• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Zmiany w turniejach

    Planowane zmiany dotyczące turniejów wzbudzają wiele emocji, mieliśmy już w krótkim czasie do czynienia zarówno ze swoistą euforią i bardzo pozytywnym odbiorem zapowiedzianych zmian, jak i - zwłaszcza po początkowych sygnałach z bety - z negacją i wyrażaniem przekonania, że zmiany będą na...
  2. Usprawnienie wyboru jednostek do walki nr 2

    W tym poście zaproponowałem usprawnienie dotyczące wyboru takich samych jednostek do walki w turnieju. Teraz druga propozycja, która ma na celu zmniejszenie ilości wymaganych kliknięć. Proponuję dodanie dodatkowego przycisku, który pozwalałby załadować poprzedni (tzn. użyty w poprzedniej walce)...
  3. Usprawnienie wyboru jednostek do walki

    Ciągle wraca temat optymalizacji turniejów i zmniejszenia ilości klikania. Nic na razie nie wskazuje na to, żeby zmniejszeniu mogła ulec liczba walk. Niezależnie od tego, czy w końcu to się stanie, można i należy poszukiwać innych opcji zmniejszenia liczby wymaganych kliknięć. Z tego więc wziął...
  4. Bractwo Iglicowe

    Na s2 i s3 już powstały takie bractwa, wypadałoby, żeby i na s1 się takowe pojawiło. Warunkiem jednak jest zebranie odpowiedniej liczby chętnych, żeby zbierać w Iglicy przyzwoite nagrody. Proszę o wpisywanie się w tym wątku albo o wiadomość do mnie, jeżeli ktoś chciałby do takiego bractwa...
  5. Rezydencje na 28 poziomie

    Hej. Jestem teraz w Żywiołakach i doszedłem do takiego zadania: "Posiadaj 10 rezydencji na 28 poziomie". I teraz najciekawsze - pokazuje mi, że 2 takie rezydencje już posiadam. Tymczasem mam 3 rezydki na 27 poziomie i całą resztę na poziomie 26. Mam pewne podejrzenie, otóż mam dwie magiczne...
  6. Zagwozdki militarne

    Jest już wątek poświęcony poradnikowi turniejowemu i pomocniczo dla niego wątek poświęcony turniejowi pyłu, a jak mniemam będą następne dla kolejnych turniejów. Wpadł mi do głowy pomysł, który też powinien pomóc w zebraniu uwag i wiedzy doświadczonych graczy, a jednocześnie zapewni trochę zabawy...
Do góry