• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. PasRatunkowy

    Dyskusja o rozdziale 21

    a gdzie się produkuje łuski, skorupy, szkło?:) Sorki, że w tym wątku, ale przez 8 lat nie polubiłem tego lupanaru na forum, nic nie mogę znaleźć. // dobra, już wiem.... połączono//Urdur
  2. PasRatunkowy

    Pomożecie znaleźć ( chyba włoską) stronkę, w której są wrzucone spisy zadań rasowych z poszczególnych etapów?

    Pomożecie znaleźć ( chyba włoską) stronkę, w której są wrzucone spisy zadań rasowych z poszczególnych etapów?
  3. PasRatunkowy

    Czy da się przekazać konto w grze założone przez google?

    na razie nic się nie wyjaśniło, jakiś fachowiec coś tam działał przez any desk i stanęło na tym, że ciągnę net z telefonu, bo tak stronka spokojnie wchodzi..... Dzisiaj pogada u siebie w kablówce, co zrobić- od nich zresztą mam net. // Wygląda na to, że wszystko już oki. edit//Urdur
  4. PasRatunkowy

    Czy da się przekazać konto w grze założone przez google?

    A co zrobić z czymś takim? Dodam, że na betę i apkę wejść mogę
  5. PasRatunkowy

    Czy da się przekazać konto w grze założone przez google?

    Jak wyżej. Nawet nie wyskakuje hasło.
  6. PasRatunkowy

    Niemożność zalogowania

    Od 2-3 godzin nie mogę się zalogować, docieram do 25 i koniec. Zmieniłem przeglądarkę na Foxa, ale tam jest jeszcze gorzej niż na Chromie Sterowniki aktualne. Ciekawe że FoE wchodzi bez problemu... Jak to u Was wygląda?
  7. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Dzięki serdeczne:) // A wiesz kiedy się spodziewać startu? połączono//Urdur
  8. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    A jest już spis zadań?
  9. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Siemka, Koval. Zastanawiam się czy cokolwiek z karmieniem mnie interesuje. Nie wiem jak wygląda algorytm gry, ale przez ostatnie miesiące, jak trafię dwa karmienia w tygodniu w Akademii, to jest święto. Lekko mnie to zaczyna śmieszyć. Bo <CIACH> już przeszło //Usunięto wulgaryzm: Hajmdal
  10. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Siemanko. Ten event to kolejny krok ku przepaści/ równanie w dół, czy coś się poprawiło?
  11. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Rozumiem więc że studnie to było zuo i teraz będzie fajnie, bo Szanowna Pani miała złe wrażenia estetyczne związane z mapą?. Ja nikomu nie bronię wywalać tysiaka miesięcznie na gierkę, ale nie każdy jest aż tak zdesperowany. Powoli zaczynam mieć dosyć tej gierki. Ktoś policzył ile trzeba wywalić...
  12. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Kiedy się u nas zacznie przygoda?
  13. PasRatunkowy

    Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

    ciekawe czy będzie druga studnia // tajes //Połączono posty: Hajmdal
  14. PasRatunkowy

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Pewnie jeszcze nie pojawił się spojler z zadaniami? Czy może już gdzieś jest, a ja żle szukam?;p
  15. PasRatunkowy

    Konkurs turniejowy - zgłoszenia

    Serwer: S2 Winyandor Bractwo: LEGION - rekrutacja Ilość punktów: 16553 Uczestnicy turnieju: 1. PasRatunkowy 2. Marpio 3. stronol 4. Aras Dynas 5. maniunia0101 6. krys 7. Master5 8. Tarina 9. S S Rat 10. BARBARELLA59 11. VisennaLudz 12. martkobartki 13. Aydamusek 14. Luk1 15. R4dzi0 16...
  16. PasRatunkowy

    Konkurs turniejowy - zgłoszenia

    Serwer: S1 Arendyll Bractwo: Wyrwiświat Ilość punktów: 42334 Uczestnicy turnieju: 1. PasRatunkowy 2. wiktorius27 3. Bezpiecznikowy 4. SummerAndzelika 5. zibdar 6. sethp 7. balcer2 8. krzych72 9. Atomic 10. Feriluce TheGreat 11. Zilvana 12. jajko 13. Edlendir 14. Belgariada 15. Pastor007 16...
  17. PasRatunkowy

    Konkurs turniejowy - zgłoszenia

    Serwer: S3 Felyndral Bractwo: Wyrwiświat- Nabór Ilość punktów: 57576 Uczestnicy turnieju: 1. PasRatunkowy 2. -mark- 3. McSas 4. Andromeda2111 5. beduin.1.1.1 6. SummerAndzelika 7.enigma401 8. Matangi69 9.kamilkamilkamil2 10. setfajer 11. uhmmm 12. DEKSTA 13. paracetamol 14. Guton 15. stronol 16...
  18. PasRatunkowy

    Bractwo WYRWIŚWIAT szuka nowego gracza!

    Poszukujemy graczy aktywnych turniejowo. W tej chwili nasza średnia skrzynek na turniej to 9,3 i poważnie myslimy o tym by dobić do 10. (W tej chwili robimy zaplanowane turnieje, z reguły 2 w miesiącu o 10 skrzynek, pozostałe na 9-10). Preferowany dorobek punktowy- powyżej 400 tysięcy, ale będą...
  19. PasRatunkowy

    Szukam bractwa

    na którym świecie?
Do góry