• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
I tu Cię zaskoczę, dowiedziałem się i obecnie nie jest nic takiego planowane a co przyniesie przyszłość tego nikt nie wie ;)

@jarq ale wiesz że to się może zakończyć falą oficjalnych żądań i roszczeń graczy wobec IG? Akurat niemcy maja dosyć pro konsumenckie prawo w tych kwestiach więc mam nadzieję że dział prawny IG ich trochę orzeźwi
Jeśli będzie petycja chętnię sie wn ią włączę

*Jakbym wydał złamany grosz na tą "zabawę" to by poszły oficjalne pisma. Żeby nie być gołosłownym już dzięki takim akcjom dwie firmeki Gmbh skompensowały mi swoje obietnice w formi walut premium na całkiem spore kwoty (jako ugoda). To też dzięki temu doświadczeniu nie wydaję obecnie ani centa na gry od Gmbh
 

Koval92

Kapłan
@jarq ale wiesz że to się może zakończyć falą oficjalnych żądań i roszczeń graczy wobec IG? Akurat niemcy maja dosyć pro konsumenckie prawo w tych kwestiach więc mam nadzieję że dział prawny IG ich trochę orzeźwi
Jeśli będzie petycja chętnię sie wn ią włączę

*Jakbym wydał złamany grosz na tą "zabawę" to by poszły oficjalne pisma. Żeby nie być gołosłownym już dzięki takim akcjom dwie firmeki Gmbh skompensowały mi swoje obietnice w formi walut premium na całkiem spore kwoty (jako ugoda). To też dzięki temu doświadczeniu nie wydaję obecnie ani centa na gry od Gmbh


Ja tylko współczuję naszym moderatorom, bo oni na pewno by chcieli a niewiele mogą. Już i tak załatwili nam event na polskie forum, tą loterię. Niemcy jak kradły przez wieki tak i kradną teraz, jednocześnie obiecując graczom a potem zastanawiając się, jak zmienić to, co obiecali, żeby na tym zarobić.
 

visit0r

Paladyn
@jarq ale wiesz że to się może zakończyć falą oficjalnych żądań i roszczeń graczy wobec IG? Akurat niemcy maja dosyć pro konsumenckie prawo w tych kwestiach więc mam nadzieję że dział prawny IG ich trochę orzeźwi
Jeśli będzie petycja chętnię sie wn ią włączę

*Jakbym wydał złamany grosz na tą "zabawę" to by poszły oficjalne pisma. Żeby nie być gołosłownym już dzięki takim akcjom dwie firmeki Gmbh skompensowały mi swoje obietnice w formi walut premium na całkiem spore kwoty (jako ugoda). To też dzięki temu doświadczeniu nie wydaję obecnie ani centa na gry od Gmbh
masz swiadomosc ze wg pewnych zrodel niemcy jako kraj tez sa zarejestrowane w sadzie jako spolka gmbh a kanclerz jest jej prezesem?
 

Koval92

Kapłan
Informacje o evencie karnawałowym (uwaga spore zmiany w systemie) :

ForumBanner01.png


100 nagród głównych
Nagroda główna co 20 flag (waluty głównej z otwieranych skrzynek) .
Nie będzie dni z podwójną walutą główną - zdobywanie nagród głównych jak i waluty na skrzynki zostało drastycznie przyspieszone.
Lista zadań - powtórka z tych z jesiennego festiwalu.
Coś za coś - obniżona została szansa na nagrody dnia - teraz są tylko skrzynki 5%, 10% i 15% (max szansy).
Rodzaje skrzyń:
index.php
index.php
index.php


Zestaw Karnawałowy:

CarnivalSet.png


Zestaw 5 budynków, z jednym budynkiem posiadającym 4 połączenia z innymi (fontanna), dającym ponad 60k many na dobę w Amunach i ponad 80k many na dobę w konstruktach. Poza tym tradycyjne bonusy, złoto, młotki, 2 pw, 1 fragment runy, troszke 3 sortu, mana, ziarna.

Przykładowe grafiki innych budynków:

tab4_background-c4c31d2dcd4d14d0553395e214b709f7.png

7yDx80.png
 

Hassano

Łucznik
Mam pytanko czy ten zestaw musi sie składać ze wszystkich 5 budynków czy mogę np mieć 5 ale po 2 co dają mane i ziarna??
Nigdy sie nie zastanawiałem nad zestawami dlatego nie wiem takich podstaw :D
 

DeletedUser3033

Guest
każdy budyneczek ma bonusy 1,2,3.... i kolejno daje te bonusy ile masz budyneczków z tego zestawu przy tym budyneczku czyli jak ma 4 bonusy to musisz mieć 5 budyneczków
znaczy nie musisz ale jak chcesz mieć dany bonus
 

DeletedUser3033

Guest
a powiem ci że ostatnio nie sprawdzałem czy zestawy mają błędy i jak to teraz działa ale bonus liczy się od danego budyneczku i ile jest przy nim różnych budyneczków z tego zestawu
czyli mając jeden budyneczek i przy nim 2 takie same budyneczki masz pierwszy bonus nie dwa
a najlepiej zebrać cały zestaw albo nie zbierać wcale :)
ja na studnie zerknę a zestawu nie zbieram bo jak na razie udało mi się zebrać tylko jeden zestaw od kiedy gram i to całkiem niedawno aż sobie go postawiłem by uczcić ten cud :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
muszą się stykać różne budynki by zaliczyło bonus, czyli jak chcesz bonus 5 rzędu dla danej budowli to 5 różnych budynków musi się stykać. Co oznacza że nie zawsze da sie uzyskać maksymalne bonusy dla całęgo zestawu jeśli nie zduplikujemy niektórych budynków

@Koval92 ja nie piję do moderacji, bo i tak nic nie mogą ale są "twarzą" IG tutaj i za to biorą bonusy. Czysto piszę o firmie IG i nic nie mam do narodu jako Niemców. Żartobliwie: Żałuję że my jako Polacy jesteśmy tak cieńcy czy naiwni że nie kradniemy jak reszta świata

@visit0r nie rozumiem twojego postu masz jakiś problem z narodowością czy co? . Firma ma swoje prawa ale i obowiązki, model biznesowy związany z mikropłatnościami jest ogólnie pisząc "obiecujemy rozwijać produkt zgodnie z twoją wolą, ale jesteś jego sponsorem". W tym konkretnym przypadku wchodzimy w zakres jasno zdefiniowanych obietnic (sposób działania renowacji), które nie zostały spełnione, a mogą być podstawą do roszczeń. Kwestia dobrego prawnika i interpretacji przepisów zaznaczyłem tylko że są one pro konsumenckie więc sprawa nie jest z góry przesądzona
Zaznaczyłem też że to nei dla mnie bo poza czasem nie wydałem na to grosza :)

ok koniec tego tematu
 

DeletedUser3575

Guest
no dobra ale każdy musi być inny czy moge postawić 5 takich samych i da mi ten 4 bonus??
Bonus zaliczony jest tylko gdy stykają się różne, niepowtarzające się budynki, ale opłaca się mieć niektórych po 2 czy 3, gdy mają korzystny dla Ciebie bonus, tylko trzeba je odpowiednio ustawić żeby połączenia się nie powtarzały. Np ABCA budynek B ma dwa bonusy C też dwa a budynki A po jednym bonusie. Ale już ABA zarówno oba A jak i B maja zaliczone tylko po 1 bonusie.
 

Koval92

Kapłan
no dobra ale każdy musi być inny czy moge postawić 5 takich samych i da mi ten 4 bonus??

Nie możesz postawić takich samych bo nie ma fizycznej możliwości zdobycia dwóch takich samych budynków z tego zestawu. Wszystkie 5 jest w nagrodach głównych które odblokowujesz po kolei. To jest zestaw z nagród głównych, w tym evencie nie ma zestawu z nagród dziennych, takiego jak np na jesień był z tym rogiem obfitości. Tam to można było niektórych budynków mieć nawet 20 takich samych.

W zestawach z nagród głównych wszystko jest ładnie pokazane jak postawić, aby każdy budynek miał maksimum połączeń.
Tutaj najwięcej połączeń ma fontanna, bo aż 4 (łączy się z wszystkimi innymi budynkami bo jest nimi otoczona od 3 stron) . Budynki z których od rozdziału niziołków zamiast many lecą ziarna to tawerna (3 połączenia, z orkiestrą dętą, fontanną i bankietem) oraz orkiestra (2 połączenia, z tawerną i fontanną).
 

Nusion

Kapłan
Nie możesz postawić takich samych bo nie ma fizycznej możliwości zdobycia dwóch takich samych budynków z tego zestawu. Wszystkie 5 jest w nagrodach głównych które odblokowujesz po kolei. To jest zestaw z nagród głównych, w tym evencie nie ma zestawu z nagród dziennych, takiego jak np na jesień był z tym rogiem obfitości.
Skąd możesz wiedzieć, jakie będą nagrody dzienne w evencie karnawałowym, skoro jeszcze NIKT tego nie wie? Event trwa na becie od kilku dni zaledwie i jak najbardziej mogą (choć nie muszą) się tam pojawić elementy zestawu, niezależnie od nagród głównych. A wtedy można ich zebrać ile nam szczęście dopisze i ile mamy cukierków :)
Nagrody dzienne z dużych eventów są znane dopiero po tym, jak ukazują się w danym evencie na becie, a ten trwa dopiero od środy 6 lutego...
 

DeletedUser

Guest
Skąd możesz wiedzieć, jakie będą nagrody dzienne w evencie karnawałowym, skoro jeszcze NIKT tego nie wie? Event trwa na becie od kilku dni zaledwie i jak najbardziej mogą (choć nie muszą) się tam pojawić elementy zestawu, niezależnie od nagród głównych. A wtedy można ich zebrać ile nam szczęście dopisze i ile mamy cukierków :)
Nagrody dzienne z dużych eventów są znane dopiero po tym, jak ukazują się w danym evencie na becie, a ten trwa dopiero od środy 6 lutego...
Tutaj @Koval92 ma rację. Zestaw będzie tylko z głównych nagród, nie będzie też dni z podwójnymi flagami.
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/carnival.12271/
And some good news: You won't depend on chest chances to acquire this set, because all 5 buildings are obtainable as Grand Prizes, amongst many other buildings, by using your Flags. The Daily Rewards to contain some beautiful new buildings which can be combined into a float, but they won't act as Set Buildings so you don't need to do so. With the price in Flags of the Grand Prizes being different than before, there won't be days on which you can get double Flags, as we had with similar events in the past: you will be able to gain more Grand Prizes, even without them, though!


Potwierdzałaby to lista nagród głównych (są tam wszystkie częsci zestawu - 40,80,120,160,200 flag)
https://de.forum.elvenar.com/index....rver-achtung-spoiler.827/page-307#post-184539

Nie chce mi się tłumaczyć , ale w dużym skrócie : będzie bardzo dużo powtarzających się nagród głównych (98 jest na liście , ale chyba bez końca będą - zestaw na początku przeplatany innymi a potem co 20 flag: studnia, monument z PW , placówka handlowa, biblioteka i tak w kółko ), nie będzie podwójnych flag .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry