• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Walentynki

DeletedUser174

Guest
(...)
Walentynki z definicji są kiczowate. W zeszłym roku te maślane oczy wydawały się szczytem kiczu. Taa... jak się okazuje każdy "rekord" można pobić. Wstępne obrazki są kwintesencją kiczu... do tego są obleśne... mnie rzygowiny akurat mało się podobają... cóż gusta sa różne... "rozkoszna" formułka

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2818

Guest
Rozumiem.......rodzice się kłócą... ale dzieci cierpią :(.!!!!!.. jakieś zadanka do walentynek :) błagam... :D
 

Koval92

Kapłan
Ja ze swojej strony chciałem przeprosić wszystkich urażonych moim zachowaniem, wdaniem się w pyskówkę i spamowaniem nieodpowiednich tematów. Niektóre osoby przeprosiłem również wewnątrz gry. Mam nadzieję, że kiedyś chociaż będę mógł napisać coś pożytecznego dla społeczności.

10 dniowy event walentynkowy oraz 21 dniowy event karnawałowy - wszystko w lutym. Wow.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm ten obrazek z logowania myślę że to jakaś aluzja w stronę piłki nożnej :)
ale mogę się mylić nie lubię piłki nożnej :p
może nie tyle nie lubię co ma na mnie takie samo działanie jak odwiedzanie sąsiadów w grze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2863

Guest
Nie czepiajcie się grafiki powitalnej no; zła nie jest, osobiście nie widzę tej 'rzygowiny' o której ktoś tam pisał. Serio, ktoś mi pokaże gdzie coś takiego widać? A nawet jeśli, to chyba zdajecie sobie sprawe, że graficy elvenarowi, to raczej rysują to, co im 'góra' nakarze. Także tego, nie ich wina, za to się im pewnie płaci. Artyści zwykle rysują, co sie im każe, bo pieniądze (choćby nie wiem, jak głubie zlecenie było) - znam z osobistego doświadczenia. ;)
A co do eventu.. event jak event. Jak zwykle. Nic dodać, nic ująć.
 

Koval92

Kapłan
Grafika bardzo fajna, orkowie są rasą przygłupią i ohydną. Pewnie już tak dawno z nich wyszliście, że zapomnieliście, że jednym z ich surowców rasowych była kupa.

Grafika doskonale to odzwierciedla. Poza tym, słynna już "elfia ćpunka" witająca elfickich graczy jak nie ma eventów, też nie jest cudem wizualnym.
 

DeletedUser174

Guest
dostałam ostrzeżenie, zę mój post opisujący moją interpretację ekranu powitalnego jest niestosowny...

hm.. to ja bardzo poważnie może poproszę o odpowiedź skąd się biorą dzieci u tej uroczej parki...? i dlaczego jest ich tak dużo? i jak bardzo jest to wychowawcze? i poprawne politycznie? przecież dopiero "świętują" pierwszą rocznicę ślubu... nie ma co do tego watpliwości, bo nawet z fabuły eventu bohaterowie o tym wspominali, a ta ogra nawet sie chwaliła jaką to miała piekną sukienkę (ach ten jender...).
Będę zobowiązana za odpowiedź :)
bo mi obrazek powitalny podpada jedynie pod skrajną patologię i byłam w stanie go akceptować tylko z uwagi na walory edukacyjne. Ale na pewno jest jakieś inne wyjasnienie...
 

DeletedUser1953

Guest
Obrazek całkiem zabawny. Zalecałbym podejść do niego z przymrużeniem oka. Spojrzeć z pewnym dystansem. Niekoniecznie odbierać upływ czasu w grze z upływem czasu w rzeczywistości w stosunku 1:1 et cetera. W przeciwnym razie grozi nam zachowywanie się porównywalne z zachowaniem zatwardziałych "moherowych beretów" czego nikomu nie życzę
 

DeletedUser174

Guest
@kybebe no najwidoczniej zbliżam sie do poziomu moherowego bereta... i jakoś nie mam zamiaru za to przepraszać

ohydy mamy dość w realnym życiu, które jest brutalne i szorstkie, i generalnie jak papier toaletowy. Mnie nie bawi jakoś ten ekran powitalny. Wcale mnie nie bawi... Może dlatego, że ten ork ma tak idiotyczną minę jakby mówił >no nie wiem skąd to się wzięło... przecież to nie moje...< - autentycznie tylko dymka mi brakuje. W bajkowym świecie może jest to śmieszne, ale w tym realnym już trochę mniej. Że za poważnie do tego podchodzę? Moze...

każdy z nas czegoś tutaj w tej grze szuka. Może to za dużo żeby oczekiwać aby gra tworzyła inny świat niż ten realny. Taki ładny, poukładany, lukrowany i nie koniecznie kiczowaty :D Aczkolwiek odrobina kiczu w dobrym stylu jeszcze nikogo nie zabiła...

Ktoś czytał fabułę zadań? Można dywagować, czy akcja z sukienką i orkiem "używającym" formy żeńskiej jest błędem czy celowym zabiegiem. To może śmieszyć... mnie ubawiło... zwłaszcza w zestawieniu z "nazwiskiem" jegomościa. Może też draznić niekompetencja, że takie coś im wyszło... nie pierwszy raz zresztą. Jestem na ostatnim zadaniu... nie powiem ciekawi mnie ostatni >zwrot akcji< Jeżeli mam rację z przypuszczeniami to obrazek powitalny nie jest przypadkowy... i mnie drażni właśnie że jest za bardzo realny mimo kreskówkowej formy. Moher ze mnie najwidoczniej wyłazi :( i nie umiem na niego spojrzeć z "przymrużeniem oka"... trzeba być całkowicie ślepym by takiego obrazka nie znaleźć wokół siebie. Wołałabym aby gra była mniej realna i bardziej bajkowa... najwidoczniej za dużo oczekuję
 

ArabellaPrim

Zwiadowca
Ekran powitalny ma spełniać takie samo zadanie jak kiedyś wprowadzone na ekran naszych TV teletubisie. Po prostu nie zwracać na niego uwagi. Zapomnieć. Za kilka dni zniknie.
 

DeletedUser3033

Guest
hmm masz racje choć w jednym miocie 11-stka jest już drużyna piłkarska :eek:
nom lekko jakąś patologią zalatuje
ale to nie istotne ;)
niech mi ktoś powie co za z.... ł...... dał te zadanka a zwłaszcza 21 i 24 zadanko jak ja je mam wykonać jak nie mam co przepalić ?
to tworzenie jest mi niepotrzebne i nawet bym tego nie używał do końca gry aż do teraz :mad:
 

DeletedUser1953

Guest
W tym evencie jak i w zasadzie w każdym poprzednim autorzy operują paradoksem i pewnego rodzaju przerysowaniem tu nic nie dzieje się na poważnie. Ponadto interpretować to można w różny sposób np: Paradoksalny związek elfa z orkiem czyli przedstawicieli nienawidzących się, wrogich ras ( do czego przyzwyczaił nas Tolkien i jego naśladowcy) mogące być też odniesieniem do Romea i Julii czyli przedstawicieli dwóch nienawidzących się rodzin. Może też być alegorią na to co się dzieje obecnie w naszym regionie (jeżeli już wziąć pod uwagę real i sytuację polityczną). Czyli sugestia, że zamiast kierować się strachem i nienawiścią wobec Innych ( imigranci) czyż nie lepiej akceptować to co różne? Mnie nie obrzydza widok jedzenia wypluwanego przez niemowlęta - to normalna sytuacja. Ani wianuszek dzieci wokół kochających się ludzi bądź nieludzi) nie jestem rasista . A rzeczywistość? bywa szara i bywa kolorowa. Jednego dnia zwracają Ci zgubiony portfel z kilkoma tysiącami w środku innego łamią Ci żebra :d
 

Hassano

Łucznik
niech mi ktoś powie co za z.... ł...... dał te zadanka a zwłaszcza 21 i 24 zadanko jak ja je mam wykonać jak nie mam co przepalić ?
to tworzenie jest mi niepotrzebne i nawet bym tego nie używał do końca gry aż do teraz :mad:

A po co przepaliłeś wszystko od razu jak tylko dali taką możliwość?? Ja np właśnie do tego eventu nie przepaliłem jeszcze ani jednego budynku.

@kikimora serio czytałaś te zadania? To już podchodzi pod masochizm.. Mnie bardziej irytowały wyskakujące dymki bo musiałem je zamykać bo zasłaniały.. Event machnąłem w 20 min i nawet pół wyrazu nie przeczytałem z fabuł bo mi to po prostu wisi to co tam napisali, jak dla mnie mogło by tam nie być nić poza zadaniem.
 

DeletedUser3033

Guest
a takie wczesne wiosenne porządki robiłem :)
a co do tego tworzenia to cały zamysł jest tylko do kosza jest to beznadziejnie wykonane
aby to miało jakiś sens to całe przepalanie powinno być z jakimś zyskiem te nawet 2% a jest ze stratą
oczywiście jakiś balans do tego by tych fragmentów nie nazbierać dużo i niemieć co z nimi zrobić
nie licząc że niema co tam tworzyć jednorożce ?:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Dokładnie tak jak mówisz tam i tak nie bardzo jest co tworzyć.. Ja jedynie co to robię zysk portalu który trafia sie raz na tydzień a do tej pory to praktycznie to co oni dawali w jakiś bonusach starczało na tworzenie tego badziewia :)
A lista zadań była znana już ze 3 tyg temu więc mogłeś sie jakoś powstrzymać przed przepaleniem :p:p no chyba że zaszalałeś od razu i poszło wszystko pierwszego dnia jak dali tą opcje :p
 

DeletedUser3033

Guest
hmm jak ty to wypatrzył ja kiedy nie zerknę to jednorożce albo TOI TOI 1x1 lub monety:D
a co do tego tworzenia to prosty balans przyszedł mi do głowy
tworzymy TOI TOI czy tym podobne to przepalanie jest zyskowne licząc zysk z fragmentów
jak coś cenniejszego to tracimy więcej fragmentów i to miało by jakikolwiek sens
a co do tych zadanek to musieli by dawać eventy jeden po drugim by mieć co przepalać ja niestety będe miał co przepalić jak zadanka wykonam :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry