• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

DeletedUser3983

Guest
Podpisuję się pod tym wszystkim co tu napisaliście rencami i nogami,to zdecydowanie spisek byśmy za dużo nie ugrali,matematycznie patrząc nie ma szans aby tyle długich produkcji wyskakiwało cały czas, losowość jest tylko dla twórców by ten event utrudnić nam jak najbardziej.Pewnie jakby puścili zadania na chybił trafił to już co bardziej przedsiębiorczy gracze mieliby ze 2 brunatne miśki a to dopiero 1 tydzień eventu,lepiej teraz nas przystopować niż później mieć ból głowy co zrobić z tym pasztetem.
 

DeletedUser1169

Guest
A wystarczyło nie gnać tak z eventem tylko zastanowić się co się chce nim osiągnąć, a czego uniknąć i chwilę popracować umysłowo nad rozwiązaniami. A tak mamy efekt polowania na muchę z siekierą, bo się nie chciało tracić czasu żeby iść po packę na muchy. Cały szałas w drzazgach ;)
 

DeletedUser4395

Guest
No chyba chce sie osiągnać jak najwięcej nagród głównych... Nie to żeby gnać, 2 punkty do rozwoju miśka to nie za wiele po tygodniu eventu i już jakby nie było wyczyszczeniu "zapasów".. na niskich levelach te zapasy są jeszcze naprawdę małe.
 

DeletedUser1169

Guest
Chodziło mi o to że IG pędzi z tymi eventami zamiast się zastanowić nad tym co robi i co tym robieniem chce zdziałać. Bo na razie zdziałali tyle że większość jest sfrustrowana i zniechęcona. Myślę że jak byśmy na nowy event poczekali jeszcze tydzień, dwa nikt by gry nie rzucił.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Chcialbym dostac 4x pod rzad zadanie zdobadz 400 fragemntow, albo iles zasobow czy zlota. Ale cho...(uwaga bo mozna dostac ostrzezenie za to slowo) dostaje tylko 4x11 reliktow albo 3x9 konfliktow lub 15mgiel/zwiad/technologia. To juz nie jest smieszne to jest mega <CIACH>
Tak jak pisal chyba @chris07070707 najlepiej maja gracze rozwinieci na poziomie orkow/elfow. Czas zwiadu jeszcze nie zabija az tak bardzo, produkcja jest w miare wydajna mozna w turnieju powalczyc, porobic prowincje. I tak wlasnie widze mam na 3 swiecie, gdzie idzie mi najlatwiej. Udalo sie dzisiaj zrobic brunatnego na 10, zobaczymy ile uda sie wiecej. Tylko zeby nie bylo za rozowo tez dostaje od 2 dni praktycznie same 11 reliktow.
Wezme z pocalowaniem reki petle na wojsko, na kup/wydaj Pw. nawet na katalizatory. Ale nie w imie rownowagi i balansu dostaje same takie "latwe".
Gdyby ta petla byla jeszcze za 188 to moze jakos bym to przelknal, ale te 80 dobija i frustruje. Bo masz swiadomosc jak mocno ktos cie roluje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
dzisiaj, na dzień dobry, 3 razy zwiad/tech/mgły, noszz..
i czwarty raz, chyba kogoś pogięło z taką losowością!
i piąty raz
edit
szósty
edit
siódmy
edit
Ósmy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Losowania wylacznie w dni z przyspieszaczami. Najpierw w dzien 4x14h za calosc waluty, a w dzien z 30x1h znow za calosc waluty, ktora w miedzyczasie zdazy sie dorobic. Podam moja kolejnosc wyboru skrzynek, ale zaznaczam, ze tym razem nie kieruje sie tu zadnymi precyzyjnymi wyliczeniami, to tak troche bardziej "na czuja" ;) Byc moze jakis inny sposob losowan okaze sie u kogos lepszy. Jedna uwaga na poczatek: jak ognia unikalbym skrzynek za 142, bo zbytnio uszczuplaja ilosc waluty na losowania ze skrzynek z przyspieszaczami, kiedy te skrzynki juz sie pojawia. A przyspieszacze sa paliwem tego eventu i to one powinny byc celem.
18>85>26>41>29>57
W Syrenkach kolejnosc skrzynek byla u mnie troche inna, najwyzszy priorytet miala skrzynka za 85. Tym razem odwrocilem kolejnosc, bo w tym evencie najbardziej przydatne sa te krotkie przyspieszacze, np. wlasnie 2h ze skrzynki za 18. Problem w tym, ze na przyspieszacze 1h przyjdzie nam poczekac nastepny tydzien, a baaardzo szybko ubywa tych krotkich. Dlatego warto zdobyc jak najwiecej przyspieszaczy 2h ze skrzynek za 18. Jesli ktos ma mnostwo (tak przynajmniej 1000h) tych krotkich przyspieszaczy, moze te kolejnosc odwrocic i preferowac skrzynki za 85. Nastepne w kolejnosci wstawilem skrzynki za 26 i 41, bo maja wysoka szanse na nagrode dzienna. Skrzynka za 29 ma z kolei szanse na 100 dodatkowych kluczy. Tak samo, jak skrzynka za 57 na samym koncu.

Ponieważ dziś jest Wielki Dzień Losowania, podzielę się moimi przemyśleniami co do skrzynek, które losować.
Ja preferuję trochę inną kolejność niż @chris07070707. Początek oczywiście dokładnie ten sam, z tych samym powodów :) Potem już trochę inaczej:
18>85>57>142>29>26>41
Skrzynka za 57 ma razem 25% szans na dzienną i klucze, a ponadto w razie czego 40% na 15 PW jako "nagrodę pocieszenia".
To prawda, że skrzynka za 142 to jedno losowanie, a można za to losować 5 skrzynek po 26 lub 29. Ale za to dwie nagrody, na których nam zależy najbardziej, czyli przyspieszacze (jako dzienna) oraz 500 kluczy, razem mają 35% szans na wylosowanie, a żadna z pozostałych nagród też nie jest do pogardzenia. Skrzynka za 26 właściwie jest nawet gorsza od tej za 41, ale dałem ją ostatecznie przed, ze względu na to, że w przeliczeniu jedna gwiazda kosztuje dużo mniej, a w tym evencie to dość ważne.
Oczywiście każdy musi sam zdecydować, czy woli próbować np. 5 razy z 10% lub 15% szansą i resztą nagród średnich (delikatnie mówiąc), czy raz z 30% i dobrymi "nagrodami pocieszenia", jak nie wypadnie dzienna.
 

DeletedUser4247

Guest
<CIACH>, to już jest przegięcie pały.
Dzisiaj miałem 2 zadania 7 konfliktów na mapie lub 35 w turnieju a teraz 3 raz zdobądź 9 reliktów.
A w zasadzie to tak mam od 3 dni.
Gdzie tu jest losowość? Ciągle tylko długie i bardzo kosztowne zadania.
Osoba, która to wymyśliła to musi być kompletnym idiotą.
Gdzie tu jest zabawa, relaks.
IG zafundowało nam frustracje i odnoszę wrażenie, że na tym im zależało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Z tego co widzę nie powinienem narzekać na losowanie zadań (raz miałem nawet trunki i chyba 2x narzędzia za 15min)
Co do losowań nagród, wybrałem inną kolejność niż @chris07070707 (nic nowego :p) bo choć nagrody dzienne są cenne nie są dla mnie najważniejsze (mam spore zapasy przyspieszaczy od początku gry) i pojechałem na bogato

u mnie było tak 142>85>29>18 próbka to 10 000 kluczy i mniej wiecej to z obserwacji:
- ok 15% to nagrody dzienne (wedle statystyk powinno być jakieś 25%)
- za to dodatkowe klucze to ok 7% (fart? wedle statystyk jakieś 5% wylosowanych a ponieważ to głównie skrzynki 142/85 to dało dodatkowe 3000 kluczy do wylosowania)

reszty nie notowałem ale też statystyki rozjechane. Ogólnie jakby to były studnie to byłbym niepocieszony ale ponieważ moim głównym celem były artefakty i przy okazji przyspieszacze to jest super bo 30% dodatkowych kluczy dało mi jakieś 3 dodatkowe artefakty ponad plan :) czyli jestem dużo bliżej drugiego brunatnego
 

DeletedUser3975

Guest
Hm... jak wszystko zsumujesz, to jednej mgły Ci zabraknie :rolleyes:

Wiem, to nie jest śmieszne. Ja dygam jak klikam kolejne zadanie, że znów wyleci mi zwiad, a nie mam już przyspieszaczy :confused:
 

Vito Andolini

Zwiadowca
Na 10 ostatnich zadan 8 mam takze z mgla,zwiadem lub technologia.Poprostu to staje sie naprawde nudne zabija chec gry.Chyba zaczne poprostu odpuszczac kolejne eventy z taka niespotykanie dziwna losowoscia.Nie wiem jakie bylo zamierzenie tworcow gry ale tym razem zupelnie sie pogubili
 

Hassano

Łucznik
Ale wy ludzie zakłamujecie rzeczywistość.. nie tworzycie teorii spiskowych,, losowość,, brak szczęścia itp.. PITOLENIE

Niema żadnej losowości i wam to już wytłumaczę, rozumiałbym gdyby taka rzecz działa sie jednej max dwóm osobą a dzieje sie tu wszystkim którzy są na forum i pewnie każdemu innemu graczowi.. Ich losowość polega na mniej więcej czymś takim:
mamy 20 zadań w pętli, każde zadanie ma ustalony od góry % wypadnięcia jak nagrody ze skrzyń w iglicy czy losowość w nagrodach z eventu,
i teraz zadanie na zwiad, badanie czy mgły ma np ustawione 60% szans na wypadnięcie, kolejne np na 24h ma ma 10% kolejne na mgły 7% a zadania typu chleb, fragmenty czy pw mają 1 % i siłą rzeczy niema szans żeby je trafić i tak wygląda ta losowość..
TAK WYGLĄDA LOSOWOŚĆ WEDŁUG ig...
 

DeletedUser3975

Guest
Niema żadnej losowości i wam to już wytłumaczę, rozumiałbym gdyby taka rzecz działa sie jednej max dwóm osobą a dzieje sie tu wszystkim którzy są na forum i pewnie każdemu innemu graczowi.. Ich losowość polega na mniej więcej czymś takim:
mamy 20 zadań w pętli, każde zadanie ma ustalony od góry % wypadnięcia jak nagrody ze skrzyń w iglicy czy losowość w nagrodach z eventu,
i teraz zadanie na zwiad, badanie czy mgły ma np ustawione 60% szans na wypadnięcie, kolejne np na 24h ma ma 10% kolejne na mgły 7% a zadania typu chleb, fragmenty czy pw mają 1 % i siłą rzeczy niema szans żeby je trafić i tak wygląda ta losowość..
TAK WYGLĄDA LOSOWOŚĆ WEDŁUG ig...

Polać Ci ;)

IG... Nie można było tak od razu? :rolleyes:
Po co ta ściema?
 
Do góry