• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.74

DeletedUser

Guest
@chris07070707 ty to jednak jesteś bardzo wyrozumiały ;)

Powinni mieć oblatane kontakty ze sklepami mobilnymi, ponieważ już trochę aktualek na apkę było. Dobra już nie będę jechał więcej choć parę złośliwości mi się ciśnie na palce

Jak przedmówca pisał, poczekamy po tylu miesiącach to betka tym niemniej ja to zaliczam do "pakietu" czar renowacja , ponieważ to jest jedyny sposób przerabiania schematów na ten nieszczęsny czar (bo tak sobie IG zmieniło zdanie)
 

DeletedUser

Guest
He, he , zaczyna się - a podobno modyfikacje gry są najpierw wgrywane na produkcję, a tylko aktywowane w odpowiednim momencie.
Nagle wielkie zdziwienie, że Apple potrafi ponad tydzień akceptować nową wersję aplikacji - zabawne.
Pewnie pierwszy raz aktualizowali apkę mobilną - no cóż, każdy początkujący developer się z tym zetknął.
Najwyraźniej zima znowu zaskoczyła drogowców ("śnieg ? w styczniu ? na drogach ? ale jak to ?" )
Nic nowego - po prostu kolejna pusta oficjalna deklaracja.
A to dopiero początek - pozostaje po prostu spokojnie poczekać na kolejne błędy i problemy.

Swoją drogą mam wrażenie, że większość poważnych problemów technicznych i organizacyjnych z tą grą zaczęła się od wydania mobilnego śmiecia (jakoś z wydaniem tego crapu nikt nie czekał na przygotowanie wszystkich funkcjonalności - nadal sporo brakuje, ale za to apka mobilna jest znakomitą wymówką dla wszelkiego rodzaju opóźnień we wdrożeniach na wersji przeglądarkowej)

Niestety, zmuszeni jesteśmy poinformować Was, że aktywacja nowych receptur do Tworzenia zostanie przełożona na poniedziałek 11 marca.
@jarq , bardzo rzadko proszę Team o informacje (z oczywistych względów) - tym razem jednak oczekuję potwierdzenia stanu obecnego:

1) Renowacja zostanie wprowadzona w dniu dzisiejszym - czyli :
- pojawi się opcja/zakladka rozbudowy na budynkach eventowych
- w obecnym turnieju w nagrodach grupowych znajdą się zaklęcia renowacji
2) w poniedziałek 11 marca zostaną dodane do Akademii Magii nowe receptury do tworzenia zaklęć ze schematów + katalizatorów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2017

Guest
O jejku powinniście się już przyzwyczaić do tego że nie wszystko w tej firmie idzie zgodnie z planem. A zresztą to ma być Królewska renowacja a król ma prawo się spóźnić - no wiecie sami jak to jest :)
 

DeletedUser

Guest
O jejku powinniście się już przyzwyczaić do tego że nie wszystko w tej firmie idzie zgodnie z planem.(...)

No właśnie nie mogę się do tego przyzwyczaić, jakoś jestem nauczony że się wyciąga wnioski z błędów i zapobiega w przyszłości. A tu jak było tak jest jakbym oglądał "50 pierwszych randek"
 

DeletedUser2017

Guest
Tyle czekaliśmy to poczekamy jeszcze to tylko gra :) Jak widać nie jest wolna od błędów
 

DeletedUser

Guest
haha nie jest wolna od błędów,

ostatnio zainstalowałem sobie stare gierki z lat 90' i 00' wtedy jak gra była produktem który się kupowało z półki i albo tp był hit albo firma plajtowała
eh jakie to dziwne uczucie gdy wrcasz do gry a ona działa tak samo :)

@jarq a to to jest ta "niespodzianka" :D
 

DeletedUser

Guest
@skuter przecież miała być dzisiaj, a to że nie weszła kompletnie no cóż brak słów jak widać rok z grubym hakiem to dla niektórych za mało
 

Koval92

Kapłan
Aktualizacja jest, renowacja jest, zaklec w prezencie nie ma ;)
Ide po cole i popcorn :D

Jak dawali nam w prezencie inne rzeczy to nie od razu, tylko po chwili od wprowadzenia.

Poza tym, może mailami roześlą do kliknięcia w link.

przepraszam, a gdzie jest renowacja? widocznie jestem malo kumaty

no jest już renowacja, po 5 zaklęć w skrzynkach turniejowych i opcja rozbudowy budynków z eventa już jest.
3d3d04ada07ae.png
 

DeletedUser

Guest
@szerep musisz wybrać budynek ewentowy i masz dodatkowe zakładki :)

czaru jak na razie nie ma... najszybciej to w sobotę jako nagroda z turnieju

@Koval92 łahaha maila z linkiem i co znowu będzie "maila wysyłamy tylko do wybranej grupy użytkowników" łahaha
 

Koval92

Kapłan
@szerep musisz wybrać budynek ewentowy i masz dodatkowe zakładki :)

czaru jak na razie nie ma... najszybciej to w sobotę jako nagroda z turnieju

@Koval92 łahaha maila z linkiem i co znowu będzie "maila wysyłamy tylko do wybranej grupy użytkowników" łahaha

Będzie przypał, może im taki aniołek i demon latają obok głowy i aniołek mówi "daj 100 zaklęć za ten czas co czekali"
a diabełek z drugiej strony "za jedyne 79.99 zł"
 

szerep

Zwiadowca
cos chyba nie umiem liczyc, zaklecia sa w skrzyniach 4,6,8,10 czyli cztery z jednego turnieju
jezeli potrzebuje 24 to musze ukonczyc 6 turniejow , cos nie tak?
 

DeletedUser2262

Guest
cos chyba nie umiem liczyc, zaklecia sa w skrzyniach 4,6,8,10 czyli cztery z jednego turnieju
jezeli potrzebuje 24 to musze ukonczyc 6 turniejow , cos nie tak?
w akademii magii dodatkowo będziesz miał możliwość utworzenia 10 zaklęć renowacji z jednego schematu, który zdobywasz w 10 skrzyni w trakcie turnieju
 
Do góry