• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.74

DeletedUser

Guest
Za bardzo już nie ma o czym dyskutować, w jakiejś tam formie wchodzi w końcu długo oczekiwane podnoszenie budynków. Efektem będzie pewnie multum nowych błędów tam gdzie się tego nie spodziewamy :p (tak ze dwie akualizacje zejdą...)

Mnie osobiście bardzo pozytywnie zaskoczyło wdrożenie "Tworzenia" weszło bez wstępnego rozgłosu, rebalansów czarów i o dziwo nie narobiło błędów. Jak na standardy IG to było coś :D
 

DeletedUser2017

Guest
@jarq pisał coś że możliwe jest wejście nowych fantów dla renowacji już w tym turnieju, mnie ciekawi natomiast czy IG ma w planach w jakiś sposób zrekompensować straty za oczekiwanie i niespełnione obietnice :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Dostaniemy talon na wróżkowy balon.

A tak serio, już w połowie 2018 mówili, że dostaniemy, w formie jakiejś rekompensaty, nie pamiętam za co dokładnie. Gorzej jak to będzie 1 zaklęcie .
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Na prawdę tak uważasz? Dla mnie to oczywiste, że gracz, który gra 2 lata ma WIĘCEJ niż ten, który gra 2 miesiące. Zapracował sobie na to klikając 2 lata. Ja musiałam przeklikać niezliczoną ilość zadań w niezliczonej ilości eventów i poświęcić na to niezliczoną ilość godzin/dni/miesięcy. Chyba byłoby bardziej nie-ok gdyby ktoś po 2 miesiącach grania miał w ekwipunku tyle samo domków do przepalenia, co ja :) Jak zaczęłam grę też nie dostałam nic za darmo, musiałam na to zapracować (naklikać). Młodzi gracze za jakiś czas też sobie naklikają i wtedy będą mieć.
to sie chyba okresla mianem pozycji roszczeniowej mlodego pokolenia ;>
//
Chodziło, że mamy obiecane na czwartkową aktualizację :) W turnieju pewnie wskoczy do skrzynek po aktualizacji, przynajmniej na to liczę, na becie właśnie tak było.
obiecali to w ogloszeniu o aktualizacji, ale ile rzeczyto oni przez ostatni rok nie obiecali :(

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

visit0r

Paladyn
To lepiej niech ci się nie otwiera bo cię zgłoszę za groźby karalne nie tylko na forum. Idź tworzyć kłótnie gdzie indziej.
sugeruje wcześniej się zapoznać z art. 66 k.w.
z innej beczki w pewnym momencie uzyles publicznie na okreslenie innego uzytkownika forum anglojezycznego wulgarnego slowa bedacego jednym z synonimow osoby wykonujacej najstarszy zawod swiata, uwazaj na bumerangi, potrafia wracac, i moze sie okazac ze jestes w zupelnie odwrotnej sytuacji gdy sam zostaniesz zgloszony ;(
https://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/whore
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
sugeruje wcześniej się zapoznać z art. 66 k.w.
z innej beczki w pewnym momencie uzyles publicznie na okreslenie innego uzytkownika forum anglojezycznego wulgarnego slowa bedacego jednym z synonimow osoby wykonujacej najstarszy zawod swiata, uwazaj na bumerangi, potrafia wracac, i moze sie okazac ze jestes w zupelnie odwrotnej sytuacji gdy sam zostaniesz zgloszony ;(
https://pl.bab.la/slownik/angielski-polski/whore

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=attention whore

Nie offtopuj, moderatorzy prosili, aby skupiać się na temacie aktualizacji od tego momentu.
 

DeletedUser

Guest
to dopełniając słowniczek:

https://sjp.pwn.pl/sjp/element;2457073.html vs https://en.wiktionary.org/wiki/attention_whore

:D jak dla mnie ciężar gatunkowy (wulgarne określenie) świadczy o jednym no ale koniec off topu

Jestem ogromie ciekaw co będzie w czwartkowej trąbce :) IG sporo naskrobało więc mają dwa wyjścia albo schowają głowę w piasek i udadzą że nie ma problemu albo będzie ... niespodzianka (żarcik). Serio to powinno to być coś naprawdę konkretnego inaczej będzie kolejna burza, groźniejsza bo jest podparcie w obietnicach
 
Serio to powinno to być coś naprawdę konkretnego inaczej będzie kolejna burza, groźniejsza bo jest podparcie w obietnicach
Ile by tych zaklec nie dali, czy 2 czy 50, zawsze znajda sie glosy (skadinad
sluszne), ze to zbyt niska rekompensata za tak dlugi okres oczekiwania, za
niedotrzymane obietnice i za nieslawny rebalans budynkow eventowych.
Ja sie nie bede na nic wkurzal, bede bral co daja ;) A cala reszta, cala ta
nieszczesna historia wprowadzania zaklecia renowacji - trudno, bylo minelo,
od teraz tylko do przodu :)
Wydaje mi sie, ze z renowacja w obecnie zaimplementowanej formie
(turniej + Akademia) da sie zyc. Nie zamienie wprawdzie wszystkich na raz
schematow na zaklecia, ale mowi sie trudno.. Nie zamierzam konczyc gry za
2 tygodnie, mam na to czas ;) Z mojej strony burzy nie bedzie nawet jesli
nie bedzie zadnego prezentu czy rekompensaty. Obejdzie sie :p
 

DeletedUser

Guest
Zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości i jak długo, jak wiesz IG ma tendecję do grzebania w swoich rozwiązaniach, więc to co teraz jest zaproponowane może zostać przycięte.

Ja tam mam trochę inne podejście, uważam że należy zachować przyzwoitość w biznesie - jakikolwiek by nie był. Oczywiście problemy i nieprzewidziane sytuacje się zdarzają, ale taka jest ocena ryzyka i to powinno być wkalkulowane w cenę (tu czas jest kosztem). I umówmy się IG w produkcie IT ma szerokie pole manewru by udobruchać graczy (aktualnie widzę trzy atrakcyjne możliwości, jestem ciekaw czy wybiorą choć jeden z nich)
 

DeletedUser2017

Guest
Będzie co będzie i tak nie trzymam budynków eventowych przez kilka rozdziałów ponieważ zawsze są jakieś nowe eventy i zawsze są jakieś ciekawsze nagrody dlatego staram się wymieniać je jeśli nadarzy się okazja na lepszy model. Szkoda tylko że wielu graczy znowu dało wiarę w zapewnienia IG i znowu się na tym przejechało. No cóż w zapewnienia tej firmy już dawno przestałem wierzyć to tylko gra i to z ich strony także wobec sobie wobec nas grających.
Ale żeby tutaj znowu nie marudzić jak to jest źle nam graczom i jak bardzo IG leci w kulki to trochę odbiegnę od tematu tej dyskusji. Karnawałowy set i losowanie nagród dla mnie osobiście to jeden z lepszych eventów w tej grze. Oby tylko IG poszło tym tropem i kolejne eventy były równie dobre :)
Piszcie sobie co tam chcecie ale ten event mnie się podobał choć na początku podszedłem do niego bardzo sceptycznie.
 

visit0r

Paladyn
Zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości i jak długo, jak wiesz IG ma tendecję do grzebania w swoich rozwiązaniach, więc to co teraz jest zaproponowane może zostać przycięte.

Ja tam mam trochę inne podejście, uważam że należy zachować przyzwoitość w biznesie - jakikolwiek by nie był. Oczywiście problemy i nieprzewidziane sytuacje się zdarzają, ale taka jest ocena ryzyka i to powinno być wkalkulowane w cenę (tu czas jest kosztem). I umówmy się IG w produkcie IT ma szerokie pole manewru by udobruchać graczy (aktualnie widzę trzy atrakcyjne możliwości, jestem ciekaw czy wybiorą choć jeden z nich)
jest taki slogan:"słowo droższe pieniędzy", skoro coś obiecali graczom powinni stanąć na głowie aby słowa dotrzymać a nie rzucać po roku od rebalansu który był przykrywany obietnicą renowacji jakieś ochłapy
 

DeletedUser

Guest
(...)
Ale żeby tutaj znowu nie marudzić jak to jest źle nam graczom i jak bardzo IG leci w kulki to trochę odbiegnę od tematu tej dyskusji. Karnawałowy set i losowanie nagród dla mnie osobiście to jeden z lepszych eventów w tej grze. Oby tylko IG poszło tym tropem i kolejne eventy były równie dobre :)
Piszcie sobie co tam chcecie ale ten event mnie się podobał choć na początku podszedłem do niego bardzo sceptycznie.

Dla mnie jest słaby, na razie nic nie pokryje straty wycofania studni z nagród dziennych (plus placówek) co do nagrody głównej potężny obszar zajmuje, jak dla mnie zimowy miał lepsze nagrody aczkolwiek była to sztuka wyboru a teraz albo bierzesz albo nie, jak dla mnie spłycili to do mini ewentu

Skrzynki bardzo nierówne, albo się ma szczęście albo nie - nie wiem z czego się cieszyć chyba z tego że IG ma kolejną wymówkę. Najlepszy system był podczas stałych 3 skrzynek to gracz wybierał ryzyko losowania (i jego koszt)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Drodzy Ludzie i Elfy,

Niestety, zmuszeni jesteśmy poinformować Was, że aktywacja nowych receptur do Tworzenia zostanie przełożona na poniedziałek 11 marca. W związku z tym nie zobaczycie ich w grze aż do poniedziałkowego popołudnia czasu polskiego. Powodem tego Jest zgranie w czasie z udostępnieniem nowej wersji aplikacji wszystkim graczom, gdyż nie chcielibyśmy, by wprowadzenie tej funkcji spowodowało jakiekolwiek problemy techniczne graczom korzystającym z aplikacji.

Ponieważ proces akceptacji ze strony sklepów mobilnych zajmuje dłużej, niż oczekiwaliśmy, nowa wersja aplikacji nie będzie jeszcze dostępna w momencie aktualizacji.

Serdecznie dziękujemy za Waszą wyrozumiałość.

Pozdrawiamy,
Wasz Elvenar Team
 
Niestety, zmuszeni jesteśmy poinformować Was, że aktywacja nowych receptur do Tworzenia zostanie przełożona na poniedziałek 11 marca.
Przezyjemy, swiat sie nie zawali ;) Dzieki za dokladne wyjasnienie.
Gdyby znow opoznilo sie wejscie samego zaklecia renowacji, pewnie
posypalyby sie gromy, ale jesli chodzi o kilka receptur w Akademii - pare
dni nie zrobi wielkiej roznicy :)
 
Do góry