• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.20-opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9

Guest
+ ciekawe kiedy byla skoro ani razu mnie nie wyrzucilo trololo :confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser14

Guest
Ja tam widzę info, że w czasie aktualizacji nie będzie można się zalogować, więc chyba ci zalogowani wcześniej mają się lepiej :p
 

DeletedUser9

Guest
nie sadze bo skoro przerwa techniczna to zalogowanych powinno wyrzucic tak jak to mialo np miejsce w becie....a po zalogowaniu byly juz bractwa - tu ich nie ma trololo
 

DeletedUser

Guest
W logu aktualizacji nie było nic o tym, że bractwa wejdą z 0.20- było mówione, że weszły na becie. Mały ptaszek ćwierkał mi, że niedługo będą więc cierpliwości.
 

DeletedUser9

Guest
Jutro 14 Lipca w godzinach od 10:00 do 12:00, będą przeprowadzane prace techniczne na serwerze.
- Z wersją 0.20, na Becie aktywowano Bractwa.
A dlaczego u nas nie wprowadzono dlaczego nie zostala podana zadna informacja ze U NAS bractwa sa pominiete w 0.20? Znowu nie precyzyjne okreslenie i tylko wprowadzanie graczy w blad.
 

DeletedUser14

Guest
Nowe opcje

- Z wersją 0.20, na Becie aktywowano Bractwa. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj

No to po co informować, że w 0.2 na Becie są Bractwa, skoro w 0.2 u nas nie będzie? :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser9

Guest
Zamiast pisac o tym co jest/bedzie/nie bedzie u nas, pisze sie co jest na becie - fajnie.
 

DeletedUser123

Guest
To wygląda jakby ktoś tu się wykręcał...
Po co nam informacja, że na becie się pojawiły skoro były o tym wcześniej informacje a kto był ciekaw to sam się przekonał na becie przecież, to raczej logiczne -,-
 

DeletedUser

Guest
Prawdopodobnie- po testowaniu na becie stwierdzili, że trzeba zrobić parę poprawek, dlatego wejdą z małym opóźnieniem.
 

DeletedUser123

Guest
Tak więc taka informacja powinna się pojawić w temacie z aktualizacją, a nie wprowadzacie/wprowadzają graczy w błąd !!
 

DeletedUser36

Guest
przeniosłem się na czeski serwer jakiś czas temu. Informacje o aktualizacji przeczytałem sobie na polskim ale dziwiło mnie czemu na czeskim nikt o tym nie dyskutuje specjalnie. Teraz już wiem. Na czeskiej wersji (i międzynarodowej com) bardziej jednoznacznie napisano że bractwa bedą przy następnej aktualizacji a nie teraz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14

Guest
No super super, na PL dowiadywać się takich rzeczy z innej wersji językowej :confused::confused::confused::confused:

Czyli kolejny miesiąc czekania :confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser9

Guest
Bo tylko tutaj nie napisali jednoznacznej informacji - polska :confused::confused::confused:
 

DeletedUser79

Guest
Nie drążcie tematu, bo sensu nie ma - skoro teraz nie wprowadzili bractw, to być może w następnej aktualizacji się pojawią (miejmy nadzieję).
 

DeletedUser36

Guest
tłumaczenie z czeskiego moje + pomoc google niedokładne ale oddające przypuszczalnie sens

bractwa zostały aktywowane w wersji beta, w naszej wersji ta pojawi się w następnej aktualizacji. Ale nie martw się, to nie wszystko - wprowadziliśmy skróty i kilka innych rzeczy, które sprawiają, że gra jest bardzie komfortowa
poza tym , mamy poprawione wiele błędów gry. Wszystkie zmiany można znaleźć poniżej
 
Status
Zamknięty.
Do góry