• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. babaruba

    relokacja

    Poszedłeś dalej niż ja. Są jeszcze ludzie, którzy wchodzą w tę grę... trafiają w martwy świat! Efekt: martwy gracz - po przejściu 2-3 er. Zawsze pisałem, że to gra dla gospodyń domowych i bezrobotnych, ale skoro są naiwni, którzy ciągną to od kilku lat wypadałoby, aby Admini zaczęli mówić z nami...
  2. babaruba

    relokacja

    Nie bywam tu zbyt często, ale... Ta gra umiera! Powód jest jeden. Martwe światy!!! Wniosek jest prosty - chcąc utrzymać rentowność, czas ponownie przeprowadzić relokację graczy. Więcej - czas usunąć "inwestorów" z założenia nietykalnych, którzy od 2 lat mają wpisaną nazwę miasta "Koniec Gry"...
  3. babaruba

    Dyskusja o nowej rasie Ambasady

    Dało się to przejść na samych zyskach.
  4. babaruba

    neiaktywni gracze - przeniesienie na mapie

    Temat rzeczywiscie obrosl juz broda, ale przypomne, ze dawno, dawno temu udalo sie przeprowadzic relokacje aktywnych graczy. Efekt: wzrost handlu, pomocy i ogolne ozywienie gry. To ewidentnie jest do zrobienia, tylko komu sie chce?
  5. babaruba

    Wolne miejsce w bractwie

    Niestety mój bonus to eliksir. Powodzenia;)
  6. babaruba

    Duplikat Kupiec , Filtr ogłoszeń według ilości gwiazdek cd...

    Nie widzę tu żadnego problemu. Wielu graczy szczególnie w trakcie turniejów wystawia ofki z 50-30% marżą i mają do tego pełne prawo. Działa to w obie strony, bo gdy brakuje Ci jakiegoś surowca wystawiasz *** ofkę. Wymiana w zakresie T1-T3 jest ok i nie ma tu się czego czepiać. Inna sprawa to T4...
  7. babaruba

    Stal - podaż i popyt.

    Tu się zgadzamy, ale odpowiedz szczerze Czy nie irytują Cię śpiące miasta? Właśnie to powoduje brak równowagi. Szczęście nie ma tu nic do rzeczy, owszem każde bractwo powinno w miarę bilansować produkcję towarów bonusowych, ale jeśli na Twoim świecie brak jakiegoś surowca -> popatrz, czy jego...
  8. babaruba

    Stal - podaż i popyt.

    Turnieje rzeczywiście powodują braki konkretnych surowców. Na moim świecie stali jest w bród za to występuje ciągły brak drewna. Rozwiązania są dwa, szukamy graczy z tym bonusem, albo wymuszamy kolejną relokację graczy. Na moim świecie znaczna część miast zapadła w letarg (dotyczy to tych...
  9. babaruba

    Ważne [Komentarze] Rebalans najstarszych budynków wydarzeń

    To stało się już tradycją, coś nam obiecują,a potem czytamy o problemach technicznych. Wyszło na to, że rekompensatą za rebalans jest kolejna przygoda. Jak zwykle info pojawi się jak się już "wykrzyczymy" i może tym razem ktoś wpadnie na pomysł by w wyjaśnieniu umieścić słowo "przepraszamy"
  10. babaruba

    Wojsko jest bezużyteczne

    czytam i... w turniejach walczę- kupuję sporadycznie, w prowincjach łatwe i średnie poziomy trudności traktuję tylko walką. trudne -rozważam. Obiektywnie auto walcz to strata 15-30% wojska w walce. Reasumując - narzekać zawsze można - zacznijcie działać!!! Nadal szukam KOGOŚ kto zyskał na...
  11. babaruba

    Licznik z datownikiem odwiedzin w cudownych budynkach

    Pomysł o umieszczeniu w typowym oknie powiadomienia hasełka " Gracz XXX zakończył rozbudowę YYY" w pełni popieram. W temacie dodatkowych informacji >>Kto,Co,Gdzie,Kiedy<< dodatkowy gadżet, który moim zdaniem nie wniesie do Gry nic nowego. Bez problemu możesz sprawdzić w zakładce rozbuduj Kto i...
  12. babaruba

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.40

    Drago-> nie bierz tego do siebie, ale nauczony doświadczeniem podchodzę sceptycznie do każdej zmiany. Założenia kupuję zobaczymy jak wyjdzie to w grze. Obawiam się, że ta aktualizacja, jak poprzednie będzie miała drugie dno. Przeżyjemy zobaczymy. pozdro
  13. babaruba

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

    Minęło już trochę czasu od tej nieszczęsnej aktualizacji. Czas więc na wnioski, kogoś kto tuzem nie jest, ale gra regularnie. Po pierwsze primo: potrafiłem zebrać przy udzielaniu pomocy wymagane do zadania 4000 towarów. Drugie primo: teraz dostaję ponad 2500 niezależność ile łapek klikn...
  14. babaruba

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.39

    Należę do tego nieszczęsnego 1% . Zwrotnych motywek mam 6-7 strom codziennie, co daje mi minimum 54 x 253 towary =ca 13662 towary dziennie. Skrzynka dotychczas dawała relikty, zaklęcia, lub PW. Niezależnie od tego ile towarów dostanę- dostanę po d...pie. Nie szalałem z rozbudową latarni-> jest...
  15. babaruba

    Błąd przygody bractw

    Moim zdaniem to jedna wielka porażka - mało że nic nie wiadomo o naprawieniu tzw błędu to na dokładkę nikt nic nie wie kiedy i czy w ogóle turniej ruszy Czuję się zlekceważona przez administratorów którzy jak widzę mają mały szacunek do grających
  16. babaruba

    Naprawione Błąd 6 zadania Eventu Maskarada Cz.1 "Chwała Waszej Wysokości!"

    Nie ma sprawy, błędy się zdarzają:) Tylko wypadałoby go naprawić.
  17. babaruba

    Grający się sypią a marketing gry śpi.

    Zgadzam się z Twoją opinią. Bez obrazy dla admini ta gra jest po prostu nudna. Pochłania zbyt wiele czasu, co skutkuje odchodzeniem graczy. Rezygnuje młodzież, ale także ludzie z top 300, co niewątpliwie nie jest celem twórców gry. Zbyt wiele nagród wymaga realnej kasy. Rozumiem doskonale...
  18. babaruba

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.12

    w cuda wierzysz? orkowie mieliby sens gdyby nie "martwe" światy -a teraz blokują jedynie możliwość rozwoju graczy Posty połaczone /Falantir
Do góry