• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Zgłoszone Dodatkowa zakładka iglicowa w oknie bractwa.

    Za. Dla bractw które zwracają uwagę na aktywność to super drobiazg. A że ostatnio ewoluujemy do zwiększenia roli bractwa to chyba pomysł zgodny z kierunkiem ... ;)) I tu Miś byłby pomocny ... hehehe.
  2. zapraszamy do Easy Rider

    Cześć zapraszam do bractwa Rasy Rider https://www.elvenstats.com/fellowship/pl2/26942 Z historii niewiele się dowiecie. Zainteresowanym wyjaśnię szczegóły. Nie jesteśmy nowym bractwem i nową załogą. Gramy razem już sporo. Jedyna zasada - wchodzisz w turniej to robisz minimum 1000 pkt. Iglica...
  3. czy można pozbawić władzy arcymaga?

    Dzięki za info. Pytam by nie robić czegoś nieodwracalnego w sytuacji, gdy było inne rozwiązanie. Czy wszyscy jesteśmy za - się okaże. Czy można się dogadać z człowiekiem który cię obraża ? Dla całego bractwa to nowość ... autentycznie. Różnice zdań zawsze są. To nieuniknione i z tego trzeba...
  4. czy można pozbawić władzy arcymaga?

    Cześć mamy niezręczną sytuację w bractwie. Byłem jego arcymagiem od prawie początku. Ktoś je utworzył, odszedł a mnie kliknął bez pytania na arcymaga ;)) To było w 2019 roku. Do 06/2022 byłem arcymagiem, ale ze względu na przerwę w grze oddałem je osobie z największą liczbą punktów rankingowych...
  5. Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    hey, możliwe, że to efekt działania drugiego czynników kotła. o ile pamiętam (już użyłem więc nie ma dostępu) jest tam coś o szansie na sukces i "efekt krytyczny" - i tego nie rozumiem jak to działa. Ktoś wie co to daje ?
  6. Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Mam wrażenie, że to spór o detale. Na razie to wszyscy w mniejszym lub większym stopniu ten twór poznajemy. Fakt - było by fantastycznie gdyby działał cały tydzień, gdyby składniki nie były za diamenty ect. Niestety, ja osobiście takiego ideału jakoś nie znalazłem. Zatem nie mając idealnego...
  7. Naprawione Wzmocnienia ataku i życia

    Hey, mam nadzieję, że to wizualny błąd. Mam odpalonego feniksa ognia i dodatki z cudów - w statystykach jednostek jednak nic o tym nie ma. Przed wprowadzeniem kotła wszystko było widać, aktualnie zero.
  8. Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Nusion - dzięki za link; Malpa22 - super tabela. :) Pozwolę sobie na moje 3 grosze do dyskusji. Kwestii czy się to opłaca, czy nie ? Jest więc zastanowię się jak to wykorzystać. Jak znajdę plusy i minusy podzielę się tym w bractwie. Co z tym każdy z osobna zrobi?
  9. Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    czy dyplomy dostaje się tylko za zrobienie na full danego rozdziału drzewka wiedzy ? Mam pozostawione badania powiększenia oddziału, a teraz kocioł zmusza mnie do ich robienia. Jest gdzieś spis wszystkich umiejętności jakie są podłączone do kotła ?? Ja widzę tylko 7 przez moje "braki w...
  10. Przekierowano do obsługi elvenstats

    Witam, Na elevenstats brak aktualizacji statystyk od 25-09. Coś padło pozdrawiam Acca
  11. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Problem z limitem run jest prosty. Nikt nie wie gdzie znajduje się granica tego limitu. Klikam wymianę (łańcuszek) w bractwie ... plus umówiłem się na wymianę z innym graczem w bractwie - 750 punktów wbijamy sobie nawzajem w ten sam cud wykorzystując runy. Efekt - kolega wbija do mnie punkty...
  12. Dyskusja na temat Postępu Bractwa.

    eeee ... dzięki ;)
  13. Dyskusja na temat Postępu Bractwa.

    Uruchomiliśmy w korzyściach zaawansowana pomoc. W opisie jest +4h do pomocy sąsiedzkiej (przynajmniej tak to rozumiem). Ale nigdzie tego dotąd nie znalazłem. Budynki z pomocą od ludzi z bractwa niczym się nie różnią od innych. Wszystkie mają bonusy do czasu zgodne z bonusami z cudu. Kto mi...
  14. Dyskusja o wydarzeniu Zakazane Ruiny

    Cóż ... składak 6x7 = 42 pola. Udanego eventu ;))
  15. Feniksy

    dzięki ... Jeszcze pytanie. Widziałem informacje, że można ewoluować poprzednie feniksy tym co aktualnie jest do zdobycia. Ale czy na pewno?? Spotkałem wpis o "przetapianiu" ?? Są gdzieś opisane tego zasady ?
  16. Feniksy

    Mamy wydarzenie z Feniksami ... ale nie mogę odnaleźć informacji o pozostałych ptaszkach. Czy jest gdzieś opis innych Feniksów ? dzięki ... za pomoc
  17. Akademia Magii

    Przy odbieraniu wytworzonych w Akademii Magii przedmiotów (zakładka Tworzenie) klikając przycisk "odbierz" zdarza się, że jednocześnie zostaje uruchomiona produkcja znajdująca się pod przyciskiem "odbierz". Prośba o przesunięcie lub zablokowanie okna. // info dodatkowe Wersja gry: ? aktualna...
  18. budynki wydarzeń

    dzięki ... znalazłem, ale mam wrażenie, że opisy nie do końca odpowiadają temu co mam na budynkach; ale budynki są "wyprodukowane" z akademii więc może się czymś różnią lub ja nie umie jeszcze tego zinterpretować ... niemniej coś mam :)
  19. budynki wydarzeń

    ... właśnie to znam ;) szukam więcej ...
  20. budynki wydarzeń

    Szukam opisu budynków wydarzeń ... znalazłem tylko te z ostatniego turnieju świątecznego. Czy są gdzieś inne opisane inne budynki ? Wszystkim którzy zechcą pomóc ... dziękuję. pozdrawiam :)
Do góry