• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Powracająca ikonka wojska

    Wersja gry : v1.128.2-(2c10e36) - html5 (2021-04-29 14:06) Świat gry: Wszystkie Przeglądarka + wersja: Chrome 90 Wersja Flash Playera: System operacyjny: Windows 7 Rozdzielczość ekranu: Nazwa konta: Elelkal Elfy czy Ludzie: Elfy Powtarzalność: 5/5 Opis sytuacji: Otóż, od kilku miesięcy...
  2. Błąd przy wrzucaniu PW

    Nazwa konta : Elelkal Przeglądarka oraz jej wersja: Chrome 80, System operacyjny: Windows 7 64bit Miejsce wystąpienia: Dowolny świat Powtarzalność : 5/5 Opis błędu: Błąd występujący od dawna, polegający na tym, że czasami przy próbie wrzucenia wszystkich PW do cudu innego gracza dostajemy...
  3. Podpowiedzi na ekranie powitalnym

    Nazwa konta : Elelkal Przeglądarka oraz jej wersja: Chrome 80, także IE 11 System operacyjny: Windows 7 64bit Miejsce wystąpienia: Dowolny świat Opis błędu: Podczas logowania się na dowolny świat na ekranie powitalnym w podpowiedziach na dole "Czy wiesz, że..." w niektórych zdaniach litery ze...
  4. Sferyczny pieniek

    Mam pytanie odnośnie "Sferycznego pieńka". Ostatnio były jakieś zmiany statystyk u niego bo mam wrażenie, że teraz daje prawie 2x mniej kultury niż wcześniej ? Mam rozpiskę, w której zapisuje sobie "wydajność" budynków, które posiadam dla łatwiejszego porównania i w Elvenarach miał dawać 46k...
  5. Królewska Renowacja - nieprzetłumaczony wyraz

    Nick: Elelkal Elfy, Felyndral Powtarzalność 5/5 Chrome 72, HTML5, Windows 7 W opisie(po najechaniu kursorem) zaklęcia Królewskiej Renowacji nie został przetłumaczony wyraz "Chapter". Dotyczy to zarówno Inwentarza jak i receptur w Akademii Magii.
  6. Konstrukty - nieprzetłumaczony opis w wyspach

    Nick: Elelkal Elfy, Felyndral Powtarzalność 5/5 Chrome 72, HTML5, Windows 7 W budynkach rasowych w Konstruktach po zaznaczeniu produkcji i wyświetleniu opisu produkowanego towaru pojawia się okienko, w którym nie został przetłumaczony opis o bonusie. Na screenie widać, na czym polega błąd...
  7. To nie błąd Drzewko technologii

    Nick: Elelkal Elfy, Arendyll, Winyandor Powtarzalność 5/5 Chrome 71, HTML5, Windows 7 Pomimo że wszedłem do wróżek na świecie A i W(prawie ukończyłem badanie z portalem) za każdym razem przy otwieraniu drzewka badań pojawia się widok z początku Krasnoludów a nie "aktualnie" badanych technologii...
  8. Naprawione Nagrody za turniej - nieprzetłumaczony opis

    W Bractwie w zakładce "Turniej" pod skrzynią z nagrodami nie przetłumaczono opisu, co pokazuje screen. Nick: Elelkal Elfy, wszystkie światy Powtarzalność 5/5 ? (po poprzednim turnieju było to samo) Chrome 71, HTML5, Windows 7
  9. Naprawione Koszary - nieprzetłumaczony opis

    W koszarach po najechaniu kursorem na jednostkę, którą chcemy wyszkolić pojawia się okienko, w którym nie przetłumaczono tekstu o koszcie szkolenia oddziału. Na screenie widać na czym polega błąd. Dotyczy to każdej jednostki w koszarach. Nick: Elelkal Elfy, wszystkie światy Powtarzalność 5/5...
  10. Amunowie - zapis liczby w zadaniu

    W jednym z zadań w Amunach w opisie warunków ukończenia zadania jest zapis 10 mln jako "1 0000 000" zamiast "10 000 000". Dobrze byłoby to zmienić bo na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że chodzi o 1 mln. Zamieściłem screena, żeby pokazać, co mam na myśli.
  11. Potwierdzone Nieprawidłowe wyświetlanie ilości zbieranych monet z Ratusza [15899]

    Kilka dni temu, gdy zbierałem monety z Ratusza na ikonce nad Ratuszem pokazało wartość ok. 3,5mln(wartość zbiorów) jednak na pasku pokazało już ok. 450k i tyle faktycznie dodało. Dodam, że kilka godzin wcześniej zakończyłem rozbudowę Ratusza. Ten błąd pojawił się także po zakończeniu jeszcze...
  12. Potwierdzone Problem z zawieszaniem się gry na Chrome

    Witam, podczas wczorajszej aktualizacji miał zostać rozwiązany problem z zawieszaniem się gry na Chrome 59, jednak gra nadal się zawiesza. Rozumiem, że nie udało się jednak rozwiązać problemu ? Chyba, że komuś jednak ta aktualizacja pomogła.
  13. Uszkodzone odłamki run

    Witam, mam pytanie odnośnie uszkodzonych odłamków run. Mianowicie, co się dzieje z odłamkami run, gdy je wstawiamy a mamy pełny pasek uszkodzonych odłamków run ? Normalnie, gdy wstawiamy runę do reliktu albo uda się wstawić runę albo dostajemy uszkodzony odłamek ale co się dzieje w sytuacji, gdy...
Do góry