• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Statystyki graczy po zakończonej iglicy

Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany?

  • Tak

    Głosy: 66 93,0%
  • Nie

    Głosy: 4 5,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 1,4%

  • W sumie głosujących
    71

Zarie

Zwiadowca
Widze, ze w innych bractwach jest gorzej z uczciwoscia niz myslalam. U nas to nic nie pisza ale zeby kłamać to juz bezczelnosc. Takich ludzi trzeba usuwać z bractw najszybciej jak to mozliwe :) I ten pomysł ma temu służyć i pomóc w podnoszeniu jakości bractw. Unicestwiać oszustów w każdym aspekcie życia..nawet w grach :D
 

Lanariko

Szef kuchni
Widze, ze w innych bractwach jest gorzej z uczciwoscia niz myslalam. U nas to nic nie pisza ale zeby kłamać to juz bezczelnosc. Takich ludzi trzeba usuwać z bractw najszybciej jak to mozliwe :) I ten pomysł ma temu służyć i pomóc w podnoszeniu jakości bractw. Udaremniać oszustów w każdym aspekcie życia..nawet w grach :D
Zle mnie zrozumiałaś (a może ja nieprecyzyjnie się wyraziłam) nikt mi nie kłamie.
w pierwszym przykładzie - ludzie bardzo często mylą pojęcia - to co dla nas jest bramką dla niego było bosem...
w drugim nie zawsze mam możliwość sprawdzenia w "ostatniej chwili" a przez godzinę w iglicy może zdarzyć sie wszystko...
 

Charlene

Szef kuchni
Jestem jak najbardziej na TAK. Powinna być dodatkowa zakładka w karcie bractwa, taka jak jest w turniejach i wtedy byłoby widać, kto i ile zrobił punktów. Na apce nawet nie widać kogo brakuje, więc trzeba być na komputerze, żeby to sprawdzić i patrzeć czy ktoś w tym ostatnich minutach czy nawet sekundach nie zrobił dodatkowych punktów. Potem Iglica znika i nie można niczego zweryfikować. Poza tym tak jak napisała @Lanariko gracze czasem nie rozróżniają bossa od mini bossa itp itd. Dzięki takim statystykom można ustalić konkretny limit punktowy, tak jak w turniejach i nie ma wtedy niedopowiedzeń.
EDIT: jeśli to takie trudne do zrobienia, to niech chociaż zostanie widok skończonej Iglicy do momentu otwarcia kolejnej, żeby sprawdzić kto był i ile zrobił.
 

Tajniakos

Paladyn
jak w bractwie jest regulamin, że niewyrobienie iglicy grozi wykluczeniem z bractwa to niech magowie tego pilnują
@ryjuwka zgadzam się z Tobą :) Nie mniej jednak aby tak było, magowie muszą mieć odpowiednie narzędzia, których nie mają. Ja chcę grać a nie robić statystyki iglicowe skoro może być lepsze rozwiązanie.
to jest juz szukanie dziury w calym i wymowek. :|)
Patrząc na wyniki głosowania i Twoje wypowiedzi wygląda na to, że ktoś inny szuka dziury w całym ;)
Po 1. Moglem wogole nie uzasadniac dlaczego zaglosowalem na Nie, i cala ta dyskusja bylaby zbedna, dlatego odtajnieniu glosowania mowie NIE, aby taki ktos jak ty nie wyjezdzal mi pozniej ze swoimi zlotymi przemysleniami, (Tajniakos)
Uwierz, że nie jestem w tej kwestii odosobnionym przypadkiem... nie widzisz tego?
Jak musisz sie ostro napocic aby sprawdzic lacznie 25 osob w bractwie - to polecam pic szałwie, ona powstrzymuje potliwosc, a tak powaznie to chyba zartujesz, gdyby bractwa mialy 50 osob i iglica bylaby co 2-3 dni to moze i tak. To jest wydarzenie raz w tygodniu, - Kolejny przyklad ze szukasz jakiegokolwiek powodu aby sie doczepic.
Nie muszę szukać ,żadnych powodów bo Twoje wypowiedzi ewidentnie wskazują niewiedzę o grze i jej mechanice i niestety te fakty przekładają się na Twój sposób patrzenia na zgłaszane pomysły a w finale na rezultat Twojego głosowania. Defakto to rozumiem bo grając kilka miesięcy? co możesz o tej grze wiedzieć? Ja gram ponad 4 lata a i mnie czasem gra w pewnych momentach zaskakuje dlatego dziwię się, że się puszysz gdy ktoś Ci pisze, że masz jeszcze prawo za wiele nie wiedzieć bo takie są fakty. Jednym z tych faktów jest to, że nie rozumiesz podstawowej rzeczy...

>>>>>>>>W APLIKACJI NIE WIDZISZ KTO JEST W IGLICY <<<<<<<<
Jeżeli taki argument do Ciebie nie przemawia to albo jest to czysta złośliwość z Twojej strony albo niewiedza.
 
Ostatnia edycja:

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Jedna jaskółka wiosny nie czyni, tak samo jeden negatywny głos nie przekreśla szans na zgłoszenie pomysłu jeśli zdecydowana większość jest na tak, dlatego dajcie już spokój z przekonywaniem negatywnie nastawionych osób do swoich racji. Obsługa umie czytać ze zrozumieniem i analizować argumenty.
 

Zarie

Zwiadowca
Tak już to wiem jarq ze na 13 października 2020 pomysł nie dostał akceptacji ale minęło pół roku a w archiwach też widziałam inne pomysły "odrzucone" a jednak się w grze pojawiły :) Dużo osób tego potrzebuje i to nie jest raczej jakieś wielkie żądanie jak np "dostawanie diamentów i nagród za nic" jak w niektórych pomysłach. To po prostu usprawnia grę i może ci, którzy tą grę robią w końcu się przekonają
//
Pomysł podobny do tego co tu zgłaszacie, czyli wyświetlania wyników po skończonej Iglicy tak jak to jest w przypadku turniejów został także zgłoszony. Ogólnie dostał zielone światło, ale niski priorytet więc nie widomo kiedy zostanie zrealizowany.

No właśnie czyli wystarczy trochę czasu i z pomysłu odrzuconego robi się zielone światło. Dzięki za info :)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nie całkiem bo ten odrzucony pomysł dotyczył trwającej Iglicy i postępu w niej a ten co dostał zielone światło mówi o zakończonej iglicy.
 
Do góry