• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Najnowsze treści autorstwa cwirek666

  1. Akademia Magii

    Każdy ma z czymś problem , jednemu brakuje fragmentów drugiemu ziarna itp .
  2. Akademia Magii

    W iglicy mogą dodawać do nagród części biblioteki .
  3. Iglica

    Mi w iglicy na 3 siada przeważnie zbrojmistrz albo diamenty miałem też artefakty , a AM wykorzystuje fragmenty na dobre nagrody a nie klepie jak leci :)
  4. Akademia Magii

    Dla nowych graczy to jest problem bo nie mają biblioteki , przy kolejnych eventach może zrobią zestawy na fragmenty .
  5. Iglica

    Na każde piętro w iglicy mamy 4 walki , można zrobić po 5 już trochę więcej wpadnie po zrobieniu całości ?
  6. Akademia Magii

    Nie
  7. Akademia Magii

    Wydajesz po 1 mln dziennie ?
  8. Akademia Magii

    Najlepiej byłoby na budynki typu : wzrost zdrowia , obrażeń jednostek . Podczas turnieju i iglicy jest dużo czasówek i zaklęć więc lepiej budynki , mogą też być brakujące artefakty . // w iglicy siada mnóstwo fragmentów przynajmniej u mnie . połączono//Urdur
  9. Akademia Magii

    Przerabianie lub wykorzystywanie fragmentów zaklęć . W iglicy wpada ich mnóstwo a pewnie większość graczy ma ich nadmiar można by je było przerabiać na coś innego , co wy na to ?
  10. Iglica

    Zmienić bractwo , robić iglicę na max , turniej na 15 skrzyń i co jakiś czas wydarzenia . Takie klepanie w kółko tego samego , a jak idzie wam w wydarzeniu ? Odbierzesz nagrodę i potem są dostępne nowe i tak dalej to jest ok ?
  11. Iglica

    Proszę głosować :)
  12. Iglica

    Oczywiście można zmienić bractwo .
  13. Iglica

    Trzeba pomyśleć o czymś nowym , moim zdaniem robi się już trochę nudno .Skończysz iglice w 1 h i czekasz , aż reszta bractwa skończy najgorzej jak 1 osoba robi max , a reszta 1 poziom zamknie .
  14. Iglica

    Zrobisz 3 poziom u zostaję 2 dni iglice skończona. // W turnieju po 10 skrzynce masz kolejne, w iglicy mogło by być tak samo . połączono//Urdur
  15. Iglica

    Dlaczego nie może być więcej poziomów w iglicy ? Można byłoby zrobić tak , że gdy gracz przejdzie 3 poziom otwiera się następny i tak dalej , możliwość dodatkowych nagród.
Do góry