widzę na Amunach, że nie ma po co gnać, na połowie potrzebnych budynków rasowych da się zrobić, nim wprowadzą kolejną ;) A jeśli do następnej ma upłynąć jeszcze więcej czasu......
 

DeletedUser

Guest
Nowa rasa to będzie Bossowie IG i szanowne boty. A oferty typu kup diamenty a dostaniesz 100 ciastek jest do ......................... Kontakt z IG jest trudny i nikt z teamu nie przekazuje na bieżąco tematów i opini graczy bo CM się teleportują w czarną dziurę i nikogo nie ma do przekazywania opini bo boot guzik robi,nawet nie daje informacji o aktualizacjach.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nowa rasa to będzie Bossowie IG i szanowne boty. A oferty typu kup diamenty a dostaniesz 100 ciastek jest do ......................... Kontakt z IG jest trudny i nikt z teamu nie przekazuje na bieżąco tematów i opini graczy bo CM się teleportują w czarną dziurę i nikogo nie ma do przekazywania opini bo boot guzik robi,nawet nie daje informacji o aktualizacjach.

Z tym to się jednak nie zgodzę, składamy cotygodniowe raporty w których ujmujemy wszystko to co dzieje się w grze i na forum.

Bossowie IG.... hmmm niezły pomysł ;)
 

DeletedUser1921

Guest
Szczerze to gra schodzi na psy. I się zastanawiam czy warto w nią grać, bo robi się usyfionym chłamem.
 

Koval92

Kapłan
Z tym to się jednak nie zgodzę, składamy cotygodniowe raporty w których ujmujemy wszystko to co dzieje się w grze i na forum.

Bossowie IG.... hmmm niezły pomysł ;)


To coś te raporty mało dają, bo na razie to nie ma w grze contentu zapowiedzianego w kwietniu.

Co do ras - zróbcie może coś w stylu księżycowych elfów? Jak się postawi ich portal to np. na całej mapie dookoła miasta, zapada księżycowa noc. Motyw przewodni - noc, woda, lód, świetliki, budynki rasowe świecące w ciemności itd

Cuda księżycowych elfów:

Pałac księżycowego światła - dodatkowa populacja/kultura, zwiększona produkcja manufaktur jedwabiu/kryształów/zwojów.

Studnia Selene - produkuje kwitnących magów co X godzin i zwiększa rozmiar grupy szkoleniowej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry