• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
nom masakra kolejny event w plecy i tak od zeszłej jesieni :mad:
 

mayder

Tancerz ostrzy
W końcu jakiś zestaw, a nie tylko te ewolucyjne. Mam nadzieję że możliwość zdobycia całego zestawu nie będzie schowana za paywall-em tylko będzie można go zdobyć aktywnie robiąc cały event. No i pozostaje jeszcze kwestia bonusów które będzie dawał.
 

DeletedUser4281

Guest
@jarq
Ponawiam pytanie z kilku stron wstecz:
Co z wytworzeniem w akademii magii platformy walentynkowej?
 

DeletedUser3983

Guest
U mnie ani widu ani słychu po platformie walentynkowej myślę że to chyba jest jakiś błąd że ona zaginęła bez wieści,ktokolwiek ją widział proszony jest o kontakt...
 

mayder

Tancerz ostrzy
Mieliśmy tyle budynków ewolucyjnych więc teraz pora na stary dobry zestaw. Żeby tylko na jesień nie wymyślili zestawu składającego się z budynków ewolucyjnych xD
 

Hassano

Łucznik
Który z budynków dających ziarna najlepiej wybrać z dostępnego arsenału jaki dostaliśmy w evencie?
 

blazius1

Paladyn
A który rozmiar ciebie interesuje? Bo teoretycznie jest tu pewien wybór.

Z 2x2 w zdrapce jest zdaje się coś lepszego od Altanek i Lotosów. Ale to w zdrapce, czyli nigdzie i w zasadzie nie ma o czym mówić.

Na dłużej poleca się Food Market 4x4, pojawi się w dalszej części eventu.
Dziewiątego dania dają Cotton Candy Magic 4x3, który nie ma sensu, ponieważ nie jest dobrym zamiennikiem dla Kupca Festiwalowego. Moim zdaniem nie można go w ogóle traktować jako zamiennik dla Kupca i lepiej poczekać na Market.
Czyli z dużych pozostaje ten Market.
 
Ostatnia edycja:

PasRatunkowy

Wędrowiec
Jedynie mam dosyć przedstawicieli pokolenia "mi się należy", <ciach>. Zrozumiałabym ten typ skarg gdyby gra była płatna. Masz za darmochę przyzwoity event skrojony nie tylko pod potrzeby graczy w ostatnich rozdziałach, w zdrapce widziałam niezłe budynki z poprzednich eventów. Jak się podliczy wszystkie potrzebne zasoby do produkcji żywych postawienie w mieście drzewka staje się całkiem rozsądne (przynajmniej w epoce Konstruktów). <ciach>Niestety źródełko studni wyschło, co nie tylko ja przyjęłam z ulgą. Będę mieć mniej sąsiadów widm.

wycięto wycieczki osobiste//Urdur
Rozumiem więc że studnie to było zuo i teraz będzie fajnie, bo Szanowna Pani miała złe wrażenia estetyczne związane z mapą?. Ja nikomu nie bronię wywalać tysiaka miesięcznie na gierkę, ale nie każdy jest aż tak zdesperowany. Powoli zaczynam mieć dosyć tej gierki. Ktoś policzył ile trzeba wywalić kasy na 15 czy 20 ekspansji diamentowych?
 

Eleanora2

Wędrowiec
Ktoś policzył ile trzeba wywalić kasy na 15 czy 20 ekspansji diamentowych?
W wielu wypadkach wystarczy efektywnie ustawić sobie miasto, pozbyć się dziur i zbędnych ulic, nie trzymać budynków na 1-levelu w zapasie, usunąć nieaktywne wzmocnienia i wykorzystywać budynki eventowe. Nie ma przymusu kupowania ekspansji za diamenty ani kupowania diamentów za realną kasę.
 

Koval92

Kapłan
Sprawdziło się, rzeczywiście food market nie ma szybkiego zbioru. Trochę lipa, bo to nie było sztuką dodać takiej opcji do budynku.
No ale jeżeli ktoś sie loguje raz dziennie, to mu się lepiej sprawdzi niż kupcy, to pewne.

Coś z czerwcowego zestawu zniknęły żywe towary a w ich miejsce pojawiły się zwykłe...
Zestaw nazywa się Air Traders Set
bonusiki za zestaw to z tego co widzę rzeczy typu 1 pw, fragment runy, magiczny pył, klejnoty i mnożniki produkcji poszczególnych elementów...
Same produkcje są typu złoto, młotki, towary 1 sort, towary 2 sort...

Z ciekawostek to już nawet na youtube hejt na event się leje i muszą odpisywać "słuchamy feedbacku"
 

DeletedUser2262

Guest
Z ostatnich ciekawostek: :eek:

Wielkimi krokami nadchodzi tadam, tadam, tadam:
images
>>> Jednorożec 2020 <<<
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayder

Tancerz ostrzy
Zestaw nazywa się Air Traders Set
bonusiki za zestaw to z tego co widzę rzeczy typu 1 pw, fragment runy, magiczny pył, klejnoty i mnożniki produkcji poszczególnych elementów...
Same produkcje są typu złoto, młotki, towary 1 sort, towary 2 sort...

Czyli to co zestaw karnawałowy, tylko pytanie czy ilości będą ucięte w porównaniu do tego setu.
 

Paulina2019

Wędrowiec
Po przejściu tych 39 zadań jest, że dalej tylko jedno zadanie robi się na dzień. A jeżeli ktoś w danym dniu nie skończy tego zadania i przejdzie na następny dzień i pi wykonaniu to wskoczy od razu następne? Czy trzeba czekać???
 
Status
Zamknięty.
Do góry