• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd przygody bractw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2340
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2264

Guest
Jest 10.33 można uznać, że jest rano.. Kiedy będzie jakakolwiek informacja o terminie rozpoczęcia nowej przygody bractw?
To jest lekceważenie graczy.
 

DeletedUser1953

Guest
To co się dzieje to jakaś farsa.
Pomijając atrakcyjność nagród, a raczej ich brak.
Pomijając niedoróbki tego typu, że multikonta służące jedynie do ładowania pw topowym graczom będą teraz służyły jako produkcja itemów do przygód. ( wystarczyłaby poprawka, taka żeby konto opuszczające bractwo zabierało ze sobą załadowane przez siebie punkty i itemy żeby ukrucić ten proceder)
To jeszcze firma serwuje nam błąd krytyczny. Błędy się zdarzają. Nie mam o to pretensji
Mam pretensję o to co się dzieje teraz

Jeżeli już się taki błąd zdarzył to nie można przesunąć przygody o tydzień? tylko do jutra rana przy czym jest już po południu ale teraz pytanie w jakiej strefie czasowej pracują programiści bo może są z chin i jeszcze jest tam noc.
Wyjdzie na to, że zanim sytuacja się nie wyjaśni ludzie nastawieni na rywalizację w przygodach będą mieli w miasteczku wiszące nie zebrane produkty. No to teraz uwaga przy zbieraniu złota tudzież towarów z manuf, bardzo łatwo spalić sobie np odznakę kowala lub posągu.
Nic nikomu by nie trzeba było rekompensować przy prostym przesunięciu przygody o tydzień.
Czy ktoś zebrał itemy czy nie - starciłoby to znaczenie. Nikt nie kisiłby młotków czekając na rozwój sytuacji. Zebrałoby się to co się wyprodukowało i przygotowało w kolejnym tygodniu. A firma miałaby czas żeby lepiej event przygotować bez pośpiechu i bez okłamywania bądź co bądź klientów
 

DeletedUser1496

Guest
Przynajmniej jakaś informacja by się przydała - czy to jest coś nad czym da się zapanować czy poważniejsza awaria, bo może przesunięcie o tydzień jest dobrym rozwiązaniem, a ten czas wykorzystać na poprawę tych przygód.
To co się dzieje to jakaś farsa.
Pomijając atrakcyjność nagród, a raczej ich brak.
Pomijając niedoróbki tego typu, że multikonta służące jedynie do ładowania pw topowym graczom będą teraz służyły jako produkcja itemów do przygód. ( wystarczyłaby poprawka, taka żeby konto opuszczające bractwo zabierało ze sobą załadowane przez siebie punkty i itemy żeby ukrucić ten proceder)
Tak, chyba czas najwyższy ukrócić ten proceder, bo chyba nie tylko diamenty lub ich brak przeszkadzają w uczciwej rywalizacji między bractwami i po prostu - psują zabawę "normalnym" graczom :confused::mad:
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser2287

Guest
"rano" zdecydowanie minęło i żadnej informacji.....
prosimy o jakieś wieści...
 

DeletedUser2326

Guest
"rano" zdecydowanie minęło i żadnej informacji.....
prosimy o jakieś wieści...

zdecydowanie rano dawno minęło jest godzina 13:20 czyli zwyczajna godzina o której zwykle eventy ruszały do tej pory a naszej przygody dalej nie widać i informacji żadnych też nie ma ehh. 6 godzin surowców których w życiu nie odzyskam...
 

babaruba

Wędrowiec
Moim zdaniem to jedna wielka porażka - mało że nic nie wiadomo o naprawieniu tzw błędu to na dokładkę nikt nic nie wie kiedy i czy w ogóle turniej ruszy Czuję się zlekceważona przez administratorów którzy jak widzę mają mały szacunek do grających
 

DeletedUser626

Guest
Poranek się z pewnością skończył. Sprawdzamy ostatnią możliwość uruchomienia dziś Przygody, jeśli się nie uda, to na pewno się już dziś nie pojawi i będzie trzeba podjąć decyzję, czy zostanie przesunięta na przyszły tydzień czy całkowicie z niej zrezygnujemy.
Jeśli się uda, to wyjdzie jak najszybciej.
 

DeletedUser2264

Guest
Sama usunęłam 7 budynków kulturowych, żeby ustawić warsztaty, ok moja decyzja, ale teraz mam dupną kulturę i czuję się jak ostatnia frajerka.. Motywowałam bractwo do udziału w przygodzie na maksa, a teraz świecę oczami.. i sama na tym cierpię.
Wiele osób pozamieniało różne, często istotne budynki, żeby uzyskać wolne miejsce na manufaktury i warsztaty i teraz stoją w rozkroku co robić .. olać przygodę czy czekać na łaskawe info..
Żenujące lekceważenie..
 

DeletedUser2287

Guest
czy wiadomo o której godzinie będzie ten ostateczna próba uruchomienia? Żebyśmy z wiszącymi odznakami nie czekali do nocy.............
 

DeletedUser2264

Guest
Poranek się z pewnością skończył. Sprawdzamy ostatnią możliwość uruchomienia dziś Przygody, jeśli się nie uda, to na pewno się już dziś nie pojawi i będzie trzeba podjąć decyzję, czy zostanie przesunięta na przyszły tydzień czy całkowicie z niej zrezygnujemy.
Jeśli się uda, to wyjdzie jak najszybciej.
czytaj " nie uda się na pewno dzisiaj" to gracze podejmą decyzję czy jeszcze się w to "bawić"..
 

DeletedUser1496

Guest
W sumie, z tego czekania to przychodzą mi do głowy różne pomysły, czasem bardzo dziwaczne, ale to przez Was, :p:p:p
Podsuwacie mi te pomysły, np.:
Topka to powinna mieć osobne przygody, tylko między sobą..
A może jak w piłce nożnej? - system ligowy? :D:D:D:D, extraklasa, I liga, II liga i nagrody zależne od tego w której lidze gramy? :p:p:p
Ale tak na poważnie, jeśli Przygody nie wystartują dzisiaj, to może warto byłoby uwzględnić niektóre z pomysłów, które tutaj zostały odświeżone, np : ten z listą zadań zamiast przewijania, albo ukrócenie procederu o którym pisał kybebe.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Zdecydowanie bardziej by mi się to podobało i nawet łatwiej przeboleję ten zmarnowany poranek;):):) (niestety nie tylko poranek)
Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
W sumie, z tego czekania to przychodzą mi do głowy różne pomysły, czasem bardzo dziwaczne, ale to przez Was, :p:p:p
Podsuwacie mi te pomysły, np.:

A może jak w piłce nożnej? - system ligowy? :D:D:D:D, extraklasa, I liga, II liga i nagrody zależne od tego w której lidze gramy? :p:p:p
czemu nie, na fair play będzie większa szansa
 

DeletedUser626

Guest
Poszło ogłoszenie w grze, ale umieszczę je i tutaj:
Przygoda wciąż nie działa tak jakbyśmy chcieli, dlatego tym razem z niej zrezygnujemy. Bardzo przepraszamy Was za powstałe zamieszanie. Chcielibyśmy, abyście czerpali przyjemność z działającej zabawy, dlatego Przygoda zostanie uruchomiona w innym terminie, gdy zostanie naprawiona. Jeszcze raz przepraszamy!

Zamykam również ten temat, zostaniemy przy tym: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/komentarze-nadchodzą-przygody-bractw.2307/
 
Status
Zamknięty.
Do góry