• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.20-opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zapraszam do wyrażania swojej opinii o ostatniej aktualizacji gry.
 

DeletedUser79

Guest
Wersja 0.20 eliminuje większość zgłaszanych przez graczy błędów - dobra wiadomość.
Osobiście mam nadzieję, że wprowadzenie nowości jakimi są bractwa, nie rozczarują nas i będą działać tak jak należy.
 

DeletedUser14

Guest
Wprowadzą wprowadzą, nie martw się ^^

Fajnie, dość dużo błędów naprawionych.
Szkoda, że do tych skrótów nie dodano jeszcze możliwości poruszania się strzałkami po mapie, ale cóż... Trzeba mieć nadzieję :p
 

DeletedUser37

Guest
Witam :)

Już mogę powiedzieć że błąd z niewidzialnymi/znikającymi jednostkami nie został naprawiony, nadal występuje na becie.
5u4qog.jpg
Screen z wczoraj.
 

DeletedUser14

Guest
Ale wiesz, przynajmniej ich cienie widać, nie są całkowicie niewidzialne :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser79

Guest
@Nomak, poczekajmy z tym do wprowadzenia u nas aktualizacji :)
U nas wszystko jest możliwe, może będą występować nowe jednostki - duchy :D
 

DeletedUser174

Guest
Martwi mnie opcja skrótów klawiszowych i obym się myliła, ale widzę z tego więcej problemów niż korzyści. Czy jakaś pomocna dłoń mogłaby mi podesłać link do prośby gracza/y o te skróty klawiszowe? Bo nie mogę tego znaleźć, a chciałabym skonfrontować pomysł z wprowadzonym rozwiązaniem. Będę zobowiązana

Miałam większe oczekiwania co do tej aktualizacji. zmiany są kosmetyczne i nie rozwiązują naszych problemów związanych z handlem i nieaktywnymi graczami chociazby. Naprawa błędów cieszy oczywiście i trzymam kciuki, żeby to były udane naprawy

edit: opcja z naprawą zwiadu to akurat krok w dobrą stronę. Oby już poprawnie działało
 

DeletedUser

Guest
Zmiany dotyczą wszystkich wersji językowych i bety, o skróty mogli prosić w innych wersjach- bo u nas się z tym nie spotkałam.
 

DeletedUser

Guest
Mi się bardzo podoba ta opcja z mapą świata centrowaną na mieście z którego się przechodzi do mapy świata - zdecydowanie ułatwi to odszukiwanie graczy (np. tych aktywnych na handlu)
 

DeletedUser174

Guest
Avi a możesz się dowiedzieć, gdzie o to prosili? Albo odesłać mnie do kogoś, kto wie? Bo mam takie dziwne przypuszczenie, ze z tym prezentem to tak jak z historią powstania Pałacu Kultury w Wawie. Bardzo chętnie przekonam się, ze nie mam racji :))) dasz radę to zrobić?
 

DeletedUser79

Guest
@kikimora Każdy ma dostęp do innych wersji językowych for, tak więc każdy sobie może poszukać. Tylko naturalnie trzeba znać dany język :)
 

DeletedUser

Guest
Przejrzałam wstępnie wersję brytyjską, amerykańską i niemiecką. Nie za bardzo mam czas i możliwości w tym momencie poszperać na innych językach. Może Rey później spyta CMów z innych wersji. Jeśli się dowiem to dam znać.
Znalazłam tylko małą wzmiankę o skrótach ale tam chodziło o inne skróty. Nie o te, które zostaną wprowadzone.
 

DeletedUser79

Guest
U nas wszystko jest możliwe, tak jak pisałem - zapomnieli chyba o najważniejszej części aktualizacji :D
 

DeletedUser9

Guest
Aktualizacja się zakończyła!
No chyba u ciebie... Bo u mnie bractw dalej nie ma - mialy byc prace nad serwerem KIEDY TO nie mialo byc dostepu do gry, od 10 az do teraz nie zostalem ani razu wylogowany itd
Wiec nie sadze ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry