• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. "Puchar" dla uczestników przygód

    Po ostatnich przygodach stwierdziliśmy że oprócz "nagród" można by było umieścić jakiś znaczek, logo np. "puchar" przy nicku każdego gracza biorącego w nich udział:) tak żeby już na mapie było widać kto taki puchar otrzymał i brał udział w przygodach. To lepsze niż nagrody,widoczne i dawałoby...
  2. NIezaliczone zadanie

    Witam serdecznie i proszę o pomoć. Od kilku tygodni wisiało mi zadanie obowiązkowe " zbuduj antyczne tereny" nie bardzo miałam ochot≤ę je stawiać bo nie dają zbyt wiele kultury ale w końcu wczoraj zdecydowałam ze postawię. Nastawiłam budowę na noc a dziś rano owszem antyczne tereny są ale...
  3. Odłożone na później Rekreacja w mieście [202]

    Doszło w końcu do tego że gra stała się nudna jak flaki z olejem i oprócz pogawędek na czacie to w sumie nie można tego nazwać graniem. Niedługo utopimy się w eliksirze bo nie ma na niego zbytu w "moich okolicach".Pomyślałam więc czy nie można by było połączyć 4 manufaktur eliksiru w jedno...
  4. Mapa

    Witam serdecznie. Przed wejściem Wróżek miałam na mapie ponad 90 sąsiadów obecnie mam 36 z czego trzem nie da się klikać. Nie po to robię prowincje żeby wędrować po pustkowiu. Zwracam się więc z prośbą o przywrócenie mi dawnego stanu liczbowego sąsiadów:)) Mam nadzieję że się doczekam zanim się...
  5. Kryształowa latarnia

    Witam. Mam problem,Zdobyłam wszystkie runy potrzebne do latarni i mam niezbędne surowce ale budynek nie wyświetla się i nie da się go postawić o co chodzi? Czy to jakiś chwilowy problem czy nie opłaca się tego stawiać?
  6. Odrzucone Bez banku ani rusz

    Właśnie! Co to za miasta które nie mają banków? Czy nie można było by wprowadzić banku- w którym gracz mógłby zablokować sobie dowolną ilość zasobów potrzebnych na postawienie jakiegoś budynku bez konieczności ciągłego przeliczania zasobów w trakcie negocjacji konfliktów? I które to zasoby...
  7. Akademia Magii

    Witam! Mam pytanie. Czy ktos moze mi wytlumaczyc na czym polega rozbudowa Akademii. Z tego co widze to daje skrocenie czasu splatania z 8h na 6.5h tylko problem w tym ze splatanie trwa 16h a nie 8 lub nawet caly dzien i 9h ? Wiec o co tu chodzi?
  8. Magia znowu

    Witam, no i to jest efekt braku możliwości odpowiedzi po otrzymaniu odpowiedzi. Pisałam ze mam pomysł aby gracze którzy postawili budynek Akademii mogli mieć dodatkową ekspansję do odblokowania i żeby była tylko dla tych co postawili budynek. W odpowiedzi otrzymałam- ze być może ale ekspansja...
  9. Znowu ta Magia

    Witam. Mam pytanie w związku z Akademią Magii. Jeden z graczy dokonał szczegółowego obliczenia opłacalności tegoż budynku. Liczby nie kłamią a ja dokonałam obliczenia na swój użytek biorąc pod uwagę ilość warsztatów które posiadam i stopień ich rozbudowy. Wychodzi jednoznacznie że lepiej...
  10. Powiadomienia

    Witam. Od czasu kiedy pojawiła się nowość w postaci Akademii Magii nie działają powiadomienia. Czy w końcu ktoś to naprawi? Ile razy na dzień mogę czytać że ktoś odrestaurował mi coś tam? Chyba że dodacie mi tyle obiektów kultury ile razy mam takie powiadomienie? :))
  11. Inwentarz

    Witam serdecznie. NIe doszukałam się na wiki o co chodzi z tym inwentarzem? Pojawiła mi nowa ikonka ale nie wiem co to są te zaklęcia, kiedy się pojawiaja i w związku z którym etapem badań? Bardzo będę wdzięczna za wyjaśnienie:))
  12. To nie błąd problem z czatem

    Czy możecie coś zrobić z czatem? Po wciśnięciu enter zapisana wiadomość znika. Wcześniej znikała tylko jak się użyło litery ą .
  13. To nie błąd przeciągające sie budowy

    Po raz kolejny zgłaszam budowę przciągającą się już od 2 tyg!! u gracza baju16- i tak jak m owiłam jest to gracz który gra i nas motywuje więc wasz poprzednia odpowiedż jest nieaktualna. Bardzo proszę o zaktualizowanie wygladu miasta tego gracza.
  14. problem z handlem

    Dzisiaj gracz wkryszker otrzymał 500 zwojów dając 500 jedwabiu. Problem że jedwab nie dotarł? czy możecie mi go oddać? Zaznaczam że klawisz f5 w tym przypadku nic nie daje.I bardzo prosze nie wmawiać nam graczom że mamy nie taki system, nie taką przeglądarke itd. dopasujcie sie wy do naszego...
  15. Gdzie szukać

    Witam. Jak zwykle dostanę "ochrzan" że nie tu mam pytać tylko odeślecie mnie gdzieś w ch... ale trudno. Poszukuje wiadomości bardzo prostej- zasady gry .! Ale jak wchodzę na takie okienko to tam nic nie ma oprócz REGULAMINU GRY a to kochani nie to samo!!!!! Czy jest gdzieś spisane od jakiego...
  16. Zielone tereny

    Mam pytanie. Co się stanie z graczem który wykorzysta cały ciemnozielony teren na ekspansję? Czy dla takiego oznacza to koniec gry? I drugie pytanie co stanie się po odblokowaniu kasnoludzkich antycznych cudów? Czy to już koniec gry i zostanie nam tylko czat? Czy jest coś w planie?
  17. To nie błąd Cuda nad cudami

    Witam serdecznie i mam wielką prośbę. Mamy w bractwie gracza - baju16 - już nas wszystkich krew zalewa i zastanawiamy się co za CUDO ten gracz buduje że rozbudowa już ponad trzy doby trwa!!!! Dajcie nam proszę aktualny obraz miasta tego gracza ( i może innych też- i nawet nie wiemy, bo na...
  18. To nie błąd Nie dochodzą surowce

    Wystawiłam ofertę 500 stali za 500 drewna. Stali ubyło a drewna nie ma!!!!! Powiadomienie przyszło że oferta zaakceptowana. Dajcie mi to drewno!!!! Błagam. Na dodatek czat nie działa, nie da się wysłać wiadomości. Dzisiaj była aktualizacja naszego światu:)) hehehe- jeśli tak to wyglada to rewelacja!
  19. Odrzucone Trzy światy?

    Mam pytanie- bo niby są trzy światy ale w sumie to jest ich o wiele więcej! Jesteśmy z mężem w tym samym świecie Winyandor ale nie możemy grać razem ani być w tym samym bractwie bo on jest na FR a ja na PL. Czy będzie kiedyś można grać z obcokrajowcami? To nas ogranicza i ogranicza grę- tworzy...
  20. Sąsiedzi na mapie?

    Niech mnie ktoś oświeci - bardzo proszę! Jak to jest że im więcej zdobywamy prowincji tym mniej mamy sąsiadów? Gdzie logika? Chyba im więcej świata się zdobywa tym więcej ma się sąsiadów? W związku z tą sytuacją coraz mniejsze są korzyści z rozbudowy ratusza i pomocy sąsiedzkiej!!!! Jak...
Do góry