• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Aktualizacja 0.20-opinie

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser79

Guest
I koniec tematu :) Co sądzicie o poprawkach? Zgłaszane błędy już raczej nie występują?
 

DeletedUser9

Guest
Nie drążcie tematu, bo sensu nie ma - skoro teraz nie wprowadzili bractw, to być może w następnej aktualizacji się pojawią (miejmy nadzieję).
Nie drązylibysmy gdyby bylo jasno napisane a nie...wprowadzac w blad kazdy potrafi ;)
 

DeletedUser79

Guest
I co? Nikt tego już nie cofnie, więc dalsze komentarze są nie na miejscu, bo piszecie w kółko to samo.
Ja również się zawiodłem, lecz nic nie poradzimy :)
 

DeletedUser9

Guest
Ja sie zawiodlem na braku informacji w releasie a nie na braku bractw ;)
 

DeletedUser68

Guest
Za to ja mam błąd :(
Nad moimi rezydencjami monety maja kolor brudnego żelaza i nie dają się zebrać. :mad::mad:
I to by było na tyle w sprawie nowej aktualizacji :mad:
 

DeletedUser201

Guest
Noremi - to o czym piszesz to raczej nie jest błąd. Moim zdaniem masz w skarbcu max kasy i więcej ci się nie mieści. Wydaj trochę u kupca i będziesz mogła dalej zbierać swoje złoto z domków. :)
 

DeletedUser37

Guest
Czyli ktoś dał ciała z tłumaczeniem. Tak jak karyma pisał że na czeskiej stronie forum Bractw nie będzie w 0.20, przez chwilą zajrzałem na francuskie forum i tam jest jasno napisane że Bractwa będą później (tylko nie podali kiedy).

Da się tu "nie lubić" postów?
 

Deleted User - 34008

Guest
Hmm skoro bractwa weszły na betę, a wiemy że przynajmniej kilku graczy ma tam aktywne konta, to prosiłbym tych graczy o obadanie sprawy i relację tutaj. Można w ten sposób się trochę przygotować.
Ponadto jest możliwość, ze można jeszcze nad nimi trochę popracować więc uwagi na pewno będą na miejscu.
 

DeletedUser9

Guest
Nomak niestety sie nie da a chetnie dalbym HATE ..... :p

Krusziel ale jakie konkretnie informacje chcialbys wiedziec? Rzuc haslo to ci powiem :)
 

DeletedUser36

Guest
ja wszedłem na swoje konto na becie tylko po to żeby sprawdzić bractwa . najwazniejsze info
- da się założyć bez problemu paroma kliknięciami. efekt taki że jest bardzo dużo nieraz z jednym członkiem. sam takowe założyłem na próbę i porzuciłem.
- współpraca ogranicza się do motywacji i handlu
spraw rang w bractwie nie badalem.
- można regulalować czy każdy członek może przyjmować i zapraszać czy nie
wiadomości klanowe
 

Deleted User - 34008

Guest
Mniej więcej to co napisał/a karyma, jak jest coś więcej to dawaj :)
Ale na razie widzę że niewiele w rejonie współpracy.
 

DeletedUser9

Guest
- Wiadomosci sa tak jak w foe, taki sam system
- Motywacja/handel
- Rangi sa podstawowe juz zaimplementowane, nie mozna ustalac wlasnych
- O regulacji zapraszania przed czlonkow to jak wyzej, o ile da sie komus bazowa range
- Na mapie obok nicku jest widoczne logo gildii
- Po opuszczeniu bractwa jest 1 dzien blokady na dolaczenie do nastepnego

I nic wiecej w bractwach nie ma :)
 

DeletedUser

Guest
Została przetłumaczona oryginalna treść aktualizacji- tak jak było to zalecone. Bractwa prawdopodobnie wejdą jako 0.20 tylko z lekkim poślizgiem. Po prostu nie wszystkie elementy aktualizacji zostały wprowadzone. Myślę, że na dniach będziemy mogli zakładać Bractwa.

Bardzo proszę o założenie osobnego tematu do komentowania bractw. Tutaj proszę pisać tylko opinie na temat zmian wprowadzonych.
 

DeletedUser

Guest
Nie działają skróty klawiszowe "Ctrl+W" i "Ctrl+T"
Ctrl+W - zamyka kartę przeglądarki
Ctrl+T - tworzy nową kartę w przeglądarce
 

Lamiiaa

Zwiadowca
Według mnie jeżeli "poprawiono" kupca, tak że:
1zgxbip.jpg

to powinien być limit na ilość wystawianych ofert. W tej chwili robi się u mnie tak, że mam ofki od 2-3 osób typu 20 zwojów za 30 kryształów a co z resztą, może bardziej korzystniejszymi?
Może i strzelam sobie w kolano, ale zapchali mi rynek takimi śmieciowymi ofkami

hm... chociaż na tą chwilę mam dostępnych 15 stron x 8 ofek = 120 + 3ofki na 16 stronie , co daje razem 123 ofki... niestety jeżeli obcięta zostanie połowa z tego ... i jakim kluczem będzie weryfikacja co pokazać a co nie?
 

DeletedUser

Guest
Nie działają skróty klawiszowe "Ctrl+W" i "Ctrl+T"
Ctrl+W - zamyka kartę przeglądarki
Ctrl+T - tworzy nową kartę w przeglądarce
Wydaje mi się, że "CTRL+W" i "CTRL+T" nie działają, gdyż są przypisane do czegoś innego w przeglądarce.
Ja używam Chrome'a, a Ty?
 

DeletedUser

Guest
Też działam na chrome :) Nie było doprecyzowanej informacji jaki Ctrl :) Ale to i tak nic nie dało :) Powinna być możliwość opcji w grze, zmiany hotkeyów gry na swoje, wątpię by ktoś konfigurował przeglądarkę inaczej z powodu gry :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry